LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

Magicas Johnsonas be galo norėjo, jog LeBronas Jamesas žaistų Los Andželo „Lakers“ komandoje, todėl tam dėjo didžiules pastangas.

Oficialiai derėtis dėl sutarčių NBA klubų atstovai su krepšininkais galėjo nuo liepos pirmosios, tačiau M.Johnsonas jau tykojo L.Jameso vėlų birželio 30-osios vakarą.

Pasirodo, kad „Lakers“ krepšinio operacijų prezidentas atvažiavo prie L.Jameso namų apie 23 valandą vakaro ir laukė, kada galės susitikti su NBA žvaigžde. Tai jis padarė praėjus minutei po vidurnakčio.

„Aš lauke praleidau visą valandą ir laukiau, kol ateis laikas susitikti“, – sakė M.Johnsonas.

Susitikimo metu krepšinio specialistas paliko labai didelį įspūdį L.Jamesui. Apie viską jie kalbėjosi maždaug tris valandas.

„Mes turėjome puikų susitikimą. Turime daug panašumų. Abu esame kilę iš vidurio Vakarų, abu iš neturtingos šeimos, abu norime žūtbūt laimėti ir abu esame kovotojai.

Labiausiai mane sužavėjo tai, jog LeBronas žinojo visus komandos sudėtyje esančius žaidėjus ir jų silpnąsias bei stipriąsias puses. Jis nenorėjo nieko girdėti apie šlovingą „Lakers“ istoriją. Jam buvo įdomu, kaip mes paversime šią komandą vėl laiminčia“, – pridūrė M.Johnsonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


a
2018-07-13 18:39:10
perskaitykit visa straipsni
Atsakyti
S
2018-07-11 15:57:45
Kazkaip is james puses negraziai pasielge galejo atvaziuot bent 5 min pasakyt,, skanios picos
Atsakyti
vas
2018-07-11 12:14:53
dabar visi į šikną jam lenda
Atsakyti
ad
2018-07-11 11:41:06
Oho visa valanda pralauke. As autobuso 3 valandas laukiau.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams
  • „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141