Rezervinė Lietuvos rinktinė | „Facebook“ nuotr.

Rezervinė Lietuvos rinktinė Šri Lankoje sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su vietine rinktine, o šį kartą iškovojo pergalę rezultatu 2 – 0.

Lietuviai šiose rungtynėse atrodė užtikrinčiau, jie kūrė progas ir jas pagaliau išnaudojo pelnydami įvarčius.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 31-ą minutę, kuomet po perdavimo iš aikštės krašto baudos aikštelėje kilo suirutė, o atšokusį kamuolį tiksliu smūgiu iš netolimo atstumo į vartus pasiuntė Laurynas Stonkus – 1 – 0.

Antrajame kėlinyje lietuviai padvigubino savo pranašumą. 59-ą minutę kampinio metu Simonas Urbys sulaukė tikslaus perdavimo ir smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 2 – 0.

Lietuvos rezervinė rinktinė Šri Lankoje sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. Pirmasis mačas pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Tiesioginė rungtynių transliacija

Rungtynių eiga

31' [0 - 1] Laurynas Stonkus

59' [0 - 2] Simonas Urbys

Lietuvos rinktinės sudėtis

Trenerio komentaras

„Visų pirma, buvo svarbus komandos atsistatymas, - prieš antras rungtynes sakė Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. - Jautėsi kelionės sunkumai, klimatas mums tikrai neįprastas, žaidėjams buvo sunku priprasti.

Paskutinėje treniruotėje jau reikėjo daugiau paprakaituoti, kad šios dienos rungtynėse būtume žaidybinėje formoje. Ši mūsų stovykla skirta pažinčiai su žaidėjais, turime galimybę pamatyti juos visus, bandysime rotuoti futbolininkus, jog visi galėtų save parodyti aikštėje.

Pirmose rungtynėse mes visiškai kontroliavome žaidimo eigą, sukūrėme daug progų, tačiau didžiausia mūsų bėda yra realizavimas. Mes nemušame įvarčių ir mums reikia labai daug progų, kad tą įvartį pasiektume. Pagrindinis tikslas yra įmušti įvartį ir laimėti rungtynes. Žinome, kad bus panašus susitikimo scenarijus, bus mažai erdvės varžovų aikštės pusėje, todėl svarbu susikurti erdvę ir tas situacijas, kurias galėtume paversti įvarčiu.“

vilhelmas.vilke
2018-07-12 00:06:00
Galu,gale,nors ir prieš kiemo komandą
Tomas
2018-07-11 19:01:54
Lietuviai sau renkasi lygiaverčius varžovus. Ir sugalvok tu man. LFF tai išvis "šaunuoliai" dirba
Gia
2018-07-11 18:49:44
Kita stotelė Omakas, kur galės sužaisti su vietos pasididžiavimu “GasMias” :D
ADMIRAL88
2018-07-11 18:12:09
cia tai jo sri lanka apzaide lietuva lygis kyla,reikia premijas skirti.greitu laiku gal dar antarkida alozti gales.
sakot užtikrintą ???
2018-07-11 17:59:38
tai kad su raudonom majkėm gyvi numirėliai...
aaa
2018-07-11 17:02:53
GOALLLLLLLLLLLLLL REKTTTTTTTTTTTTTTTT
Defo
2018-07-11 16:21:41
Vyrai,nepasiduokit-pingvinų žvalgai tribunuose stebi.Kitos rungtynės su Antarktida.