„Nuggets“
Rungtynės prasidės 04:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Spurs“
Irklavimas | Scanpix nuotr.

Irklavimas | Scanpix nuotr.

 Čekijoje tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį varžėsi net šešios lietuvių įgulos.

Vaikinų pavienių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime nugalėjo Dovydas ir Domantas Stankūnai (6:40.020 min.). Broliai dvyniai pirmavo nuo starto iki finišo ir pateko į pusfinalį.

Danielė Talačkaitė, Martyna Kazlauskaitė, Laurita Nemeravičiūtė ir Kamilė Žilionytė merginų porinių keturviečių valčių pirmajame atrankos plaukime buvo trečios (6:52.580). Taip lietuvės kartu su Didžiosios Britanijos (6:37.470) ir Naujosios Zelandijos (6:39.750) įgulomis iškovojo kelialapius į pusfinalį.

Pusfinalyje išvysime ir Titą Mašanauską su Virgilijumi Prušinsku. Jie ketvirtajame ketvirtfinalio plaukime buvo treti (6:27.81).

Kitų lietuvių rezultatai penktadienį:

3. Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (merginų porinių dviviečių valčių paguodos plaukimas) 7:19.580 – pateko į C/D pusfinalį.

4. Paulius Kirda, Martynas Vaitkevičius, Rokas Jakubauskas ir Domantas Maročka (vaikinų porinių keturviečių valčių paguodos plaukimas) 6:09.000 – pateko į C/D pusfinalį.

6. Raminta Morkūnatė (merginų vienviečių valčių ketvirtfinalio plaukimas) 8:15.660 – pateko į C/D pusfinalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“
04-25 „Šiauliai“ 19:00 „Nevėžis“
04-25 „Neptūnas“ 19:00 „Juventus“
04-25 „Skycop“ 19:20 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 04-24 Wolverhampton … 21 : 45 Arsenal
Tre 04-24 Manchester United 22 : 00 Manchester City
Pen 04-26 Liverpool 22 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141