Deividas Sirvydis | Fotodiena nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda sėkmingai pradėjo finalines Eurolygos jaunimo pirmenybes Belgrade. Sostinės krepšininkai pirmame mače itin didelio pasipriešinimo nesulaukė ir Belgrado „Mega Basket“ jaunimą nugalėjo 103:65.

Šiame susitikime intriga laikėsi neilgai, o penkis tritaškius per pirmąjį kėlinuką pataikę vilniečiai jau po 10 minučių pirmavo rezultatu 30:16. Kelis metimus dvikovos starte prametęs Deividas Sirvydis antrame ketvirtyje pelnė net 14 taškų ir tai leido Arvydo Gronskio auklėtiniams į didžiąją pertrauką žengti turint 25 taškų persvarą (58:33).

Antroje rungtynių pusėje Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunieji talentai ne tik išlaikė, bet ir padidino savo persvarą bei iškovojo nesunkią pergalę.

Įspūdingas rungtynes sužaidė 16-metis Marekas Blaževičius, kuris vos per 15 minučių žaidimo surinko 19 naudingumo balų. Mače su šeimininkais jis pelnė 8 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 blokus.

Penktadienį sostinės krepšininkai žais prieš ko gero rimčiausią varžovą grupės etape – Madrido „Real“. Ispanai pirmame mače nugalėjo jau Kaune vilniečių įveiktus Paryžiaus krepšininkus 82:47. Į sekmadienio finalą pateks tik viena A grupės komanda.

Dvikovos su Madrido „Real“ startas – 10 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę transliaciją galite stebėti oficialioje Eurolygos interneto svetainėje.

Lietuvos rytas“: G.Mokšeckas 17, D.Sirvydis 16 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), S.Jarumbauskas 13 (6 atk. kam.), M.Blaževičius 8 (6 rez. perd., 6 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.).

„Mega Basket“: B.Nedeljkovičius 10, L.Cerovina, P.Kuzmanovičius ir A.Islamovičius po 9.