Christianas Pulišičius | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Dortmundo „Borussia“ vienuolikė dėl raudonos kortelės neteko vieno futbolininko, tačiau pademonstravo charakterį bei sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su „Hoffenheim“.

Namuose žaidę „Hoffenheim“ pranašumą įgijo pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 44-ą minutę Joelintonas pirmasis suskubo prie baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir jį nukreipė į vartus – 1 – 0.

Antro kėlinio pradžioje jie padvigubino savo persvarą, kai 52-ą minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau situaciją VAR sistemos pagalba atidžiai peržiūrėjęs teisėjas neįskaitė įvarčio dėl nuošalės.

76-ą minutę „Borussia“ liko be vieno futbolininko, kadangi Abdou Diallo dėl per šiurkščios pražangos buvo parodyta raudona kortelė.

Tai nesulaikė Dortmundo ekipos. Ji pademonstravo užsispyrmą ir galiausiai išlygino rezultatą net ir turėdami vienu žaidėju mažiau. 85-ą minutę Christianas Pulišičius smūgiu vienu lietimu nuginklavo vartininką – 1 – 1.