Airinė Palšytė, Rūta Meilutytė, Andrius Gudžius, Simona Krupeckaitė, Mindaugas Griškonis ir Ramūnas Navardauskas | Organizatorių nuotr.

Airinė Palšytė, Rūta Meilutytė, Andrius Gudžius, Simona Krupeckaitė, Mindaugas Griškonis ir Ramūnas Navardauskas | Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 2-12 dienomis Glazge (Škotija) ir Berlyne (Vokietija) startuos net septynių individualių sporto šakų Europos čempionatai, kuriuose dalyvaus net 68 Lietuvos sportininkai.

Lengvosios atletikos varžybos vyks Berlyne, tuo tarpu vandens sporto šakų, dviračių sporto, irklavimo, gimnastikos, triatlono ir golfo čempionai - Glazge.

Lietuvos sportininkų yra visose sporto šakose, išskyrus golfą. Daugiausiai atstovų turėsime Europos lengvosios atletikos čempionate, kuriame startuos 27 mūsiškiai. Vandens sporte dalyvaus 11 plaukikų bei 2 šuolininkės į vandenį, Glazge taip pat bus 12 dviratininkų, 12 irkluotojų, 3 gimnastai ir 1 triatlono atstovas.

Sportas.lt siūlo sekti visų lietuvių startus bei rezultatus šioje naujienoje.

Lengvoji atletika

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-06, pirmadienis 18:45 100 m | atranka Karolina Deliautaitė 11.75 sek.
23 vieta
2018-08-07, antradienis 09:35 50 km sportinis ėjimas Tadas Šuškevičius, Arturas Mastianica 4:01:30
16 vieta

3:58:29
13 vieta
11:10 Rutulio stūmimas | atranka Ieva Zarankaitė 15,13 m
23 vieta
12:10 Disko metimas | atranka Andrius Gudžius 64,30 m
12:23 800 m | atranka Eglė Balčiūnaitė 2:02.18 sek. 12 vieta
12:40 3000 m kliūtinis bėgimas | atranka Justinas Beržanskis 8:36.88 sek.
19 vieta
2018-08-08, trečiadienis 12:14 200 m | atranka Gediminas Truskauskas 21.11 sek.
20 vieta
12:05 Trišuolis | atranka Dovilė Dzindzaletaitė 13,75 m
23 vieta
12:46 / 12:54 400 m | atranka Eva Misiūnaitė, Modesta Morauskaitė
54.02
31 vieta

52.68 sek.
18 vieta
13:25 1500 m | atranka Simas Bertašius 30:4.95 sek.
4 vieta
14:00 Ieties metimas | atranka Edis Matusevičius 81,08 m
19:25 Šuoliai į aukštį | atranka Airinė Palšytė 1,90 m
21:00 800 m | pusfinalis Eglė Balčiūnaitė 2:04.60 sek.
15 vieta
21:25 Disko metimas | finalas Andrius Gudžius 68,46
1 vieta
2018-08-09, ketvirtadienis 10:30 Disko metimas | atranka Ieva Zarankaitė 53,91
23 vieta
13:30 Ieties metimas | atranka Liveta Jasiūnaitė 61,61
pateko į finalą
20:45 Šuoliai į aukštį | atranka Adrijus Glebauskas 2,16 m
20-23 vieta
20:50 400 m | pusfinalis Agnė Šerkšnienė 51.41 sek.
7 vieta
21:22 Ieties metimas | finalas Edis Matusevičius 77,64
10 vieta
2018-08-10, penktadienis 14.40 Moterų estafetė | atranka Modesta Morauskaitė, Eva Misiūnaitė Erika Krūminaitė, Gabija Galvydytė 3:37.73
15 vieta
20:20 Šuoliai į aukštį | finalas Airinė Palšytė 1,96 m
4 vieta
21:25 Ieties metimas | finalas Liveta Jasiūnaitė 61,59
3 vieta
22:50 1500 m | finalas Simas Bertašius 3:39.04
6 vieta
2018-08-11, šeštadienis 10:05 20 km sportinis ėjimas Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaiciukevičiūtė 1:27:59
4 vieta

