Grupės | Organizatorių nuotr.

Grupės | Organizatorių nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ pateko į D grupę FIBA Čempionų lygoje ir sužinojo savo varžovus. Šioje grupėje taip pat rungtyniaus Stambulo „Bešiktaš“, Strasbūro „SIG“, Bolonijos „Virtus“, Liublianos „Petrol Olimpija“, Ostendės „Oostende“, Patrų „Promitheas“ bei viena komanda įveikusi atrankos etapą.

„Grupė labai stipri, – teigia burtų traukimo ceremonijoje dalyvavęs „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas. – Tačiau tai mūsų negąsdina. Kausimės iš visų jėgų ir stengsimės prasimušti į kitą etapą.“

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda bilieto į pagrindines varžybas sieks atrankoje, kur trečiajame ture išbandys jėgas su viena iš keturių ekipų, kurios įveiks pirmus du barjerus: Kantu „Red October“ (Italija), Solnoko „Olaj“ (Vengrija), Larnakos AEK (Kipras) arba Antverpeno „Giants“ (Belgija).

Jeigu „Lietkabelis“ nugalės varžovus dvejų rungtynių serijoje, tuomet pateks į reguliaraus sezono C grupę, kur varžysis su Eurolygoje praėjusiame sezone žaidusia Bambergo „Brose Bamberg“, Čekijos čempione Nymburko ČEZ, FIBA Čempionų lygos laimėtoja Atėnų AEK, pernai Europos taurėje nugalėta Jeruzalės „Hapoel“, Prancūzijos ekipa Dižono JDA, Ispanijos komanda Fuenlabrados „Montakit“ bei Turkijos klubu Eskišechiro „Eskisehir“.

Pralaimėjus trečiajame atrankos etape, įgyjama teisė žaisti FIBA Europos taurės varžybose, tačiau tai daryti nėra būtina – klubas pats sprendžia, ar nori žaisti šiose pirmenybėse.

„Šiauliai“ pirmajame atrankos etape susitiks su tuo pačiu varžovu, su kuriuo pernai kovojo ir įveikė Utenos „Juventus“ – Sofijos „Lukoil“ ekipa iš Bulgarijos. Jeigu Antano Sireikos kariauna įveiks pirmąjį barjerą, jų lauks Suomijos čempionai Kauhajokio „Karhu“ arba Rumunijos pajėgiausia komanda Oradios CSM.

Grupės:

Grupės | Organizatorių nuotr.

Grupės | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


arta
2018-07-11 13:49:56
neptūnas netures seibuvio ir zelionio, juos nelabai kas pakeis, liks tokie lavonai kaip galdikas, tai priepaskutine vieta grupėje šviecia
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“
02-21 „Barcelona“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“
02-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Podgoricos „Budučnost“
02-22 Atėnų Panathinaikos 21:00 Maskvos srities „Chimki“
02-22 Madrido „Real“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-22 Cardiff City 21 : 45 Watford
Pen 02-22 West Ham United 21 : 45 Fulham
Šeš 02-23 Burnley 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-23 Newcastle United 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 02-23 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-23 Leicester City 19 : 30 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

02-26 „Energija“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-28 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
02-28 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141