Madrido „Real“ | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ padarė tai, ko nepavyko niekam modernaus formato Čempionų lygoje – jie trečią kartą iš eilės tapo šio turnyro nugalėtojais, finale 3 – 1 įveikę „Liverpool“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo agresyviu abejų komandų žaidimu, tačiau didesnę grėsmę varžovams kėlė „Liverpool“, kurie kontroliavo rungtynių eigą. Realiausią progą pasižymėti 23-iąją minutę turėjo Roberto Firmino, tačiau jo smūgį blokavo Sergio Ramosas, o šūvį pakartoti bandžiusio Andrew Robertsono kamuolį sučiupo laiku sureagavęs Keyloras Navasas.

24-ąją minutę Mohamedas Salah kovodamas dėl kamuolio skaudžiai krito ant vejos ir susižeidė ranką. Egiptietis dar bandė tęsti rungtynes, tačiau prabėgus pusvalandžiui jis su ašaromis akyse paliko aikštę.

Praradimų patyrė ir „Real“, kadangi 38-ąją minutę jie privalėjo pakeisti taip pat traumą patyrusį Dani Carvajalį.

Netekus M.Salah, „Real“ perėmė žaidimo kontrolę. 43-iąją minutę labai pavojingai smūgiavo Cristiano Ronaldo, tačiau Llorisas Kariusas atliko fantastišką atlaikymą. Nors Karimas Benzema iškart prišokęs pasiuntė kamuolį į vartus, šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę portugalui, tad įvarčio neįskaitė. 

Po poros minučių puikios progos sulaukė po keitimo pasirodęs Nacho, tačiau gynėjas, sulaukęs tikslaus perdavimo baudos aikštelėje, smūgiavo vienu lietimu ir pro šalį.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Real“ vėl galėjo išsiveržti į priekį. 48-ąją minutę Isco pasinaudojo gynėjo klaida ir likęs vienas prieš vartus atliko nestiprų smūgį, bet pataikė į skersinį.

51-ąją mintuę „Real“ pagaliau išnaudojo savo psichologinį pranašumą ir pelnė labai lengvą įvartį. Llorisui Kariusui bandant išmesti kamuolį iš baudos aikštelės K.Benzema pakišo koją ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 1 – 0.

55-ąją minutę „Liverpool“ išlygino rezultatą, kuomet kampinio metu laisvas likęs Sadio Mane jau krisdamas ant vejos nuginklavo vartininką – 1 – 1.

64-ąją minutę įvyko kažkas neįtikėtino. Po Marcelo perdavimo aikštėje ką tik po keitimo pasirodęs Garethas Bale‘as pelnė fantastišką įvartį per save ir vėl išvedė „Real“ į priekį – 2 – 1.

70-ąją minutę Sadio Mane vos neišlygino rezultatą, kadangi jo nestipriai smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą. Po keturių minučių vienas prieš vartus liko ir Cristiano Ronaldo, tačiau jis akimirką sudelsė ir A.Robertsonas spėjo blokuoti jo smūgį.

83-iąją minutę G.Bale‘as padėjo tašką finale. Jis įspūdingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo aplaidžiai sužaidusį vartininką ir padidino pranašumą iki 3 – 1.

Tai buvo jau trečia „Real“ pergalė iš eilės Čempionų lygoje, iki šiol modernaus formato turnyro istorijoje to nepavyko padaryti niekam.


Rungtynių eiga

90+3' Rungtynės baigtos, „Real“ tampa turnyro nugalėtojais!

86‘ Po trečiojo įvarčio „Liverpool“ yra tiesiog palūžę, jų žaidimą lydi per didelis skubėjimas, klaidos ir galiausiai pražangos.

83‘ ĮVARTIS! G.Bale‘as antrą kartą tiksliu smūgiu nuginkluoja „Liverpool“ vartininką ir praktiškai deda tašką šiose rungtynėse – 3 – 1.

80‘ „Real“ po truputį muša rungtynių tempą ir pradeda regzti ilgas pozicines atakas. Jie 62 proc. rungtynių laiko kontroliuoja kamuolį, o kadangi turi įvarčio pranašumą, po truputį artėja pergalės link.

