Marco Reusas | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate susitiko Dortmundo „Borussia“ futbolininkai su Leverkuzeno „Bayer“ komanda. „Juodai geltoni“ sutriuškino svečius rezultatu 4:0, o Marco Reusas pelnė du įvarčius.

13’ dvikovos minutę Christianas Pulišičius atliko puikų perdavimą laisvam Jadonui Sancho, kuris pasiuntė kamuolį į „Bayer“ vartus. (1:0)

55‘ minutę „Borussia“ futbolininkai padvigubino rezultatą. Marco Reusas gavo perdavimą iš Mario Gotze ir apibėgo varžovų vartininką. Puolėjas pasiuntė kamuolį į jau tuščius vartus. (2:0)

63‘ rungtynių minutę J.Sancho prasiveržė kairiuoju kraštu ir atliko perdavimą Maximilianui Philippui. Eilinė „Bayer“ gynybos klaida ir vokietis pelnė trečiąjį įvartį. (3:0)

79‘ minutę M.Reusas ir J.Sancho organizavo dar vieną įvartį į „Bayer“ vartus. Anglas gavo kamuolį kairiajame krašte, iš kur atliko aukštą perdavimą M.Reusui, kuris galvos smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių vartus. (4:0)