„Atletico“ | Scanpix nuotr.

„Atletico“ | Scanpix nuotr.

Madrido derbyje Taline vykusiame UEFA Supertaurės finale „Atletico“ futbolininkai pratęsmo metu palaužė „Real“ ir juos nugalėjo rezultatu 4 – 2 bei iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Rungtynės prasidėjo ypač greitu įvarčiu, kuomet atakos smaigalyje atsidūręs Diego Costa lengvai susitvarkė su „Real“ gynėjais ir pasiuntė neatremiamą smūgį į Keyloro Navaso vartus – 1 – 0.

17-ą minutę „Real“ pagaliau atsakė pavojinga ataka, kuomet po aštraus Marcelo perdavimo Marco Asensio atliko klastingą smūgį į vartus, bet Janas Oblakas laiku sureagavo ir atrėmė į jį skriejusį kamuolį. Tačiau nuo to laiko „Real“ pradėjo vis labiau spausti varžovus.

Tai atsipirko 27-ą minutę, kuomet „Real“ išlygino rezultatą. Tuomet greitą ataką surengęs Garethas Bale’as atliko gerą skersą perdavimą į baudos aikštelę, kur Karimas Benzema tiksliu smūgiu galva nuginklavo „Atletico“ vartininką – 1 – 1.

29-ą minutę „Real“ galėjo dar kartą pasižymėti. M.Asensio atliko gerą prasiveržimą baudos aikštelės link, tačiau po jo galingo smūgio kamuolys prašvilpė visiškai šalia tolimojo virpsto.

39-ą minutę trumpam atsigavo „Atletico“, kurie išsikovojo kampinį, o jo metu oro dvikovą laimėjęs Diego Godinas atliko smūgį galva. Tačiau jis nebuvo stiprus ir K.Navasas lengvai sugavo kamuolį.

62-ą minutę Junafranas nesėkmingai sužaidė ranka savoje baudos aikštelėje, o teisėjas nedvejodamas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo kapitonas Sergio Ramosas – 2 – 1.

Tiksint 79-ai minutei „Atletico“ pasinaudojo „Real“ klaida. Angelis Correa perėmė kamuolį pavojingoje zonoje ir atliko gerą perdavimą, po kurio D.Costai beliko tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus – 2 – 2.

Iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatas nepasikeitė, tad komandoms teko žaisti pratęsimą, o jo metu „Atletico“ palaužė „Real“ ir vien per pirmąjį 15-os minučių kėlinį pelnė du įvarčius.

99-ą minutę baudos aikštelėje laisvas likęs perdavimo sulaukė Saulis Niguezas ir atliko fantastišką smūgį bei nuginklavo vartininką. 104-ą minutę „Atletico“ ir vėl ištampė varžovų gynybą ir laisvas likęs Koke vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 4 – 2.


Runtynių eiga

118’ „Real“ atlieka kelis kampinius iš eilės, tačiau „Atletico“ lengvai apsigina nuo jų visų.

114’ L.Modričius atlieka smūgis, kuris atsimuša rikošetu, tačiau vis tiek skrieja vartininkui į rankas.

113’ S.Ramosas baudžiamas geltona kortele.

111’ V.Vitolo atsiduria greitos atakos smaigalyje, tačiau atlieka per daug klaidinamų judesių ir galiausiai jo per vėlai atliktas smūgis yra blokuojamas.

108’ S.Ramosas stabdo greitą A.Correa prasiveržimą, šis šiek tiek sutirština spalvas, bet geltonos kortelės neišprovokuoja.

106’ Prasideda antrasis pratęsimo kėlinys.


105+4’ Baigiasi pirmasis pratęsimo kėlinys.

104’ ĮVARTIS! „Atletico“ palaužė „Real“ ir lengvai ištampę jų gynybą perdavė kamuolį Koke, kuris būdamas baudos aikštelėje vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 4 – 2.

101’ L.Modričius baudžiamas geltona kortele.

99’ ĮVARTIS! Komandos draugo perdavimo sulaukęs S.Niguezas atlieka fantastišką smūgį, po kurio kamuolys patenka į vartus. „Atletico“ priekyje rezultatu 3 – 2!

95’ D.Carvajalis atlieka smūgį iš baudos aikštelės prieigų, vartininkas aiku sureaguoja ir sugauna kamuolį.

