Kaip numesti svorio? | Organizatorių nuotr.

Kaip numesti svorio? | Organizatorių nuotr.

 Beveik kiekviena dailiosios lyties atstovė turi priekaištų savo figūrai. Vienos sugeba sureguliuoti savo svorį, o kitoms nepavyksta. Kokie psichologiniai metodai padeda pasiekti tikslo?

Prieš pradėdami mesti svorį, suformuluokite sau aiškią priežastį, kam jums to reikia. Pavyzdžiui:

• dėl antsvorio atsirado sveikatos problemų, pablogėjo gyvenimo kokybė,

• jums nepatinka, kaip atrodote,

• netelpate į mėgstamus drabužius,

• gėda išsirengti paplūdimyje,

• mylimasis nelaiko gražia ir geidžiama,

• gėdijatės pasirodyti nepažįstamų žmonių ar senų draugų, kurie jus prisimena kitokią, kompanijoje,

• trokštate tapti panaši į žymią aktorę ar dainininkę, kuri yra jūsų idealas.

• Kai tik atsakysite sau į šį klausimą, pereikite prie praktiško plano įgyvendinimo.

Vizualizacija

Svarbu aiškiai įsivaizduoti, kaip norite atrodyti. Juk buvo toks metas, kai jums patikdavo savas atvaizdas veidrodyje. Turite fotografijų iš tų laikų. Išsirinkite kelias ir išdėstykite gerai matomose vietose.

Azartas

Pastebėta, kad azartiškiems žmonėms svorio metimo lažybos gali tapti stipriu stimulu suliesėti. Jeigu lažinsitės dėl pinigų, suma turi būti pakankamai didelė, kad būtų gaila ją prarasti. Aptarkite konkrečius terminus. Jeigu su jumis ketina lieknėti kitos svorio kategorijos moteris, apskaičiuokite teisingą santykį.

Kolektyvinis lieknėjimas

Mesti svorį su gera kompanija gali būti kur kas paprasčiau. Pasirinkite vienminčių grupę (tai gali būti virtualūs pažįstami iš socialinių tinklų), su kuriais bus galima tartis ir keistis dietinių patiekalų receptais, palyginti rezultatus.

Drabužiai

Drabužiai gali būti galingas stimulas sulieknėti. Sutikite, kad ne kiekviena gali kardinaliai pakeisti savo įvaizdį dėl kažkokių dešimties papildomų kilogramų. Traukite iš spintos senas sukneles ir siaurus džinsus, su kuriais atrodėte kaip princesė. Tegul jie nuolat būna matomoje vietoje, kad primintų galutinį jūsų herojiškų pastangų rezultatą.

Nauji santykiai

Nauja meilė – geriausias stimulas pasikeisti. Net jeigu jūsų aplinkoje yra žmogus, kuriam jaučiate simpatiją, bet jis yra nepasiekiamas arba niekada neatsakys tuo pačiu, įsivaizduokite, kad situacija pasikeis, kai jūs sulieknėsite.

Seni santykiai

Jeigu šeimos laivas pradėjo braškėti ir gali bet kada sudužti, atsitrenkęs į rutiną, pats laikas numesti svorio. Pirma, atsiras tikslas, kuris atitrauks jus nuo nesutarimų šeimoje. Antra, tapsite sau patrauklesnė, labiau pasitikėsite savimi ir jausite savo vertę, o partneris tiesiog negalės to nepastebėti. Trečia, į jus pradės kreipti dėmesį kiti vyrai, kas įkaitins partnerį, jeigu jis tikrai jus myli.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

05-22 Šiauliai 18:30 Lietkabelis
05-22 Pieno Žvaigždės 18:50 Neptūnas
05-24 Nevėžis 18:50 Žalgiris
Tvarkaraščiai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

06-14 Rusija 18:00 Saudo Arabija
06-15 Egiptas 15:00 Urugvajus
06-15 Marokas 18:00 Iranas
06-15 Portugalija 21:00 Ispanija
06-16 Prancūzija 13:00 Australija
06-16 Argentina 16:00 Islandija
06-16 Peru 19:00 Danija
06-16 Kroatija 22:00 Nigerija
06-17 Kosta Rika 15:00 Serbija
06-17 Vokietija 18:00 Meksika
06-17 Brazilija 21:00 Šveicarija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141