1:28:07
5 vieta
21:20 400 m | finalas Agnė Šerkšnienė 51.42 sek.
6 vieta
2018-08-12, sekmadienis 10:05 Maratonas Vaida Žūsinaitė, Milda Eimontė 2:50:49
43 vieta

2:38:58
27 vieta
11:00 Maratonas Remigijus Kančys, Ignas Brasevičius, Valdas Dopolskas, Mindaugas Viršilas 2:18:59
26 vieta

2:20:20
40 vieta

2:18:12
20 vieta

2:27:47
55 vieta

Plaukimas

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatas
2018-08-03, penktadienis 12:18 50 m laisvu stiliumi | atranka Rūta Meilutytė 25.20
9 vieta
12:31 50 m nugara | atranka Gytis Stankevičius 25.60
20-21 vieta
12:53 100 m krūtine | atranka Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas 1.07
10-11 vieta
1.00.14
12 vieta
13:15 Vyrų estafetė 4x100 laisvu stiliumi | atranka Danas Rapšys, Simonas Bilis, Deividas Margevičius ir Tomas Sungaila 3:18.88
9 vieta
19:18 50 m laisvu stiliumi | pusfinalis Rūta Meilutytė 25.04
8 vieta
19:39 100 m krūtine | pusfinalis Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas 1:00.27 sek.
11 vieta

59.76 sek
6 vieta
2018-08-04, šeštadienis 11:30 100 m laisvu stiliumi | atranka Simonas Bilis, Povilas Strazdas, Tomas Sungaila 49 sek.
11 vieta

50.67 sek.
54 vieta

50.71 sek.
54-55 vieta
11:52 100 m krūtine | atranka Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova 1:06.89
1 vieta
1:09.22
28 vieta
12:05 200 m peteliške | atranka Deividas Margevičius 2:01.62
29 vieta
19:13 100 m krūtine | finalas Andrius Šidlauskas 59.52
6 vieta
19:24 100 m laisvu stiliumi | pusfinalis Simonas Bilis 48.98 sek.
12 vieta
19:31 100 m krūtine | pusfinalis Rūta Meilutytė 1:07.06
5 vieta
20:23 50 m laisvu stiliumi | finalas Rūta Meilutytė 25.16
8 vieta
2018-07-05, sekmadienis 11:30 200 m kompleksnins | atranka Povilas Strazdas 2:03.63
24 vieta
11:59 100 m nugara | atranka Gytis Stankevičius 55.63 sek.
33 vieta
12:39 200 m krūtine | atranka Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas 2:13.16
20 vieta

2:11.52
12 vieta
12:59 Vyrų estafetė 4x200 m laisvu stiliumi | atranka 7:23.51 sek.
19:25 100 m krūtine | finalas Rūta Meilutytė 1:06.26
2 vieta
19:49 200 m krūtine | pusfinalis Andrius Šidlauskas 2:10.12 sek.
8 vieta
2018-08-06, pirmadienis 11:30 200 m laisvu stiliumi | atranka Danas Rapšys, Tomas Sungaila 1:46.55 sek.
1 vieta

1:53.17
51 vieta
11:56 200 m krūtine | atranka Kotryna Teterevkova 2:31.31
22 vieta
12:16 50 m peteliške | atranka Deividas Margevičius 24.02
26-27 vieta
12:45 Mišri estafetė 4x100 m kombinuota | atranka 3:51.85 sek.
11 vieta
19:21 200 m laisvu stiliumi | pusfinalis Danas Rapšys 1:45.33 sek.
1 vieta
20:08 200 m krūtine | finalas Andrius Šidlauskas 2:09.71
6 vieta
2018-08-07, antradienis 11:20 50 m krūtine | atranka Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas 27,78 sek.
19 vieta

27.85 sek.
22 vieta
11:47 200 m nugara | atranka Rokas Juozelskis, Gytis Stankevičius 2:03.84 sek.
31 vieta

2:02.48 sek.
24 vieta
19:32 200 m laisvu stiliumi | finalas Danas Rapšys 1:46.07 sek.
2 vieta
2018-08-08, trečiadienis 11:16 50 m laisvu stiliumi | atranka Simonas Bilis, Tomas Sungaila 22.42 sek.
15 vieta

