Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis | FIVB nuotr.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis | FIVB nuotr.

 Maroke vykstančiame FIVB 2 žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyre į pusfinalį pateko Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.

Šeštadienį aštuntfinalyje lietuviai 21:19, 21:18 įveikė ispanus Raulį Mesą ir Christianą Garcią, o vėliau ketvirtfinalyje 21:13, 21:23, 15:12 išplėšė pergalę prieš danus Kristofferį Abellį ir Danielį Thomseną. Sekmadienį pusfinalyje lietuvių varžovais bus rusai Maksimas Hudiakovas ir Ruslanas Bykanovas.

Moterų varžybose Ieva Dumbauskaitė ir Urtė Andriukaitytė liko 5-os. Lietuvės šeštadienį aštuntfinalyje 21:18, 16:21, 15:12 įveikė angles Victorią Palmer ir Jessicą Grimson, bet ketvirtfinalyje 19:21, 13:21 pralaimėjo latvėms Alisei Lecei ir Ilzei Liepinlauskai.

Turkijoje vykstančiame FIVB 1 žvaigždutės serijos turnyre Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas nepateko į ketvirtfinalį. Lietuviai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 21:16, 20:22, 11:15 nusileido serbams Djordje Klasničiui ir Marko Plavsičiui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Ant 04-23 Tottenham Hotspur 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 04-23 Watford 21 : 45 Southampton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141