Vladimiras Čeburinas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Marijampolės „Sūduva“ šiandien 19 val. Rygos „Skonto“ stadione pradės Europos lygos atrankos III etapo pirmąsias rungtynes su Jūrmalos „Spartaks“ komanda. Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas teigia, kad nė vienos komandos neverta vadinti šios poros favorite.

„Susitiks dvi komandos, kurios Čempionų lygoje turėjo pripažinti Belgrado „Crvena zvezda“ pranašumą. Manau, bus įdomios, kovingos rungtynės, abi komandos bus rimtai nusiteikę, nes abi norės išlikti Europos lygos turnyre kuo ilgiau, – spaudos konferencijoje prieš rungtynes kalbėjo V. Čeburinas. – Analizavome „Spartaks“ žaidimą, komanda rungtyniauja pasitikėdama savimi, yra drausminga. „Spartaks“ pasižymi gerai suderintais komandiniais veiksmai, bet yra ir individualiai stiprių žaidėjų.“

Latvijos čempionu dukart tapęs Jūrmalos klubas šiuo metu Latvijos čempionate užima tik ketvirtąją vietą, tačiau tai, anot „Sūduvos“ trenerio, nieko nereiškia.

„Dar ne sezono pabaiga, tik vidurys“, – trumpai „Spartaks“ užimamą vietą pakomentavo marijampolietis.

Spaudos konferencijoje Latvijos žurnalistai V. Čeburino paklausė ir apie lažybų bendrovių, kurios „Sūduvą“ laiko poros favorite, vertinimą.

„Nevertinu koeficientų, nežiūriu į juos ir nekreipiu jokio dėmesio. Tai yra kažkieno kito visai kitas darbas. Mes žaisime išvykoje, „Spartaks“ žais savo teritorijoje, savų žiūrovų akivaizdoje, tad ką nors vadinti šiandien favoritu, manau, nėra prasminga“, – teigė „Sūduvos“ treneris.

Atsakomąsias rungtynes „Sūduva“ ir „Spartaks“ žais rugpjūčio 19-ąją 20 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141