23.65 sek.
56 vieta
11:39 100 m peteliške | atranka Danas Rapšys, Deividas Margevičius 53.57 sek.
29 vieta

53.15 sek.
22 vieta
11:55 50 m krūtine | atranka Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova 30.73 sek.
5 vieta

32.01 sek.
22 vieta
19:04 50 m laisvu stiliumi | pusfinalis Simonas Bilis 22.04 sek
8-9 vieta

21.70 sek.
8 vieta
19:25 50 m krūtine | pusfinalis Rūta Meilutytė 30.38 sek.
3 vieta
2018-08-09, ketvirtadienis 11:48 Vyrų estafetė 4x100 m kombinuota | atranka Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis 3:36.19 sek.
7 vieta
18:50 50 m laisvu stiliumi | finalas Simonas Bilis 21.97 sek.
5 vieta
18:55 50 m krūtine | finalas Rūta Meilutytė 30.46 sek.
4 vieta
19:58 Vyrų estafetė 4x100 m kombinuota | finalas Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis 3:33.70 sek.
4 vieta

Šuoliai į vandenį:

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-08, trečiadienis 11:30 10 m platforma | atranka Green Angerame Genevieve Akvilė 209,90 balo
13 vieta
2018-08-10, penktadienis 11:30 1 m tramplinas | atranka Indrė Marija Girdauskaitė 197,75 balo
18 vieta
2018-08-11, šeštadienis 11:30 3 m tramplinas | atranka Indrė Marija Girdauskaitė, Green Angerame Genevieve Akvilė
191,80 balo
20 vieta

198,70 balo
19 vieta
2018-08-12, sekmadienis 14:30 Sinchroniniai šuoliai, 3 m tramplinas | finalas Indrė Marija Girdauskaitė, Green Angerame Genevieve Akvilė 232,41 balo
9 vieta

Irklavimas:

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-02, ketvirtadienis 12:36 Porinė keturvietė | atranka Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius 5:54.43
4 vieta
12:18 Pavienė keturvietė | atranka Mantas Juškevičius, Saulius Ilonis, Giedrius Bieliauskas, Povilas Stankūnas 6:32.23
6 vieta
12:54 Porinė dvivietė | atranka Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė 7:4.540
1 vieta
13:40 Vienvietė | atranka Mindaugas Griškonis 6:55.07
1 vieta
13:28 Vienvietė | atranka Lina Šaltytė-Masilionė 7:52.51
4 vieta
2018-08-03, penkadienis 11:30 Porinė keturvietė | papildoma atranka Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius 5:45.31
1 vieta
11:48 Vienvietė | papildoma atranka Lina Šaltytė-Masilionė 7:48.20
3 vieta
13:06 Pavienė keturvietė | papildoma atranka Povilas Stankūnas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius ir Saulius Ilonis 6:13.26
5 vieta
2018-08-04, šeštadienis 11:30 Pavienė keturvietė | B finalas Povilas Stankūnas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius ir Saulius Ilonis 6:18.49
6 vieta
12:24 Vienvietė | pusfinalis Mindaugas Griškonis 6:56.670
1 vieta
14:30 Porinė keturvietė | A finalas Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius 5:43.400
2 vieta
14:45 Porinė dvivietė | A finalas Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė 6:56.540
3 vieta
2018-08-05, sekmadienis 11:30 Vienvietė | finalai Mindaugas Griškonis 6:50.680
2 vieta
12:18 Vienvietė | B finalas Lina Šaltytė-Masilionė 7:47.89
7 vieta

Dviračių sportas (trekas):

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-03, penktadienis 16:15 Komandų sprintas | kvalifikacija Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė 33.761
6 vieta
17:55 Skrečas Olivija Baleišytė 14 vieta
18:20 Komandų sprintas | 1 etapas Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė 33.569
6 vieta
2018-08-04, šeštadienis 11:00 3000 m persekiojimo lenktynės | atranka Kristina Kazlauskaitė 3:58.776 sek.
25 vieta
12:25 Sprintas | atranka Miglė Marozaitė 11.044 sek.
7 vieta
17:21 Sprintas | aštuntfinaliai Miglė Marozaitė Pralaimėta Olenai Starikovai
18:04 25 km lenktynės dėl taškų Kristina Kazlauskaitė Nepasiekė finišo
2018-08-05, sekmadienis 11:00 Sprintas | atranka Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas
9.905 sek.
9 vieta
10.378 sek.