74‘ C.Ronaldo liko vienas prieš vartus, tačiau uždelsė atlikti smūgį ir galiausiai šovė aukštai virš vartų.

70‘ VIRPSTAS! S.Mane ir toliau bando traukti savo komandą į priekį, jo kaire koja smūgiuotas kamuolys atsimuša į vartų virpstą.

69‘ S.Mane atsiduria greitos atakos smaigalyje, tačiau didelių S.Ramoso pastangų dėka kamuolys senegaliečio nepasiekia.

64‘ KOKS ĮVARTIS! Po keitimo pasirodęs G.Bale‘as po Marcelo perdavimo muša kamuolį per save ir išveda savo komandą į priekį – 2 – 1!

61‘ Nacho atlieka puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur Isco susitvarko su varžovų gynyba ir smūgiuoja į vartus, tačiau L.Kariusas atmuša kamuolį.

55‘ ĮVARTIS! S.Mane kampinio metu naudojasi jam suteikta laisve ir krisdamas ant vejos siunčia kamuolį į vartus ir lygina rezultatą – 1 – 1.

51‘ ĮVARTIS! L.Kariusas sužaidžia nesuprantamai ir tiesiog atiduoda kamuolį K.Benzemai, kuris labai lengvai pasiunčia jį į vartus – 1 – 0.

48‘ KOKIA PROGA! Isco naudojasi gynėjo klaida ir likęs vienas prieš vartus iškart smūgiuoja, bet pataiko į skersinį!

46‘ Prasideda antrasis kėlinys.


45+4‘ Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą, jis pasibaigė be įvarčių.

45+3‘ K.Benzema drąsiai smūgiuoja iš tolimo atstumą, kamuolys skrieja šalia vartų.

45’ Nacho sulaukia labai tikslaus perdavimo baudos aikštelėje, tačiau jo smūgis vienu lietimu yra netikslus.

43‘ NUOŠALĖ! Isco siunčia kamuolį į baudos aikštelę, kur laisvas likęs C.Ronaldo smūgiuoja galva, bet L.Kariuso fantastiška reakcija leidžia jam atremti kamuolį. K.Benzema pataiso smūgį ir siunčia kamuolį į vartus, bet šoninis teisėjas fiksuoja nuošalę.

38‘ Traumą patiria ir D.Carvajalis, kuris taip pat turi palikti aikštę, jį pakeičia Nacho.

30‘ „Liverpool“ patiria skaudų smūgį. M.Salah nebegali tęsti rungtynių, jį keičia A.Lallana.

28‘ S.Mane išprovokuoja kampinį, tačiau jo metu D.Lovrenas ir G.Wijnaldumas per daug spaudžia vartininką bei prasižengia.

26‘ M.Salah kovodamas dėl kamuolio su S.Ramosu griūna kartu su ispanu ant vejos ir iškart susiima už pečio. Jam suteikiama medicininė pagalba, tačiau atrodo, kad jo raktikaulis nėra sužeistas ir jis turėtų galėti tęsti rungtynes.

23‘ Kokia proga! R.Firmino sulaukia perdavimo baudos aikštelėje ir apsisukęs iškart smūgiuoja, bet kamuolį blokuoja S.Ramosas. A.Robertsonas kartoja brazilo smūgį, bet K.Navasas atlieka labai svarbų atlaikymą.

18‘ D.Carvajalis siunčia netikslų perdavimą atgal ir dovanoja „Liverpool“ kampinį. Baudos aikštelėje kovą antrame aukšte laimi V.Van Dijkas, tačiau kamuolys skrieja per aukštai ir leidžiasi už vartų.

15‘ „Real“ perima kamuolį aikštės viduryje, D.Carvajalis atlieka puikų perdavimą į aikštės kraštą, ten spurtuoja C.Roaldo ir įsiveržęs į baudos aikštelę galingai smūgiuoja, kamuolys skrieja virš vartų.

14‘ Kyla sumaištis prie K.Navaso vartų, „Real“ žaidėjai blokuoja net kelis „Liverpool“ smūgius iš baudos aikštelės vidaus, tačiau galiausiai Madrido ekipa sugeba apsiginti.

11‘ Greitos atakos metu Marcelo priartėja prie baudos aikštelės ir renkasi smūgį kaire koja, pažeme skriejantis kamuolys į vartus nepakliūna.

