Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

Garethas Southgate'as | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį pasaulio čempionato pusfinalyje Anglijos rinktinė po šiek tiek daugiau nei 120 minučių žaidybinio laiko 1-2 pralaimėjo Kroatijai ir nepateko į išsvajotą finalą.

Po rungtynių Anglijos rinktinės strategas Garethas Southgate'as didžiavosi savo žaidėjais ir įvardino, kada Anglijos rinktinė prarado rungtynių kontrolę.

„Rungtynių pabaigoje keletas žaidėjų negalėjo išstovėti ant kojų ir mes likome dešimtyje. Pabaigoje reakcija iš sirgalių parodė viską, ką jie mums davė.

Mes per trumpą laiką nuėjome labai ilgą kelią. Visi dalykai liko prieš mus, kur mes galvojome, kad galime eiti. Šį vakarą mes čia nebuvome šimtu procentų, tačiau komanda nuo to taps tik stipresnė.

Kai mes apmąstysime, rasime teigiamų dalykų, tačiau šiandien yra sunku. Mes buvome labai arti galimybės, tačiau aš nemanau, kad galėjome atiduoti daugiau per šias šešias ar septynias savaites.

Pirmąjį kėlinį mes tikrai buvome geri ir turėjome progų. Po pirmojo įvarčio mes pametėme savo kelią. Galbūt tuo momentu mes šiek tiek sustojome, vietoje to, kad kontroliuotume rungtynes.

Per papildomą pirmą kėlinį mes susigrąžinome kontrolę ir parodėme ramybę. Atkrintamųjų varžybų futbolas baudžia už atsargą. Mes sustojome žaisti praėjus 20 minučių nuo antrojo kėlinio pradžios.

Manau, kad jie žaidė gerai antrame kėlinyje ir mes praradome kamuolio kontrolę bei pradėjome eiti į puolimą šiek tiek ilgiau. Kai tu pirmauji svarbiose rungtynėse, kurių patirties daugelis mūsų žaidėjų neturėjo, niekas nežino, kaip tu reaguosi iki tol, kol tu ten nesi.

Mes žinojome, kad komanda, prieš kurią kovojame, buvo labiausiai nepatyrusi ekipa turnyre ir vienintelis būdas, kuriuo galėjome save padrąsinti buvo tai, kad esame žaidę daugiau tokio turnyro rungtynių.

Aš labai didžiuojuosi tuo, kaip žaidėjai rungtyniavo ir mes galime pamatyti sirgalių reakciją - jie jaučia tą patį. Sunku kažką pasakyti, kad jie pasijaustų geriau, jie neturėjo tokios patirties anksčiau ir tai parodo, kad žaidėjams gali būti įsimintina patirtis rungtyniaujant už savo šalį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


SKAITYTOJAS
2018-07-12 11:31:46
Kaip galima spausdinti tokius idiotiskus "transleiterio" vertimus?! Savigarbos nors truputi reikia tureti, reikia nors pabandyti suprasti, ka pasake treneris ir zmoniu kalba tai perduoti.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams
  • „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141