Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

 Artėjant irklavimo sezonui į pabaigą Lietuvos irkluotojai sėkmingai pasirodė ir rugsėjo 22 d. Lenkijos mieste Bydgošče vykusioje regatoje „Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2018“. Tai jau 27-oji Bydgošč irklavimo klubo organizuojama regata, kurioje atletai varžosi tik aštuonviečių valčių klasėje. Ši regata yra ne tik irklavimo varžybos, bet ir savotiška miesto šventė, kurioje netrūksta nei žiūrovų, nei sirgalių ir kurią plačiai nušviečia žiniasklaida. Regatos metu pagerbiami Bydgoščiaus irklavimo klubui, kuriam priklausė ir kai kurie žinomi Lietuvos irkluotojai, labiausiai nusipelnę atletai.

Lietuvai šioje regatoje atstovavusi vyrų aštuonvietė, kurią irklavo jau ne vienų varžybų laimėtojai ir prizininkai Artūr Muravjov, Valdas Venckus, Domantas Maročka, Povilas Stankūnas, Mantas Juškevičius, Giedrius Bieliauskas, Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter ir vairininkas Edgaras Savickis, įveikę 7 Lenkijos ir Vokietijos ekipas, iškovojo 1-ąją vietą.

Gustas Logvinovas, Benas Volkovas, Vilius Grikpėdis, Aronas Nagys, Mantas Gudukas, Saulius Aušbikavičius, broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai bei vairininkas Povilas Rubinas jaunių aštuonviečių valčių klasėje iškovojo 3-ąją vietą.

Šioje regatoje vyksta ir meistrų varžybos, tačiau jose didžiausias dėmesys skiriamas komandos originaliausiam pasirodymui (įdomiausiai aprangai), o ne distanciją įveiktam laikui. Lietuvos įgulą šiais metais sudarė irklavimo teisėjai.

Dar vienas įdomus akcentas „Wielka Wioślarska o Puchar Brdy“ regatoje – jau 12-tą kartą rengiamos varžybos tarp irklavimo gimtinės Jungtinės Karalystės Kembridžo ir Oksfordo universitetų komandų. Šį kartą Kembridžas įveikė Oksfordą ir bendrai Bydgoščiaus regatose Kembridžas yra laimėjęs 5 rungtynes, o Oksfordo universitetas –7.

Didžiausio dėmesio sulaukė šiame renginyje pristatyti Lenkijoje išleisti pašto ženklai

įamžinantys Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių irklavimo prizininkus, tarp kurių ir Lietuvos irkluotojai – sidabrą iškovoję Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter bei bronzą iškovojusios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė Karalienė.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141