91’ Prasideda pirmasis pratęsimo kėlinys.


90+4’ Baigiasi antrasis kėlinys, bus žaidžiamas pratęsimas.

90+2’ D.Ceballosas baudžiamas geltona kortele.

88’ D.Costa atsiduria greitos atakos smaigalyje, tačiau jam fiksuojama nuošalė.

84’ „Real“ išsikovoja kampinį, tačiau jo metu patys prasižengia ir praranda kamuolį.

79’ ĮVARTIS! A.Correa perima kamuolį pavojingoje zonoje, o po gero perdavimo D.Costa muša kamuolį į tuščius vartus – 2 – 2.

73’ „Atletico“ surengia retą ataką, kurios metu atliekamas smūgis, tačiau po jo kamuolys skrieja vartininkui į glėbį.

71’ „Real“ kampinio metu blokuojamas R.Varane smūgis, vėliau L.Modričius smūgiuoja virš vartų.

70’ Koke bando pagudrauti ir perkelti kamuolį per vartus palikusį K.Navasą, tačiau kamuolys leidžiasi užribyje.

66’ K.Benzema atlieka smūgį iš baudos aikštelės krašto, vartininkas puikiai mato situaciją ir lengvai sugauna kamuolį.

63 Sergio Ramosas siunčia užtikrintą smūgį į J.Oblako vartus ir išveda „Real“ į priekį – 2 – 1.

62’ Teisėjas fiksuoja Juanfrano žaidimą ranka ir skiria vienuolikos metrų baudinį.

60’ A.Correa baudžiamas geltona kortele.

58’ G.Bale’as įkerta į baudos aikštelę ir iškart bando atlikti aštrų perdavimą komandos draugui, tačiau jį perima „Atletico“ gynėjai.

54’ Marcelo grubiai prasižengia ir yra baudžiamas geltona kortele.

49’ A.Griezmannas atlieka smūgį, tačiau jis yra blokuojamas. Kol kas vyksta kietas, bet labiau pozicinis žaidimas. Abi komandos atkakliai kovoja dėl kiekvieno aikštės centimetro.

46’ Prasideda antrasis kėlinys.


Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

45+2’ Teisėjas skelbia pirmo kėlinio pabaigą.

43’ „Atletico“ išsikovoja dar vieną kampinį, tačiau stringa puolime ir nors po nesėkmingos atakos išsaugo kamuolį, jo niekaip neperduoda į baudos aikštelę.

39’ D.Costa iškovoja kampinį, o jo metu oro dvikovą laimėjęs D.Godinas atlieka smūgį galva, bet kamuolys tiesiog atsiduria vartininko rankose.

35’ M.Asensio stabdo greitą „Atletico“ ataką ir iškart gauna geltoną kortelę.

34’ G.Bale’as pamato visiškai laisvą M.Asensio dešiniajame aikštės krašte ir atlieka jam perdavimą, tačiau jaunasis ispanas nespėja atlikti smūgio. Vėliau blokuojamas Marcelo smūgis.

29’ „Real“ atakuoja vis dažniau. Šį kartą iki baudos aikštelės prasibrauna M.Asensio, jis smūgiuoja visiškai šalia virpsto.

27’ ĮVARTIS! G.Bale’as siunčia kamuolį į baudos aikštelę, ten K.Benzema išlaukia geriausios akimirkos ir smūgiu galva siunčia kamuolį į vartus – 1 – 1.

26’ Marcelo smūgiuoja iš vidutinio nuotolio, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

24’ Marcelo bando imtis iniciatyvos ir veržiasi baudos aikštelės link, tačiau varžovų gynėjas nepasimeta ir perima kamuolį.

17’ Marcelo kairiajame aikštės krašte gerai susitvarko su gynėju ir atlieka aštrų perdavimą palei galinę aikštės liniją, M.Asensio liečia kamuolį ir nukreipia į vartus, bet J.Oblakas jį atmuša.

14’ G.Bae’as bando atlikti gerą prasiveržimą kairiu aikštės kraštu, bet išprovokuoja pražangą. T.Kroosas siunčia kamuolį arčiau vartų, tačiau ten „Atletico“ futbolininkai lengvai apsigina.