9‘ „Liverpool“ vėl pavojingai atakuoja, T.Arnoldas Alexanderis skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, tačiau ten kamuolį nuo R.Firmino galvos nuima laiku sureagavęs K.Navasas.

5‘ „Liverpool“ atlieka baudos smūgį, tačiau „Real“ blokuoja perdavimą arčiau vartų, ataka nutrūksta.

3‘ Rungtynės prasideda labai aktyviu abiejų komandų žaidimu puolime. Nei „Real“, nei „Liverpool“ nežada atlikti jokios žvalgybos ir iškart bėga į puolimą, ten blokuojamas G.Wijnaldumo smūgis, vienas iš „Real“ žaidėjų patenka į nuošalę.

1‘ Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!

Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Komentarai

Zinedine‘as Zidane‘as:

Zinedine'as Zidane'as | Scanpix nuotr.

Zinedine'as Zidane'as | Scanpix nuotr.

„Žmonės gali sakyti įvairius dalykus, tačiau mes žinome, kaip yra iš tiesų. Abi komandos turės vienodas galimybes, kaip ir visuose finaluose. Turėsime sužaisti labai gerai, jeigu norėsime laimėti. Persirengimo kambaryje mes nesijaučiame favoritais.

Cristiano Ronaldo jaučiasi puikiai. Net jeigu jis žaistų tik 40 procentų savo jėgų, viskas vis tiek būtų gerai. Šiandien turėjome paskutinę treniruotę, šeštadienį žaisime paskutines sezono rungtynes. Būtent dėl tokių akimirkų jis ir gyvena.

Mums prireikė labai daug sunkaus darbo. Šiek tiek ir talento, bet daugiausia – sunkaus darbo. Nėra lengva pasiekti finalą. Aš gyvenu dėl to, tai yra mano aistra. Visuomet mėgau varžytis. Tačiau už visko slypi sunkus darbas ir mūsų žaidėjai. Tik sunkiai dirbdami galėjome pasiekti tai, ką pasiekėme.“

Jurgenas Kloppas:

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

„Kaip galiu žinoti apie „Real“ patirties svarbą? Juk niekada nebuvau du kartus iš eilės patekęs į finalą. Patirtis tikrai bus svarbi ir esu įsitikinęs, kad prieš rungtynes „Real“ labiau pasitikės savo jėgomis, negu mes. Tačiau tai nėra problema, nes rungtynės nesibaigia tą akimirką, o tik prasideda.

Turėjome dvi savaites pasiruošti ir išanalizuoti savo varžovus, jie tikrai stiprūs. Kai pamatai „Real“, visuomet sakai „oho, jie tikrai stiprūs“, bet jie niekada nežaidė prieš mūsų komandą. Niekas nesitikėjo, kad nueisime taip toli, tačiau mes čia esame todėl, kad mes – „Liverpool“. Mes nesame tiesiog labai gera komanda. Pergalės yra šio klubo DNR, mes galime daug pasiekti. 

Turėsime pasistengi, kad jiems šios rungtynės būtų kuo sudėtingesnės. Tikiu, kad svarbiausia yra išnaudoti savo stiprybes ir tik tuomet atsižvelgti į tai, kaip mūsų priešininkai į viską reaguoja. Manau, kad mūsų šansai bus 50 prieš 50.

Negalime kovoti jų lygiu, bet tam ir yra taktika, kad galėtume juos priversti žaisti mūsų lygiu, o tuomet jau galėtume laimėti. Sunku tai padaryti, bet verta pabandyti.

Ta patirtis, kurią jie turi sukaupę, yra šimtu procentų jų stiprybė, tačiau tai ne visuomet padeda. Manau, kad dauguma žaidėjų nors kiek jaudinsis prieš rungtynes. Tačiau tai normalu. Rungtynių metu jie galės daryti, ką norės, nes tai tėra tik futbolo rungtynės. Labai svarbios, tačiau tik futbolo rungtynės.“

Sergio Ramosas:

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

„Kai supranti, kad būsi jau trečią kartą iš eilės finale, jausmas yra nerealus, mes jaučiame alkį, kuris mus labai motyvuoja.

