Ignas Barysas | Tito Pacausko  nuotr.

Ignas Barysas | Tito Pacausko nuotr.

 Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko neeilinis kovos menų turnyras „Dream Boxing & KOK World Series 2018“, kuriame žiūrovai išvydo ne tik jau įprastas bušido kovas, tačiau ir profesionalaus bokso dvikovas. Lietuvos kovinio sporto žvaigždės savo gerbėjų Kaune nenuvylė. Daugelis lietuvių ne tik skynė pergales, bet ir darė tai labai efektingai.

Olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas debiutavo profesionalų bokso ringe ir užtruko tik minutę, kol sutriuškino ukrainietį Denysą Kaušaną. Ukrainos veteranas tris kartus krito po lietuvio smūgių, kol teisėjas nutraukė kovą ir įskaitę pergalę E.Petrauskui techniniu nokautu.

E.Petrausko komentaras:

Karštas Evaldo Petrausko komentaras portalui Sportas.lt! Sveikiname su fantastišku debiutu profesionalų bokse!

Posted by Sportas.lt on Friday, September 21, 2018

Sigitas Gaižauskas | Tito Pacausko  nuotr.

Sigitas Gaižauskas | Tito Pacausko nuotr.

Antroje turnyro dalyje efektingai pasirodė Sigitas Gaižauskas. Geriausiu Lietuvos muaythai kovotoju vadinamas atletas pirmajame raunde nokautavo britą Danny Parkerį. Ne ką ilgiau narve sugaišo ir Ignas Barysas. MMA kovotojas po „suktuko“ pasiuntė ukrainietį Andrejų Hohlovą į nokdauną, užsiėmė parteryje dominuojančią poziciją ir greičiau nei per pusantros minutės laimėjo kovą rankos laužimo veiksmu.

I.Baryso komentaras:

Igno Baryso komentaras po fantastiškos pergalės!

Posted by Sportas.lt on Friday, September 21, 2018

Tomas Pakutinskas | Tito Pacausko  nuotr.

Tomas Pakutinskas | Tito Pacausko nuotr.

Dar greičiau su savo varžovu susitvarkė Tomas Pakutinskas. Graikas Vaklas Paraskevas ringe elgėsi gana keistai ir mėgėjiškai. T.Pakutinskas vos per 44 sek. laimėjo rankos laužimo veiksmu ir net pats buvo nustebęs, kad taip greitai baigė kovą.

Paskutinėje vakaro kovoje Mindaugas Narauskas susitvarkė su skandalinguoju brazilu Rodrigo Mineiro. Kovai prireikė visų 3 raundų, bet teisėjai neabejojo lietuvio pranašumu. Beje, tai buvo revanšinė M.Narausko ir R.Mineiro kova. Jie jau buvo susitikę 2017 m. rugsėjį Kaune. Tą kartą po trijų raundų kovos vienas teisėjas matė lietuvio pergalę, kitas - brazilo, o trečiasis paskelbė lygiąsias. Visgi kovotojams taikiai išsiskirstyti nepavyko ir tarp R.Mineiro bei M.Narausko trenerio Mariaus Misiūno kilo konfliktas, o į ringą sušoko ir nemažai pašalinių žmonių, kurie aiškinosi santykius žodžiais, o rimtesnių susistumdymų pavyko išvengti.

Turnyro rezultatai:

„KOK World Series 2018“ pagrindinė programa:

7) Mindaugas Narauskas (71 kg, Lietuva) - Rodrigo Mineiro (Brazilija) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.). M.Narauskas laimėjo teisėjų sprendimu.

R.Mineiro tiek pirmajame, tiek antrajame raunduose krito ant ringo dangos, bet teisėjas tų situacijų nevertino kaip nokdaunų. Nepaisant to, iniciatyva priklausė lietuviui, kuris aiškiai laimėjo abu pirmus raundus. Padėtis nesikeitė ir trečiajame raunde. M.Narauskas vėl atrodė pranašesnis ringe, o R.Mineiro paskutinę sekundę bandė sukurti šou ir po salto mėgino smūgiuoti į lietuvį.


6) Tomas Pakutinskas (113.5 kg, Lietuva) - Vaklas Paraskevas (Graikija) +93 kg, MMA Bushido taisyklės (3 x 5 min.). T.Pakutinskas laimėjo pirmajame raunde rankos laužimo veiksmu.

Nuo kovos pradžios praėjus pusei minutės T.Pakutinskas parvertė varžovą ir pervedė kovą į parterį. Ten graikas neturėjo jokių vilčių, o lietuvis netrukus laimėjo rankos laužimo veiksmu. Kova truko viso labo 44 sek.


5) Ignas Barysas (67.6 kg, Lietuva) - Andrejus Hohlovas (Ukraina) -68 kg, MMA Bushido taisyklės (3 x 5 min.). I.Barysas laimėjo pirmajame raunde rankos laužimo veiksmu.

