Lance'as Stephensonas | Scanpix nuotr.

Lance'as Stephensonas | Scanpix nuotr.

Los Andželo „Lakers“ komandą papildė Lance'as Stephensonas, kuris anksčiau ne kartą rungtynių metu yra provokavęs LeBroną Jamesą.

„Smagu ir linksma, kad aš rungtyniausiu toje pačioje komandoje, – apie prisijungimą prie L.Jameso sakė krepšininkas. – Esu sujaudintas galimybe žaisti kartu su vienu iš geriausių. Manau, jog žaisti kartu bus nuostabu. Su nekantrumu laukiu pirmosios treniruotės“.

L.Stephensonas atskleidė, jog L.Jameso atstovai susiekė su jo agentu ir pasiūlė žaisti Los Andžele.

„Mane nustebino, kad LeBronas nutarė persikelti į Los Andželą. Turbūt jis visiškai norėjo pakeisti aplinką. Jaučiuosi įvertintas ir pakilėtas, nes sulaukiau Jameso atstovų kvietimo žaisti kartu. Tai reiškia, kad jam patinka, kaip aš rungtyniauju. Labai laukiu, kada kartu galėsime išbėgti ant parketo“, – teigė amerikietis.

27 metų 196 cm ūgio gynėjas pridūrė, kad „Lakers“ iš jo nori gero gynybos ir taip pat paprašė likti savimi. Su komanda jis sudarė vienerių metų trukmės sutartį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


aad
2018-07-11 19:12:58
lebroni taktika aiski jeigu negali paduhint pasiimk pas save i teama tai bent pacio neduhins:S
Atsakyti
quNNcy
2018-07-11 17:58:27
Jei nelaiko jokio pikcio ir yra tikras profas,jis puikiai turetu suprasi kad sitie visi jo poelgiai tik tam kad isvesti zaideja is kantrybes,ismusti is ritmo,veziu :) cia zaidimo dalis,tokie "netyciniai" kepstelejimai ir panasios nesamones,toki artesta,bena wolsasa ar cousina senai is proto isvedes butu :D
Atsakyti
toks jausmas
2018-07-11 17:37:51
Kad bronius nebenori prieš jį žaisti, tai geriau tegu komanda marinuoja ant suoliuko :D
Atsakyti
Old
2018-07-11 14:42:04
Kaip jordan ir rodman duetas laukia lakersu :D
Atsakyti
tevas
2018-07-11 13:27:14
keista kaip versknys lebronas norejo su juo zaisti
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“
09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
09-26 „Juventus“ 18:00 „Šiauliai“
09-26 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
09-26 „Pieno žvaigždės“ 18:30 „Neptūnas“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
Šeš 09-29 West Ham United 14 : 30 Manchester United
Šeš 09-29 Newcastle United 17 : 00 Leicester City
Šeš 09-29 Manchester City 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 09-29 Wolverhampton … 17 : 00 Southampton
Šeš 09-29 Huddersfield Town 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 09-29 Arsenal 17 : 00 Watford
Šeš 09-29 Everton 17 : 00 Fulham
Šeš 09-29 Chelsea 19 : 30 Liverpool
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
10-09 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141