Du Rusijos rinktinės žaidėjai sulaikyti už vyriausybės pareigūno sumušimą | Scanpix nuotr.

Du Rusijos rinktinės žaidėjai sulaikyti už vyriausybės pareigūno sumušimą | Scanpix nuotr.

Du Rusijos rinktinės nariai prisižaidė. Aleksandras Kokorinas ir Pavelas Mamajevas kurį laiką praleis areštinėje, o už vyriausybės pareigūno sumušimą jiems gresia net iki penkerių metų kalėjimo.

A.Kokorinas ir P.Mamajevas ketvirtadienį buvo uždaryti į areštinę, kur prabus iki gruodžio 8 dienos. Tuomet yra numatytas teismas už vyriausybės pareigūno ir taksi vairuotojo sumušimą.

Abu futbolininkai jau pasirodė ikiteisminiame posėdyje, kuriame buvo peržvelgti vaizdo įrašai, rasti socialiniuose tinkluose. Juose užfiksuota, kaip futbolininkai kavinėje kėde mušė Denisą Paką, Pramonės ir prekybos ministerijos pareigūną. Jie taip pat kaltinami ir taksisto, kuris vežė vienos Rusijos televizijos žurnalistą, sumušimu.

Šis įvykis nutiko po to, kai abu vyrai savaitgalį susitiko rungtynėse tarp Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Krasnodar“. Futbolininkai nusprendė po rungtynių susitikti Maskvoje.

Posėdžio metu abu vyra išreiškė gailestį: „Atsiprašau dėl savo nepateisinamų veiksmų“, - cituojamas A.Kokorinas.

„Noriu dar kartą atsiprašyti nukentėjusių žmonių dėl savo skandalingų veiksmų. Esu pasirengęs atpirkti savo kaltę dėl padarytos moralinės ir materialinės žalos“, - teigė P.Mamajevas.

A.Kokorinas ir P.Mamajevas gruodį bus teisiami dėl chuliganizmo, o Rusijos spauda praneša, kad futbolininkų gali laukti netgi penkerių metų nelaisvės bausmė.

„Zenit“ jau išplatino viešą pareiškimą, kad dar galvoja, kokią bausmę skirti A.Kokorinui, tuo tarpu „Krasnodar“ teigia jau ieškantys būdų, kaip nutraukti P.Mamajevo kontraktą.

Negana to, jeigu klubai nuspręs atleisti futbolininkus už tokius pažeidimus, aukščiausios Rusijos lygos prezidentas Sergejus Pryadkinas teigia, kad jiems gali būti uždrausta apskritai rungtyniauti šiame čempionate, jeigu bus nustatyta, kad jie pažeidė savo kontraktų sąlygas.

Tačiau ne visi futbolininkus teisia. Štai Rusijos rinktinės lyderis Fedoras Smolovas nusprendė palaikyti komandos draugus.

„Mes esame žmonės ir visi klystame. Kiekvienas iš mūsų esame padarę kvailų dalykų, dėl kurių gailimės. Dabar lengviausia kaltinti šiuos vaikinus ir taip dar labiau viską pabloginti. Tačiau geriausia būtų suteikti jiems galimybę viską ištaisyti. Visiems reikia atleidimo ir palaikymo, tad būkime šiek tiek atlaidesni ir geresni“, - rašė futbolininkas savo „Instagram“ paskyroje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141