21 vieta
11:45* Sprintas | šešioliktfinaliai Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas Nugalėjo Artiomą Zaicevą,
Pralaimėjo Andrejui Vynokurovui
13:51 Sprintas | aštuntfinaliai Vasilijus Lendelis Nugalėjo Pavelą Jakuševskį
14:09 Eliminacijos lenktynės Kristina Kazlauskaitė 16 vieta
2018-08-06, pirmadienis 15:30 Sprintas | ketvirtfinaliai Vasilijus Lendelis Pralaimėjo Stefanui Botticheriui
8 vieta
15:42 Daugiakovė | skrečas Olivija Baleišytė 12 vieta
18:02 Daugiakovė | tempo lenktynės Olivija Baleišytė 9 vieta
21:01 Daugiakovė | eliminacijos lenktynės Olivija Baleišytė 5 vieta
22:06 Daugiakovė | 20 km taškų lenktynės Olivija Baleišytė 0 tšk.
Galutinė pozicija: 13 vieta
2018-08-07, antradienis 13:00 Keirinas | 1 etapas Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė Abi lietuvės toliau nepateko
13:12 Keirinas | 1 etapas Svajūnas Jonauskas Toliau nepateko

Dviračių sportas (plentas):

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-05, sekmadienis 14:30 Grupinės lenktynės Daiva Ragažinskienė, Rasa Leleivytė 3:32:02
36 vieta

3:28:15
5 vieta
2018-08-08, trečiadienis 11:00 Lenktynės laikui Daiva Ragažinskienė 00:46:54
28 vieta
15:00 Lenktynės laikui Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas 58:00:56
27 vieta

57:38:61
25 vieta
2018-08-12, sekmadienis 12:30 Grupinės lenktynės Ramūnas Navardauskas, Gediminas Bagdonas Finišo nepasiekė

5:53:20
39 vieta

Dviračių sportas (BMX):

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-10, penktadienis 14:00 atranka Gabrielius Pabijanskas, Lukas Karalius
7 vieta

5 vieta

Gimnastika:

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-02, ketvirtadienis 12:00 Kvalifikacija Agata Vostruchovaitė 128 vieta
2018-08-09, ketvirtadienis 12:00 Kvalifikacija Tomas Kuzmickas

13.483 balo

19 vieta

Triatlonas:

Data Laikas Rungtis Sportininkas Rezultatai
2018-08-10, penktadienis 16:00 Olimpinė rungtis Alberto Casillasas Garcia 50 vieta

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-22 „Dzūkija“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
12-22 „Skycop“ 17:20 „Nevėžis“
12-23 „Žalgiris“ 17:00 „Juventus“
12-23 „Neptūnas“ 17:20 „Šiauliai“
12-23 „Lietkabelis“ 17:20 „Rytas“

Eurolyga 2018/2019

12-19 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Kauno „Žalgiris“
12-19 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Maskvos srities „Chimki“
12-19 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Miuncheno „Bayern“
12-19 Madrido „Real“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
12-20 Maskvos CSKA 19:00 Stambulo „Anadolu Efes“
12-20 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
12-20 Podgoricos „Budučnost“ 21:00 Stambulo „Fenerbahce“
12-20 Vitorijos „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-21 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Šeš 12-22 Arsenal 14 : 30 Burnley
Šeš 12-22 West Ham United 17 : 00 Watford
Šeš 12-22 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-22 Newcastle United 17 : 00 Fulham
Šeš 12-22 Chelsea 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-22 AFC Bournemouth 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 12-22 Huddersfield Town 17 : 00 Southampton
Šeš 12-22 Cardiff City 19 : 30 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“
01-30 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141