„Leeds“
86 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Egidijus Kavaliauskas | „Twitter“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | „Twitter“ nuotr.

 Šeštadienį Fresno mieste (JAV) surengtą profesionalų bokso vakarą vainikavo sunkiausia karjeroje 30-mečio lietuvio Egidijaus Kavaliausko pergalė.

Lietuvis visus 10 raundų kovėsi su 31-erių metų Juanu Carlosu Abreu iš Dominikos Respublikos. Po kovos teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę E.Kavaliauskui (97:93, 97:93, 96:94). Tai pirmas kartas karjeroje, kai lietuviui teko kovoti visus 10 raundų. E.Kavaliauskas apgynė Šiaurės Amerikos (NABF) pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Jau pirmajame raunde abu boksininkai po netyčinio susidūrimo galvomis praliejo vienas kito kraują. E.Kavaliauskui buvo prakirstas dešinysis antakis, o J.C.Abreu – kairysis. Antrajame raunde lietuvis pataikė neblogą kairės rankos „kablį“, bet jo varžovas atsakė smūgių kombinacija į galvą. Kova labai dažnai pereidavo į „klinčą“.

Susirinkę fanai ėmė reikalauti daugiau veiksmo ringe. J.C.Abreu netgi ėmė erzinti lietuvį ir demonstratyviai daužė sau krūtinę. Visgi, E.Kavaliauskas toliau kovėsi panašiu stiliumi ir rinkosi taškus.

Penktajame raunde kraujas toliau tekėjo iš E.Kavaliausko antakio ir kova trumpam buvo sustabdyta. Po medikų pagalbos lietuvis kovėsi toliau. E.Kavaliauskas sėkmingai rinko taškus ir dažniausiai kontroliavo kovą, bet J.C.Abreu dešinės rankos smūgiai lietuviui kartais pridarydavo problemų.

Pasibaigus kovai, J.C.Abreu kėlė ranką į viršų, manydamas, kad laimėjo. Visgi, E.Kavaliausko pergalė buvo pelnyta. Tikimasi, kad ši pergalė lietuviui atvers duris į kovą dėl pasaulio čempiono diržo jau artimiausią rudenį.

E.Kavaliauskas profesionalų ringe yra nenugalėtas – 20 pergalių ir 16 nokautų. J.C.Abreu turi 21 pergalę, 1 lygiąsias ir 4 nesėkmes. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų