Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis | asmeninio archyvo nuotr.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis | asmeninio archyvo nuotr.

 Brazilijoje vykstančiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) keturių žvaigždučių serijos turnyre „Itapema World Tour“ į pagrindines varžybas pavyko prasibrauti lietuviams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui.

Mūsiškiai antrajame kvalifikacijos rate trečiadienį po 40 min. trukusios kovos 2-1 (21:16, 18:21, 15:8) nugalėjo kanadiečius Dallasą Keithą ir Jasminą Cullą.

Lietuvių varžovai pagrindinėse varžybose paaiškės ištraukus burtus. Jose varžysis 32 vyrų poros, tarp jų net penkios iš pasaulio reitingo pirmojo dešimtuko.

Bendrą turnyro Brazilijoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-20 „Lietuvos rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-20 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
10-21 „Žalgiris“ 17:00 „Dzūkija“
10-21 „Neptūnas“ 17:20 „Juventus“
10-21 „Nevėžis“ 18:50 „Skycop“

Eurolyga 2018/2019

10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
10-26 Stambulo „Darussafaka“ 20:15 „Barcelona“
10-26 Atėnų Panathinaikos 21:00 Kauno „Žalgiris“
10-26 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Vitorijos „Baskonia“
10-26 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-20 Chelsea 14 : 30 Manchester United
Šeš 10-20 West Ham United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 10-20 Wolverhampton … 17 : 00 Watford
Šeš 10-20 Newcastle United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-20 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Southampton
Šeš 10-20 Cardiff City 17 : 00 Fulham
Šeš 10-20 Huddersfield Town 19 : 30 Liverpool
Sek 10-21 Everton 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141