Manau, kad pagrindinė mūsų sėkmės priežastis ir yra tas alkis, kurį jaučiame, ir ambicijos. Mes turime puikią komandą, bet kad laimėtume, turime vieni kitus stumti į priekį. Negalime būti susiskaldę persirengimo kambaryje. Turime ambicijų, esame motyvuoti ir norime toliau laimėti. Tai yra „Real“ būdas.“

Jordanas Hendersonas:

Virgilis Van DIjkas ir Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

Virgilis Van DIjkas ir Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

„Tai tiesiog užkoduota mūsų DNR laimėti titulus. Mes norime laimėti titulus ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo fanų. Ir mes aiškiai einame reikiama linkme.

2016-aisiais buvo sunku nelaimėti Europos lygos finale. Tačiau manau, kad galime šią patirtį panaudoti šiame finale. Tą naktį mums skaudėjo ir to mes ilgai nepamiršime, bet galime tai panaudoti tam, kad motyvuotume save dar labiau kovoti ir šį kartą laimėti.

Nuo tos nakties būtent tai ir darėme. Mes tikrai žengėme į priekį, mes judame tinkama linkme. Tačiau mums labai svarbu pradėti laimėti trofėjus, tikimės, kad pavyks tai padaryti dabar.“


Komandų forma

Kelias iki finalo šioms komandoms buvo labai skirtingas. „Real“ vargo savo grupėje ir nusileidę Londono „Tottenham“ galiausiai užėmė antrą vietą, o tai reiškė stipresnį varžovą kitame etape. Tad aštuntfinalyje jie susitiko su pinigais besitaškančiais Paryžiaus PSG. Visgi, prancūzai neparodė nieko stebuklingo ir „Real“ juos gan lengvai įveikė.

Vėliau jų laukė Turino „Juventus“. Pirmasis mačas Italijoje Madrido ekipai buvo tiesiog tobulas: trys įvarčiai be atsako, palūžę varžovai prarado dar ir Paulo Dybalą, kuris prieš save išvydo raudoną kortelę. Tačiau atsakomųjų rungtynių scenarijaus jie visiškai nesitikėjo. Aklinai užpildytam „Santiago Bernabeu“ stadionui teko stebėti, kaip Mario Mandžukičius ir jo komandos draugai daužo „Real“ gynybą, o tik kontraversiškas teisėjo sprendimas paskutinę pridėto laiko minutę skirti 11 metrų baudinį ir dar pašalinti iš aikštės vartininką Gianluigi Buffoną leido „Real“ išvengti pratęsimo ir patekti į pusfinalį.

Pusfinalyje su Miuncheno „Bayern“ „Real“ žaidė kur kas tvirčiau. Išvykoje jie iškovojo svarbią pergalę rezultatu 2 – 1, tuomet namuose naudojosi ir senkančiu laiku, ir mažėjančia varžovų koncentracija gynyboje, galiausiai sužaidė lygiosiomis 2 – 2 ir pateko į trečią iš eilės finalą.

„Liverpool“ kelias iki finalo buvo ilgesnis, nei Madrido ekipos, nes jis prasidėjo nuo kvalifikacijos, kurioje jie susidorojo su „Hoffenheim“. Grupių etapas buvo permainingas, Jurgeno Kloppo auklėtiniai dažnai kentėjo dėl braškančios gynybos. Tai ypač atspindi išvykos rungtynės prieš „Sevilla“, kuriose po pirmo kėlinio „Liverpool“ turėjo trijų įvarčių persvarą, bet galiausiai sužaidė lygiosiomis. Galiausiai surinkę tris pergales, tris lygiąsias ir 12 taškų jie finišavo pirmoje grupės vietoje.

Sausį prie komandos už 75 mln. prisijungęs gynėjas Virgilis Van Dijkas sustatė gynybą ir ji šiuo metu atrodo labai padoriai. Aštuntfinalyje jie visus reikalus išsprendė Portugalijoje, kur sutriuškino „Porto“ 5 – 0, tad namuose pakako ir nulinių lygiųjų.

