„Capitals“ - „Golden Knights“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Šeštadienį Stenlio taurės finalo trečiose serijos rungtynėse Vašingtono „Capitals“ namuose 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) palaužė Las Vegaso „Golden Knights“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

„Capitals“ ekipą į priekį antrame kėlinyje išvedė Aleksandras Ovečkinas (21:10), o dar po dešimties minučių persvarą padidino Jevgenijus Kuznetsovas (32:50).

Trečiojo kėlinio pradžioje Tomas Nosekas (43:29) sumažino svečių deficitą iki minimumo (1:2), tačiau po dešimties minučių Devante'as Smithas-Pelly (53:53) atstatė turėtą persvarą ir užtikrino „Capitals“ pergalę.

„Capitals“ vartininkas Bradenas Holtby atrėmė 21 iš 22 varžovų smūgių, tuo tarpu „Golden Knights“ vartų sargas Marcas-Andre Fleury - 23 iš 26.

Paskutinį kartą „Capitals“ Stenlio taurės finale rungtyniavo 1998 metais, tačiau tada nelaimėjo nei vienerių rungtynių namuose, todėl ši pergalė prieš „Golden Knights“ taip pat yra ir pirmoji namų pergalė klubo istorijoje Stenlio taurės finalo metu.

„Miestas yra laimingas, sirgaliai - taip pat, tačiau tai tik dvi pergalės“, - sakė A.Ovečkinas. „Turime judėti į priekį ir negalvoti apie tai“.

„Capitals“ palanki ir statistika: kai Stenlio taurės finalo serijos rezultatas būdavo 1-1, trečiųjų rungtynių laimėtojas visą seriją laimėdavo 77,8 procentus kartų (21 iš 27).

Trečiosios finalo serijos rungtynės bus šimtosios „Golden Knights“ klubo istorijoje.

Ketvirtosios serijos rungtynės Vašingtone vyks pirmadienį.

12-22 „Dzūkija“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
12-22 „Skycop“ 17:20 „Nevėžis“
12-23 „Žalgiris“ 17:00 „Juventus“
12-23 „Neptūnas“ 17:20 „Šiauliai“
12-23 „Lietkabelis“ 17:20 „Rytas“

12-19 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Kauno „Žalgiris“
12-19 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Maskvos srities „Chimki“
12-19 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Miuncheno „Bayern“