Ruslanas Černychas | Organizatorių nuotr.

Ruslanas Černychas | Organizatorių nuotr.

 Prieš mažiau nei dvi savaites Milton Keinso „Thunder“ klubą palikęs Lietuvos ledo ritulininkas Ruslanas Černychas greitai surado naują klubą.

Ketvirtadienį pranešta, kad gynėjas pasirašė vienerių metų kontraktą su Notingemo „Lions“ ekipa. Tiek „Lions“, tiek „Thunder“ žaidžia Anglijos lygoje „NIHL“, tik rungtyniauja skirtingose konferencijose. „NIHL“ Didžiojoje Britanijoje yra antra pagal pajėgumą lyga po EIHL.

„Džiaugiuosi, kad šiame sezone galėsiu atstovauti „Lions“ klubui. Kol buvau peržiūroje, tiek klubo organizacija, tiek visų atsidavimas man paliko gerą įspūdį. Vaikinai čia draugiški ir nusiteikę sunkiai dirbti. Noriu kaip įmanoma labiau prisidėti prie komandos tikslų įgyvendinimo“, - sakė R.Černychas.

Naują komandos pirkinį pakomentavo „Lions“ vyriausiasis treneris Mattas Bradbury: „Nuo mūsų, trenerių, priklauso tai, kad Ruslanas kuo sėkmingiau įsilietų į komandą ir jai padėtų. Ruslanas yra išalkęs žaidybinio laiko ir tikiu, kad jis taps svarbia komandos dalimi. Ruslanas pasižymi tokiomis savybėmis, kurios sustiprins mūsų jauną ekipą. Norime pradėti dirbti su juo ir pamatyti jį ant ledo su juodai auksinės spalvos apranga.“

„Lions“ (0 tšk.) sezoną pradėjo devyniais pralaimėjimais iš eilės ir „NIHL“ Šiaurės konferencijoje užima paskutinę – 10-ą – vietą. Beje, šioje konferencijoje žaidžia dar du lietuviai: Bilingemo „Stars“ (6 tšk.) atstovauja Edgaras Protčenko,  o Blakberno „Hawks“ (4 tšk.) – Danielius Nomanovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Keistai kažkaip
2018-10-12 20:26:00
Keičia ir keičia komandas. Ir dauguma taip, po to žiūrėk i Energiją parlekia, jau žiūrėk cėl kažkur išlekia. Kodėl toks nepastovumas tam ledo ritulyj?
Atsakyti