Tikrasis iššūkis laukė ketvirtfinalyje, kur jie susitiko su Pepo Guardiolos „Manchester City“. Viso sezono metu savo varžovus terorizavęs „miestiečiai“ palūžo prieš aukštą „Liverpool“ spaudimą ir dar per pirmą pusvalandį praleido tris įvarčius. Atsakomosiose rungtynėse jie pelnė labai greitą įvartį, tačiau „Liverpool“ greitai sugebėjo susigrąžinti kontrolę ir antrajame kėlinyje atsakę dviem įvarčiais iškovojo dar vieną pergalę bei kelialapį į pusfinalį.

Daugelis manė, kad pusfinalio dvikova tarp „Liverpool“ ir „Roma“ futbolininkų bus niekuo neišskirtinė, bet tai buvo tikra įvarčių fiesta. Anglijoje pelnyti 7 įvarčiai, Italijoje – 6. Didžiąją pirmų rungtynių dalį „Roma“ atrodė apgailėtinai ir labai pasimetę. „Liverpool“ mušė vieną įvartį po kito ir pirmavo 5 – 0, tačiau pačioje pabaigoje praleido du taiklius šūvius, kurie suteikė šansą varžovams atsirevanšuoti. Ir tai beveik įvyko. Italijoje „Roma“ laimėjo 4 – 2, tačiau jiems pritrūko ir laiko, ir palankesnių teisėjų sprendimų, bet galiausiai „Liverpool“ išsaugojo persvarą ir išsikovojo teisę po 11 metų pertraukos žaisti finale.

Tad ko galima tikėtis finale? „Real“ neabejotinai turės didesnę patirtį. Jie jau ketvirtą kartą per pastaruosius penkerius metus žaidžia finale, o tai suteikia labai daug pasitikėjimo savo jėgomis, kuris gali būti labai svarbiu faktoriumi. Nesvarbu, kad Zinedine‘as Zidane‘as atkakliai kartoja, kad abi komandos turės 50 prieš 50 šansus ir jie patys nesijaučia favoritais, jie tikrai bus tokiais. 

„Real“ žaidėjai taip pat turi ir ilgesnį bei geresnį atsarginių žaidėjų suolą. Jie šiame sezone patyrė kur kas mažiau traumų, nei „Liverpool“ ir tuo gali pasinaudoti. Ispanai ant suolo greičiausiai paliks tokius žaidėjus, kaip Garethas Bale‘as, Mateo Kovačičius, Marco Asensio ar Lucasas Vazquezas. Tuo tarpu „Liverpool“ negali pasigirti tokiu suolu. Juos šiemet smarkiai kankino traumos, ypač vidurio saugų pozicijoje. Emre Canas ir Adamas Lallana pasveiko po traumų ir greičiausiai galės žaisti, tačiau jie neturi žaidybinės patirties. Tokie futbolininkai, kaip Danny Ingsas ar Dominikas Solanke grėsmės „Real“ gynybai vargu ar sukels. Ragnaras Klavanas, kuris dažnai buvo metamas į gynybą paskutinėmis minutėmis, irgi neatrodo užtikrintai. Tad gerų, tvirtų ir patikimų atsarginių žaidėjų trūkumas gali sukelti J.Kloppui problemų.

Tačiau „Liverpool“ turi ir pranašumų. Pirmiausia, jie turi šiemet puikiai veikiantį ir labai rezultatyviai žaidžiantį puolimą. 40 įvarčių per 12 rungtynių yra ne juokas. Mohamedas Salah, Roberto Firmino ir Sadio Mane žaidžia taip, kad kelia didžiulę grėsmę absoliučiai visoms komandoms, kad ir kokią pasaulinio lygio gynybą jos turėtų. Šis trejetas gali tapti labai svarbia finalo dalimi, tad jeigu „Liverpool“ pavyks išnaudoti jų uraganinį greitį kontratakų metu, „Real“ kils labai daug problemų. Ypač daug gaisrų gali kilti dešiniajame puolimo krašte, kur Marcelo pasitelkdamas Sergio Ramoso pagalbą turės prižiūrėti M.Salah. Marcelo mėgsta prisijungti prie „Real“ atakų, o tai reiškia, kad M.Salah sulauks nemažai laivų erdvių, kuriose galės būti maitinamas kamuoliais kontratakų metu. O Marcelo dažnai nespėja grįžti į gynybą. „Real“ dažniausiai praleidžia įvarčius atakoms vykstant būtent brazilo kraštu.

