Agnė Šeleikaitė | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Kazanėje (Rusija) baigėsi pirmasis pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame antrąjį medalį iškovojo lietuvė Agnė Šeleikaitė.

50 m krūtine finale lietuvė į starto signalą sureagavo greičiausiai iš visų dalyvių – per 0.62 sek. Tai padėjo jai iškovoti bronzą. A.Šeleikaitė finišavo per 31.54 sek. ir vos 0.05 sek. aplenkė ketvirtoje vietoje likusią rusę Dariją Čikunovą. Beje, ši rusė į starto signalą reagavo 0.12 sek. lėčiau už lietuvę.

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Eilinį aukso medalį laimėjo Europos čempionė rusė Julija Jefimova. Rusė buvo toli nuo savo geriausių rezultatų, bet 30.92 sek. laiko jai užteko pirmai vietai. Antra buvo kita rusė Natalija Ivanejeva (31.33).

Sportas.lt primena, kad bronzos medalį A.Šeleikaitė laimėjo ir 200 m plaukime krūtine. Tiesa, tą rungtį praleido J.Jefimova.

05-22 „Neptūnas“ 18:50 „Rytas“
05-23 „Lietkabelis“ 18:50 „Žalgiris“

Tre 05-22 Kauno Žalgiris 18 : 00 Stumbras
Tre 05-22 Sūduva 20 : 00 Žalgiris
Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras