Elžbieta Adomaitytė | Organizatorių nuotr.

Elžbieta Adomaitytė | Organizatorių nuotr.

 Buenos Airėse (Argentina) vykstančioje jaunimo olimpiadoje penktadienį prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės varžybos.

Merginų fechtavimo rungtyje Elžbieta Adomaitytė laimėjo 11 kovų, patyrė 12 pralaimėjimų ir surinko 210 taškų. Po pirmosios rungties ji kartu su kirgize Jekaterina Tareva, meksikiete Melissa Mireles, japone Hinano Shigehara ir šveicare Anna Jurt dalijasi 12-16 vietas.

Pirmoje rungtyje žibėjo italė Alice Rinaudo (16 pergalių, 250 tšk.). Mažiausiai nuo jos atsiliko ispanė Laura Heredia (15, 242).

Likusios merginų finalo rungtys vyks šeštadienį. Kiek vėliau penktadienį fechtuosis ir vaikinai, tarp kurių bus Aivaras Kazlas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-20 „Lietuvos rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-20 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
10-21 „Žalgiris“ 17:00 „Dzūkija“
10-21 „Neptūnas“ 17:20 „Juventus“
10-21 „Nevėžis“ 18:50 „Skycop“

Eurolyga 2018/2019

10-19 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Stambulo „Anadolu Efes“
10-19 Kauno „Žalgiris“ 20:45 Stambulo „Fenerbahce“
10-19 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-19 Madrido „Real“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-20 Chelsea 14 : 30 Manchester United
Šeš 10-20 West Ham United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 10-20 Wolverhampton … 17 : 00 Watford
Šeš 10-20 Newcastle United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-20 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Southampton
Šeš 10-20 Cardiff City 17 : 00 Fulham
Šeš 10-20 Huddersfield Town 19 : 30 Liverpool
Sek 10-21 Everton 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141