Dar vienas „Liverpool“ pranašumas – labai aukštas spaudimas, ypač pirmojoje rungtynių stadijoje. Visi J.Kloppo auklėtiniai puikiai juda be kamuolio ir neatlyždami spaudžia varžovus, o tai prasideda dar nuo puolėjų. Visas jų puolimo trio vos praradę kamuolį iškart prilimpa prie varžovų gynėjų, taip dažnai iššaukdami jų klaidas ir lengvas kontratakas, kurios dažnai pasibaigia įvarčiais. „Real“ teks gerokai paprakaituoti, kad to išvengtų ir išliptų iš balos sausi.


Socialinių tinklų apžvalga


Rezultatai

Tre 12-12 Ajax 3 - 3 Bayern München
Tre 12-12 Manchester City 2 - 1 Hoffenheim
Tre 12-12 Benfica 1 - 0 AEK Athens
Tre 12-12 Shakhtar Donetsk 1 - 1 Olympique Lyonnais
Tre 12-12 Valencia 2 - 1 Manchester United
Tre 12-12 Young Boys 2 - 1 Juventus
Tre 12-12 Viktoria Plzeň 2 - 1 Roma
Tre 12-12 Real Madrid 0 - 3 CSKA Moskva
Ant 12-11 Liverpool 1 - 0 Napoli
Ant 12-11 Monaco 0 - 2 Borussia Dortmund
Ant 12-11 Barcelona 1 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 12-11 Crvena Zvezda 1 - 4 PSG
Ant 12-11 Internazionale 1 - 1 PSV
Ant 12-11 Club Brugge 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 12-11 Schalke 04 1 - 0 Lokomotiv Moskva
Ant 12-11 Galatasaray 2 - 3 Porto

Tvarkaraštis

Ant 02-12 Roma 22 : 00 Porto
Ant 02-12 Manchester United 22 : 00 PSG
Tre 02-13 Ajax 22 : 00 Real Madrid
Tre 02-13 Tottenham Hotspur 22 : 00 Borussia Dortmund

