Rungtynių akimirka | „Facebook“ nuotr.

Po rinktinių pertraukos sugrįžusioje Lietuvos A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ savo namuose rezultatu 2 – 1 įveikė „Jonavą“, kuriai tai buvo jau penktos iš eilės nelaimėtos rungtynės Lietuvos pirmenybėse.

Vilniečiai dar pirmajame kėlinyje pelnė abu savo įvarčius ir į priekį išsiveržė labai greitai. Jau 9-ą minutę Saulius Mikoliūnas nuginklavo varžovų vartininką, o 37-ą minutę Marko Tomčius padvigubino persvarą – 2 – 0.

Pačioje antro kėlinio pradžioje „Jonava“ sušvelnino rezultatą. 47-ą minutę Mohamedas Djabrailovas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 1.

Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatas galėjo tapti didesniu. 92-ą minutę „Jonavos“ futbolininkui Josephui Di Chiarai buvo parodyta antra geltona kortelė ir jis buvo išvytas iš aikštės, o „Žalgiriui“ skirtas vienuolikos metrų baudinys. Visgi, prie žymos stojęs Liviu Antalis nesugebėjo jo realizuoti.

Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva