Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda iškovojo pergalę pasirengimo cikle, kuri namuose 117:88 (21:29, 36:28, 35:11, 25:20) įveikė Bruklino „Nets“ klubą.

Lietuvis žaidė 14 minučių, pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Aukštaūgis pataikė pirmąjį savo tritaškį pasirengimo cikle.

Dvikovos nebaigė Kyle‘as Lowry, kuris trečiajame kėlinyje už ginčus su teisėjais buvo išvytas iš aikštės.

Toronto klubas kitas draugiškas rungtynes spalio 12 dieną žais prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą.

„Raptors“: Danny Greenas 22 (6/7 trit.), Kawhi Leonardas 13 (7 atk. kam.), Serge Ibaka 12, Fredas VanVleetas ir Jonas Valančiūnas po 11, Delonas Wrightas ir Pascalis Siakamas po 8.

„Nets“: Jarrettas Allenas 23, D‘Angelo Russellas 18, Caris LeVertas 11, Joe Harrisas 10, Kennethas Fariedas 7. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-20 „Lietuvos rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-20 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
10-21 „Žalgiris“ 17:00 „Dzūkija“
10-21 „Neptūnas“ 17:20 „Juventus“
10-21 „Nevėžis“ 18:50 „Skycop“

Eurolyga 2018/2019

10-19 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Stambulo „Anadolu Efes“
10-19 Kauno „Žalgiris“ 20:45 Stambulo „Fenerbahce“
10-19 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-19 Madrido „Real“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-20 Chelsea 14 : 30 Manchester United
Šeš 10-20 West Ham United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 10-20 Wolverhampton … 17 : 00 Watford
Šeš 10-20 Newcastle United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-20 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Southampton
Šeš 10-20 Cardiff City 17 : 00 Fulham
Šeš 10-20 Huddersfield Town 19 : 30 Liverpool
Sek 10-21 Everton 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141