M.Ozilas pozuoja su Turkijos prezidentu  | NKL nuotr.

M.Ozilas pozuoja su Turkijos prezidentu | NKL nuotr.

 Dar prieš pasaulio futbolo čempionatą du Vokietijos rinktinės saugai - Mesutas Ozilas ir Ilkay Gundoganas - buvo sukritikuoti už tai, jog nusifotografavo su šiuo metu nepalankiai vertinamu Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu.

Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ saugai, kurie turi turkiškų šaknų, bet yra gimę Vokietijoje, pozavo su Turkijos prezidentu. R.T.Erdoganas pastaruoju metu susilaukia labai daug viešos kritikos dėl veiksmų šalyje, kurie yra panašūs į bandymą įvesti autoritarinį režimą.

Visgi po nesėkmingai vokiečiams pasibaigusio pasaulio čempionato R.Tayyipu Erdoganas grąžino M.Ozilui ir I.Gundoganui jų marškinėlius.

„Ponas Ozilas ir Ponas Gundoganas neparodė to, ko tikėjosi Recepas Erdoganas“, - paskelbėjo prezidento atstovas. „Jis nebenori daugiau su jais turėti nieko bendra“.

Ateityje abu žaidėjai taip pat turėtų susilaikyti nuo žodžių „Erdoganas mano prezidentas“.

Turkijos prezidentas prieš čempionatą taip pat norėjo susisiekti su Švedijos rinktinės žaidėju Jimmy Durmazu, kuris taip pat turi turkų kraujo, tačiau švedas kvietimą atmetė, tačiau už tai padėkojo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.