Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Ši vasara Edenui Hazardui išties įspūdinga. Pasaulio čempionate jis su Belgijos rinktine nužygiavo iki trečiosios vietos, o dabar jam reikia apsispręsti, ar jis savo karjerą nori toliau tęsti Londono „Chelsea“ klube, ar nori prisijungti prie jį viliojančių Madrido „Real“.

O rinktis tikrai yra iš ko, kadangi jo paleisti visiškai nenorintį „Chelsea“ jau paruošė jam naują kontraktą, pagal kurį jis taptų geriausiai apmokamu komandos ir vienu geriausiai apmokamų žaidėjų pasaulyje.

Pasak „Times“, naujasis „Chelsea“ treneris Maurizio Sarri ketina susitikti su belgu vos tik jam sugrįžus iš atostogų. Jam bus siūloma nauja sutartis, pagal kurią jis per savaitę uždirbtų net 300 tūkst. svarų.

Klubas netgi suteikė belgui papildomą laisvą dieną, tad jis į treniruotes sugrįš pirmadienį. Būtent tuomet ir ketinama surengti susitikimą su šiuo futbolininku ir pabandyti jį įtikinti, kad jis liktų Londone.

„Chelsea“ laukia ir daugiau tokių karštų susitikimų. Pasak tų pačių „Times“, klubas planuoja ir pokalbį su vartininku Thibautu Courtoisu, kuris yra taip pat siejamas su „Real“. Pasak įvairių šaltininių, pats belgas nori šio perėjimo, kad galėtų būti arčiau savo šeimos, kuris gyvena Madride.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų