Julija Jefimova | Scanpix nuotr.

Eindhovene (Olandija) sekmadienį baigėsi trečiasis pasaulio plaukimo taurės etapas. Šį kartą varžybos vyko trumpame (25 m ilgio) baseine.

Plaukimo krūtine rungtyse atkakliausios kovos sulaukta tarp rusės Julijos Jefimovos ir trumpo baseino žvaigždės jamaikietės Alios Atkinson. 100 m plaukimo krūtine finale A.Atkinson pirmavo daugiau nei pusę distancijos, bet paskutiniuose metruose praleido į priekį J.Jefimovą (1:03.41). A.Atkinson pelnė sidabrą (1:03.74), o amerikietė Molly Hannis (1:05.65) – bronzą.

A.Atkinson revanšą pasiekė 50 m plaukimo krūtine finale. Pasaulio rekordininkė finišavo per 29.18 sek. ir aplenkė J.Jefimovą (29.50) bei M.Hannis (30.01).

J.Jefimova su A.Atkinson susitiko ir 200 m plaukime krūtine, bet šioje rungtyje jamaikietė nėra pretendentė į aukštas vietas, tad liko 8-a (2:25.03), o rusė iškovojo auksą (2:15.62).

Pasaulio rekordas krito vyrų 100 m kompleksiniame plaukime. Rusas Vladimiras Morozovas distanciją įveikė per 50.26 sek. ir pagerino sau pačiam nuo 2016 m. priklausiusį rekordą (50.30).

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga