UEFA Europos lyga: „Napoli“ - „Leipzig“ (2018.02.15) | Scanpix nuotr.

Šeštadienio popietę „RB Leipzig“ savo stadione sutriuškino lygos autsaiderius „Wolfsburg“ komandą rezultatu 4:1. „Buliai“ pakilo į šeštąją vietą Vokietijos „Bundesliga“, kuomet „vilkai“ ir toliau demonstruoja tragišką žaidimą ir po šio sezono pabaigos gali kristi į antrą Vokietijos futbolo lygą.

24‘ minutę „buliai“ atakavo kairiuoju kraštu. Iš ten Jeanas-Kevinas Augustinas atliko tikslų perdavimą laisvam Ademola Lookmanui, kuris krisdamas pelnė pirmąjį įvartį. (1:0)

33‘ dvikovos minutę „Wolfsburg“ gynyba suklydo ir kamuolys atšoko Timo Werneriui, kuris vienu lietimu pelnė įvartį. „Vilkų“ vartininkas net nesureagavo. (2:0)

Pelnė pirmąjį įvartį „vilkai“. Pirmojo kėlinio pabaigoje Renato Steffenas prasiveržė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį Danieliui Didavi, puikus ir stiprus smūgis vienu lietimu. (2:1)

52‘ min „RB Leipzig“ futbolininkai pelnė trečiąjį įvartį į „Wolfsburg“ vartus. Neįtikėtinai suklydo „vilkų“ gynėjai ir paleido į priekį T.Werneri, vokietis prasiveržė ir atliko perdavimą A.Lookmanui, žaidėjui beliko sušaudyti paliktą vartininką. (3:1)

63‘ minutę „RB Leipzig“ pelnė triuškinantį ketvirtąjį įvartį. Atliekant perdavimą kamuolys atiteko J.K.Augustinui, kuris smūgiu palei žemę pasiuntė kamuolį į tolimą svečių vartų kampą. (4:1)