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Kl
2018-05-27 22:49:28
Ir tas pats Liverpulio žvaigždė yra Romos auklėtinis
Atsakyti
Liverpulis neverti finalo
2018-05-27 22:47:21
Vien už tą įvatį gražuoli Realas vertas taurės:) o šeip Liverpulis visas rungtynes išskyrus pradžią lakstė be kamuolio kaip šuniukai, tegul dėkoja savo vartininkui, kad išgelbėjo nuo daugiau įvarčių
Atsakyti
Make a chance
2018-05-27 12:54:11
Oi bll veerksniu krūvą susibūrė apžmeižti Ramoso,na ok ok pritariu nedovanotinai pasielge,gaila Egiptukas tikrai geras,bet nereikia sakyt,kad būtų gal būtų Liverpool laimėjęs.
Atsakyti
nnn
2018-05-27 12:29:10
Visus fanus su pergale
Atsakyti
Ziurejau
2018-05-27 11:13:54
Laimėjo ir gudresni, ir suktesni, ir taktiką turėjo. Žinojo , kaip laimėti.
Atsakyti
Make a chance
2018-05-27 12:57:18
Pritariu kolegai,taktika visada stipriausias kozeris
Remigutis
2018-05-27 09:34:01
Man,Ramosas sugadino rungtynes,anksčiau prieš 40 metų rusai turėjo tokį gynėją,kad traumuoti puolėjus.Dabar Ramosas vienas be Pepe atlieka...tą nešvarų darbą,žaidėjus ilgam iš rikiuotės išveda.Salah nematys ir pasaulio čempionato.Dėlto man tą taurė nešvari,Pusę kėlinio Real buvo užspausta,Netekusi lyderio Liverpool... pasimetė...Tegul tą taurę jie ..susikiša į subinę
Atsakyti
Make a chance
2018-05-28 02:33:46
Pasimetė sakai tai kokio lygio komanda ji yra jei pasimeta?rašai čia sudu krūvas
zakis
2018-05-27 08:33:19
kodel nuotraukoj nera pagrindinio zaidejo-oliverio
Atsakyti
.
2018-05-27 08:05:54
Ramos tau i teatra reikia o ne futbola zaist
Atsakyti
Make a chance
2018-05-27 12:58:17
Tai pasikviesk jį į teatrą
Make a chance
2018-05-27 12:59:30
Tai pasikviesk u teatra,jei toks narsuolis
artis
2018-05-27 01:26:46
Karaliai?!Vistgaidziai nedap..ti.Gal uz pergale fyfom veidrodziu daugiau rubinej nupirks kad nereiktu oziam stumdytis
Atsakyti
Tiesiog
2018-05-27 00:44:29
tuo metu nusileido saule ir salah nusprende eit valgyt juk ramadanas visa diena nevalges
Atsakyti
Melvudas
2018-05-27 00:14:45
Siūlyčiau patikrinti ar nėra Kariusas PRASILOSES BLET.. BLET.. BLET........
Atsakyti
pasiūlymas priimamas
2018-05-27 09:10:33
Gerai, bandysim patikrinti
admiral88
2018-05-27 00:13:40
saunuoliai REAL,karuna liko savo vietoj.IVERPOL BE GERO LYGIO VARTINIKO NELAIMES FINALO,
Atsakyti
Vainius
2018-05-27 00:04:59
Dabar visko būsiu matęs
Atsakyti
Melvudas
2018-05-26 23:58:29
Jei turi kiaurą vartininka- finalo nelaimėsi-faktas. Bet Klopai Zidano netaktiku nevadink. Sulaužai geriausia komandos žaidėją (iki tol bijojo vidurio linija persitvarkyti). Kažin kuo būtų pasibaigė, jei Ronaldo būtų sulaužė? KLOPAI TAKTIKA KITAM FINALUI PARUOSK... PAGALIAU.(ir aišku vartininką bet pakeisk)
Atsakyti
R
2018-05-26 23:51:15
Man tai atrodo, kad jūs buvot pastatę arba už real, arba underį, nepaėjo, ir klykiat čia :D kaip galima atremt įvartį, kai puolantis žaidėjas net nėra pozicijoj iš kurios galėtų mušt įvartį? Abidvi bankės buvo sėkmės reikalas Bale'o, nėra čia ką kaltint, tiesiog pataikė tokius, kur tu turėk kokį nori vartininką. Gal tą antrą galėjo geriau atmušt, bet pamastykit ir kamuolys kokiu greičiu skrido. truputį į šoną nuo kamuolio vidurio ir rikošetas garantuotas
Atsakyti
Rolas
2018-05-26 23:54:03
Tu gal juokauji? Antro Bale'o smūgio niekas neužstojo, Kariusas viską matė, buvo geroj pozicijoj, o kad nesugeba rankų suformuot į kumštį ir nesugalvoja, ar gaudyt, ar atmušt kamuolį, tai čia jau vartininko bukumas.
Ronaldo
2018-05-26 23:48:21
Tai ka dabar kalbesit liverpool fanai!!! Real 3 kartą čempionai!!!
Atsakyti
Byron
2018-05-27 00:28:04
Ne trečią kartą, o trečią kartą IŠ EILĖS! O iš viso jie jau atrodo 13 kartą tapo čempionais.
Neck
2018-05-26 23:47:22
ehh gaila liverpool karius tai graudus o real tai neverti tos taures net cigonai su pliku asilu sutraumavo salah nevykeliai jie ramos paskutinis gaidys!!! simulantas blt..
Atsakyti
Make a chance
2018-05-27 13:01:58
Vau kiek daug pykčio pas poną išminčiu
s
2018-05-26 23:42:21
Kad tas vartininkas in kelnias pridejis atrodo losia, graudus tai nes tas žodis.
Atsakyti
das
2018-05-26 23:37:18
liverpool vartininkas gal pastate uz 3 golus, lavonas ziaurus
Atsakyti
Boxxer
2018-05-26 23:02:23
Eik tu naaa vartininks tai zaurus
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tre 01-30 AFC Bournemouth 21 : 45 Chelsea
Tre 01-30 Southampton 21 : 45 Crystal Palace
Tre 01-30 Tottenham Hotspur 22 : 00 Watford
Tre 01-30 Liverpool 22 : 00 Leicester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“
01-30 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
01-31 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-06 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
02-07 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141