Kotryna Teterevkova | Organizatorių nuotr.

Kotryna Teterevkova | Organizatorių nuotr.

 Helsinkyje (Suomija) sekmadienį baigėsi Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame žibėjo lietuvė Kotryna Teterevkova.

Lietuvė kiek anksčiau laimėjo bronzą 200 m plaukime krūtine, o sekmadienį buvo pati greičiausia 100 m plaukime krūtine. Finale K.Teterevkova finišavo per 1 min. 8.03 sek. ir pagerino asmeninį rekordą bei iškovojo aukso medalį! Už lietuvės nugaros liko rusė Anastasija Makarova (1:08.46) ir vokietė Anna Elendt (1:08.68).

K.Teterevkova po 50 metrų plaukė priešpaskutinė – 7-a. Visgi, lemiamu metu jį „įjungė“ aukštesnę pavarą ir paskutiniuose 50 m buvo neprilygstama.

Lietuvės apdovanojimas:

Beje, šioje rungtyje Europos (1:04.35), pasaulio jaunimo (1:05.39) ir Europos jaunių čempionatų (1:05.48) rekordai priklauso kitai lietuvei Rūtai Meilutytei.

Kitų lietuvių rezultatai sekmadienį:

Vaikinai, 50 m laisvuoju stiliumi. 34-35. Mantas Kaveckas (23.88), 45-46. Jokūbas Keblys ir Arijus Pavlidi (abu – 24.25).

Merginos, 50 m peteliške. 64. Marija Rutkauskaitė (29.90).

Vaikinai, 4x100 m kombinuota estafetė. 15. Lietuva (Alanas Tautkus, Mantas Lisauskas, Ainis Želionis ir Mantas Kaveckas) 3:50.86.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-18 „Neptūnas“ 19:00 „Dzūkija“
04-18 „Šiauliai“ 19:20 „Lietkabelis“
04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“

Eurolyga 2018/2019

04-18 Maskvos CSKA 20:00 Vitorijos „Baskonia“
04-18 Stambulo „Fenerbahče“ 20:45 Kauno „Žalgiris“
04-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:15 „Barcelona“
04-19 Madrido „Real“ 22:15 Atėnų „Panathinaikos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141