Kiek daugiau nei 40 sek. kova vyko stovėsenoje, kol I.Barysas po suktuko „paguldė“ varžovą. Netrukus lietuvis užsiėmė dominuojančią poziciją parteryje ir toliau daužė varžovo galvą. A.Hohlovas nebuvo linkęs greitai pasiduoti, tad I.Barysas sugriebė varžovui už rankos ir atliko laužimo veiksmą. Tuomet ukrainiečio pasirodymas ir baigėsi.


4) Tomas Steponkevičius (85.9 kg, Lietuva) - Raimonds Aukštikalnis (86 kg, Latvija) -86 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.). R.Aukštikalnis laimėjo teisėjų sprendimu.

Kova prasidėjo apylygiai ir pirmajame raunde iniciatyvos neįgijo nė vienas atletas. T.Steponkevičiaus treneris ragino dažniau varžovą atakuoti keliais, bet lietuviui nesisekė to išpildyti. Apylygė kova tęsėsi ir antrajame raunde. Ją kiek pagyvino latvį palaikę žiūrovai. Lietuvos sirgaliai netrukus į tai sureagavo švilpimu. Trečiajame raunde iniciatyvą perėmė latvis, nusipelnęs teisėjų simpatijų.


3) Sigitas Gaižauskas (74 kg, Lietuva) - Danny Parkeris (74 kg, Didžioji Britanija) -75 kg, Muaythai taisyklės (3 x 3 min.). S.Gaižauskas laimėjo nokautu pirmajame raunde.

Iš Tailando atvykęs S.Gaižauskas sutriuškino varžovą jau pirmajame raunde. Nepraėjus nė pusantros minutės jis spyriu į galvą nokautavo britą.

https://streamable.com/y934c


2) Vilius Tarasevičius (68 kg, Lietuva) - Nikos Boulis (Graikija) -68 kg, MMA Bushido taisyklės (3 x 5 min.). V.Tarasevičius laimėjo pirmajame raunde smaugimo veiksmu.

Vilius Tarasevičius | Tito Pacausko  nuotr.

Vilius Tarasevičius | Tito Pacausko nuotr.

Nuo pat pirmų kovos sekundžių sportininkai perėjo į parterį. V.Tarasevičius iš pradžių nebuvo užsiėmęs patogios pozicijos, bet vėliau sugriebė varžovui už kaklo ir dar pirmajame raunde privertė graiką pasiduoti.

Pergalingas smaugimo veiksmas:


1) Ernesta Kareckaitė (60 kg, Lietuva) - Jekaterina Diadorova (Baltarusija) -60 kg, MMA Bushido taisyklės (3 x 3 min.). E.Kareckaitė laimėjo teisėjų sprendimu.

Igno Baryso auklėtinė E.Kareckaitė nuo pat pirmų minučių prispaudė varžovę prie ringo virvių. Baltarusė laikėsi už virvių ir sulaukė teisėjo įspėjimų jas paleisti. Praktiškai visą pirmąjį raundą E.Kareckaitė buvo dominuojančioje pozicijoje. Antrajame raunde daugiau veiksmo vyko ringo viduryje, o lietuvei pavyko pralieti varžovės kraują iš nosies. Iki raundo pabaigos likus 30 sek. baltarusė parvertė lietuvę, bet parteryje nespėjo nuveikti nieko ypatingo. Trečiojo raundo pradžioje jau E.Kareckaitė pervedė kovą į parterį, bet teisėjas netrukus grąžino sportininkes į stovėseną. Paskutinėmis sekundėmis lietuvė dar sykį parvertė varžovę, tačiau parteryje atsidūrė prastoje pozicijoje ir praleido keletą smūgių į galvą. Kovos laikas netrukus baigėsi.


Atidarymo kova:

Matas Pultaražinskas (65.8 kg, Lietuva) - Deividas Michnevičius (66.7 kg, Lietuva) -67 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.). D.Michnevičius laimėjo teisėjų sprendimu.


„Dream Boxing“:

5) Evaldas Petrauskas (64.7 kg, Lietuva) - Denysas Kaušanas (64.8 kg, Ukraina) -63 kg, bokso taisyklės (4 x 3 min.). E.Petrauskas laimėjo techniniu nokautu pirmame raunde.

Kova netruko nė minutės. E.Petrauskas jau pirmosiomis sekundėmis pasiuntė varžovą į nokdauną. Netrukus D.Kaušanas krito antrą kartą, o čia pat - ir trečią. Teisėjas nusprendė nebenkankinti D.Kaušano ir įskaitė lietuviui pergalę techniniu nokautu.

E.Petrausko komentaras:


4) Rafaelis Pašajevas (71.1 kg, Lietuva) - Dustinas Ammannas (70.1 kg, Vokietija) -69 kg, bokso taisyklės (4 x 3 min.). D.Ammannas laimėjo kovą teisėjų sprendimu.

