Edinas Džeko | Scanpix nuotr.

Edinas Džeko | Scanpix nuotr.

„Roma“ futbolininkai atsigavo po pirmojo pralaimėjimo UEFA Čempionų lygoje ir lyg volu pervažiavo čekus „Plzen“ pelnydami penkis įvarčius be atsako. Nepaisant tokios didelės pergalės, komandos lyderis Edinas Džeko tikina, kad „Roma“ gali žaisti daug geriau.

E.Džeko svariai prisidėjo prie italų pergalės pelnydamas tris įvarčius, du iš jų – dar pirmajame kėlinyje. Tai buvo pirmoji „Roma“ pergalė turnyre, kadangi pirmasis susitikimas su Madrido „Real“ jiems pasibaigė pralaimėjimu 0 – 3.

E.Džeko nebuvo visiškai patenkintas tokiu komandos žaidimu, kadangi jo nuomone jis galėtų būti dar geresnis. Ir kaip teigia pats futbolininkas – daug geresnis.

„Mes kaip komanda nepradėjome sezono gerai. Akivaizdu, kad aš pats nemušiau tiek įvarčių, kiek norėčiau. Šį kartą rungtynės buvo geros tiek man, tiek komandai.

Mes turime ir toliau žaisti būtent taip, tačiau nemanau, kad parodėme visas savo galimybes. Galėtume žaisti daug geriau“, - teigė E.Džeko.

Tuo tarpu „Roma“ treneris Eusebio Di Francesco džiaugėsi iškovota pergale.

„Mes norėjome laimėti ir tai padarėme įtikinamai. Pastaruoju metu praleidome mažai įvarčių, tad norėjome kažkokio stabilumo ir savo rezultatuose. Čempionų lygoje visuomet nėra lengva iškovoti pergalę, tačiau šį kartą parodėme, kad tikrai buvome stipresni už savo varžovus“, - teigė strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.