10’ G.Bale’as atsiduria „Real“ atakos smaigalyje, tačiau jis stringa tarp gynėjų ir net neįsiveržia į baudos aikštelę.

5’ A.Griezmannas atlieka pavojingą smūgį nuo kampinio gairelės, tačiau nė vienas iš jo komandos draugų kamuolio nepasiekia.

1’ ĮVARTIS! Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Diego Costa siunčia labai greitą įvartį ir išveda „Atletico“ į priekį – 1 – 0.

1’ Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pradžią.


Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai

• Tai bus istorinės rungtynės, kadangi UEFA Supertaurės finale pirmą kartą susigrums dvi komandos iš vieno miesto.

 • „Real“ gali tapti pirma komanda, kuri iškovotų UEFA Supertaurė du kartus iš eilės.

 • Jeigu šį vakarą laimės „Atletico“, ši ekipa taps pirmąja laimėjusia tris iš trijų šio turnyro finalus. „Atletico“ prieš tai triumfavo 2012 ir 2010 metais.

 • „Real“ su „Atletico“ europiniuose turnyruose susitiko devynis kartus, iš kurių laimėjo penkis susitikimus (2 lygiosios, 2 pralaimėjimai).

 • Per 22 susitikimus su Ispanijos komandomis europiniuose turnyruose, „Real“ laimėjo 12 (6 lygiosios, 4 pralaimėjimai).


Komentarai

Julenas Lopetegui, „Real“:

Madrido „Real“ pristatė naująjį trenerį Juleną Lopetegui | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ pristatė naująjį trenerį Juleną Lopetegui | Scanpix nuotr.

„Bus labai daug spaudimo, ypač todėl, kad kovosime su „Atletico“. Tai yra finalas, kova dėl trofėjaus, o tai reiškia, kad atiduosime visas savo jėgas. Mes norime laimėti viską. Klubas mums suteikia viską, kad galėtume kovoti dėl kiekvieno įmanomo trofėjaus. Turime tai gerbti ir parodyti gerą žaidimą. Tad stengsimės viską atlikti kuo geriau. Turėsime aiškiai apibrėžtą stilių, kuris išgaus viską iš turimų žaidėjų.“

Diego Simeone, „Atletico“:

Diego Simeone | Scanpix nuotr.

Diego Simeone | Scanpix nuotr.

„Turime naują žaidėjų grupę, kurioje netrūksta neseniai atvykusių futbolininkų. Jiems dar reikia adaptuotis, o tai užtrunka. Mus paliko ir kai kurie lyderia, tad kiti futbolininkai turės žengti į priekį ir užimti jų vietas. Ko negalima sakyti, tai kad jeigu turi kelis žaidėjus su garsiomis pavardėmis, jau turi gerą komandą. Mūsų grupinė stiprybė ir daro mus tokiais, kokiais esame.“


Komandų forma

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


vat
2018-08-16 14:23:42
Estai šaunuoliai,prisiviliojo pasaulinio lygio sportinikus
Atsakyti
Lol
2018-08-16 11:53:55
Baigesi realo era!:D
Atsakyti
Gutis
2018-08-16 11:35:46
Nu nzn kazkaip titulu realas nematys manau. Paprasciausiai nera kam must ivarcius ka darydavo ronaldo. Bus nekazka siemet
Atsakyti
N.K
2018-08-16 13:30:47
+ zidane’as išėjo, o lopetegui labai mėgsta jaunimą leist, kas ne visada pasiteisina
asd
2018-08-16 09:56:14
Karolinos nėra, titulu irgi nebus.
Atsakyti
N.K
2018-08-16 00:49:11
Kokie jie nx „Europos karaliai” ? :D kai trys kartus iš eiles laimes čempionu lyga tada ir bus karaliai P.S jie net nebuvo jos niekad laimėje
Atsakyti
Bzas
2018-08-16 02:06:27
Miriam pasauly given? Laimejo stipresni
N.K
2018-08-16 02:41:20
As lyg ir nerašiau kad jie laimėjo ne pelnytai ar kažkas tokio, tiesiog realiai jie nera europos karaliai
Aha
2018-08-16 08:19:20
Dar vienas verksnys realfanis. Real pralaimėjo, pralaimės dar ne kartą.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141