Lietuvis nuo kovos pradžios naudojosi savo pranašumais ir atakavo varžovą iš distancijos. D.Ammannas stengėsi eiti į artimą kovą, bet jam tai retai pavykdavo. Po vieno iš smūgių vokiečiui iš nosies pasipylė kraujas. Paskutiniame raunde lietuvis jau buvo pasyvesnis ir „degino“ laiką. Teisėjai pergalę galiausiai skyrė vokiečiui ir nustebino turnyrą komentavusį anglą, kuris buvo įžvelgęs gana aiškų lietuvio pranašumą.

Kovos pabaiga:


3) Vytautas Balsys (73.1 kg, Lietuva) - Sabio Qiala (72.4 kg, Vokietija) -76 kg, bokso taisyklės (4 x 3 min.). V.Balsys laimėjo kovą teisėjų sprendimu.

Kova prasidėjo apylygiai, bet antrajame raunde lietuvis perėmė iniciatyvą. S.Qiala atrodė kiek išsikvėpęs po aktyvaus pirmojo raundo, o V.Balsys prispaudė varžovą prie ringo virvių. Vokietis galėjo džiaugtis nebent tuo, kad išvengė nokdauno.

V.Balsio atakos antrajame raunde:


2) Ąžuolas Zubė (78.7 kg, Lietuva) - Serhii Čyčykalovas (Ukraina) -79 kg, bokso taisyklės (4 x 3 min.). Ą.Zubė laimėjo kovą teisėjų sprendimu.

Jau pirmojo raundo pabaigoje lietuvis pasiuntė Ukrainos veteraną į nokdauną. Tiesa, netrukus raundas baigėsi, tad S.Čyčykalovas turėjo laiko atsigauti ir galiausiai atsilaikė visus keturis raundus, išlikdamas konkurencingas iki kovos pabaigos.

Nokdaunas pirmajame raunde:


1) Algirdas Baniulis (93.5 kg, Lietuva) - Ivanas Bežverkhyi (97.3 kg, Ukraina) +90 kg, bokso taisyklės (4 x 3 min.). A.Baniulis laimėjo kovą teisėjų sprendimu.

Jau trečiajame raunde ukrainietis prakirto lietuviui antakį, bet tai neišmušė A.Baniulio iš vėžių. Ketvirtojo raundo pabaigoje po lietuvio smūgių serijos I.Bežverkhyi susvirduliavo ir vos neatsidūrė nokdaune. Pergalė lietuviui skirta taškais, tačiau ringo pranešėjas nepaskelbė atskirų teisėjų balų.

Kovos pabaiga:


Atidarymo kova:

1) Laimonas Raibikis (63.8 kg, Lietuva) - Martinas Kacprowičius (63.8 kg, Lenkija) -63 kg, bokso taisyklės (3 x 3 min.). L.Raibikis laimėjo kovą teisėjų sprendimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


:D
2018-09-22 13:23:06
Zjbs nu taip itikeja ka daro jie kad net ir seni kaime supise duodami interviu sakytu visa sirdim kovemes :D ka tu gali visa sirdim kautis, kaip tavo varzovas net elementarios stovesenos nemoka. Baisu ziuret :D
Atsakyti
Solo
2018-09-22 11:04:34
Sveikinimai visiems lietuvos kovotojams, saunuoliai, judekit i prieki ir iskovokit kruva garsiu pergaliu!
Atsakyti
Kaušanas
2018-09-22 10:55:33
ar cia tik ne mano varzovas su borisu deda minusus m ? ;ddd
Atsakyti
valdemars briedis
2018-09-22 06:06:47
nu ir kaimieciai tiek tie , tiek anie baisu ziuret, pora kovu normaliasniu buvo
Atsakyti
artis
2018-09-22 03:22:09
Kam kelt video kuriu neatidaro,kas cia do sudas
Atsakyti
graudu
2018-09-22 00:57:03
statybininkus iš Ukrainos atplake ir laksto apsimyze is laimės
Atsakyti
Ne statybininka
2018-09-22 10:39:40
O banderovca! Slava ukraine!)
Geda
2018-09-22 00:42:17
Apgailetinas renginys su apgailetino lygio priesininkais.Nejau, neinu ir neisiu pas situs juokdarius.
Atsakyti
Alas
2018-09-22 03:24:59
Tai kad pitrauskis tik merginas ir invalidus dauzyt sugeba,ka galima daugiau noret :)
to Elspert
2018-09-22 00:21:45
Panasu kad jo :DDD vel bulviu maisai surinkti gaizauskas vienintelis rimtas buvo
Atsakyti
Ekspert
2018-09-21 23:24:59
Vel bulviu maisu uzveze?
Atsakyti
dzovani
2018-09-21 19:16:15
viena kova jau prapista o ir nesiruosia transliuot kitu kovu!!!!
Atsakyti
Idomu
2018-09-21 19:07:24
Tai transliuos per ce?
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141