Jankūnas | Fotodiena nuotr.

Tragiškai ketvirtąjį kėlinį pradėjusi Kauno „Žalgirio“ komanda iš Pirėjo grįžta su viena pergale.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 68:79 (15:17, 17:24, 22:13, 14:25) pralaimėjo Pirėjo „Olympiacos“ ekipai ir serijos rezultatas tapo 1-1.

Serija dabar kelsis į Kauną ir „Žalgirio“ arenoje vyks dvejos rungtynės. Artimiausios – balandžio 24 dieną.

Lietuvos čempionams pirmas dvi minutes taškus rinko nesulaikomai krepšio link pranėręs ir nugara tarsi vidurio puolėjas sužaidęs Vasilije Micičius – 4:3. Tuomet deriniui puikiai buvo išvestas tolimą bombą smeigęs Kevinas Pangosas, šeštąjį savo tašką iš vidutinio nuotolio rinko atstumą iki 9:4 padidinęs V.Micičius. Sėkmingai į žaidimą įsiliejo agresyviai abejose aikštės pusėse darbavęsis Axelis Toupane, tačiau priekyje 13:14 jau buvo varžovai. Ketvirčio pabaigoje kamuolį puolime ėmė Antanas Kavaliauskas, o pirmo kėlinio sirena skelbė neženklų šeimininkų pranašumą – 15:17.

Antrasis kėlinys startavo dviem tolimais „Olympiacos“ šūviais, lengvais taškais iš po krepšio, tad skirtumas tarp komandų išaugo iki 15:25. Po pasitarimo užtikrintumo baudos aikštelėje įnešė A.Kavaliauskas, dvitaškiu apie save priminė atsakomosios varžovų minutės pertraukėlės privertęs prašyti K.Pangosas – 20:28. Ketvirčiui įpusėjus tolimą bombą iš krašto įskraidino Artūras Milaknis, bet savosiomis progomis priartėti kauniečiai nepasinaudojo ir čia pat gavo skaudų Vassilio Spanoulio atsaką iš tolimos distancijos – 23:32. Galų gale taikliomis baudomis taškų kraitį atsidarė pirmųjų rungtynių herojus Brandonas Daviesas, fantastiškai firminį „Žalgirio“ derinį „žemė-oras“ užbaigė V.Micičiaus siųstą kamuolį iš viršau sugrūdęs Aaronas White‘as – 28:34. Nors vienu metu deficitas išaugo iki 28:41, žalgiriečių nuotaikas prieš antrą rungtynių pusę pataisė perimtu kamuoliu ir A.White’o dėjimu pasibaigęs intensyvus spaudimas – 32:41.

Iškart po didžiosios pertraukos šansus iš toli išnaudojo A.Milaknis ir V.Micičius, o atstumą iki 42:45 tirpdė puikius K.Pangoso ir V.Micičiaus rezultatyvius perdavimus taškais pavertęs B.Daviesas. Pirmoje rungtynių dalyje pristabdytas B.Daviesas toliau grėsmingai taranavo Eurolygos vicečempionus, aštriu reidu visą varžovų supjaustė A.Milaknis ir rezultatas jau tapo lygus 50:50. Pačioje ketvirčio pabaigoje kabliu pasižymėjo A.Kavaliauskas, o metimu su sirena rezultatą lygino A.Toupane – 54:54.

Ketvirtą kėlinį Eurolygos vicečempionai pradėjo suleidę tris skaudžius tolimus šūvius, kai tuo tarpu svečių puolimas išgyveno keturių minučių tylą – 54:63. Vos pirmąjį tašką kauniečiams kėlinyje rinko prie baudų metimų linijos stojęs B.Daviesas, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti per beveik septynias minutes, tad „Olympiacos“ pateikė rimtą paraišką pergalei – 55:68. Paskutiniam šturmui žalgiriečius kelti bandė nesportiškai sustabdytas B.Daviesas bei staigiu tritaškiu deficitą iki 64:72 sumažinęs A.Milaknis. Ginklų nesudėjo B.Daviesas ir prasidėjus paskutinei minutei intrigos įpūtęs V.Micičius – 68:74. Visgi, per likusį laiką patyrę varžovai pergalės iš savo rankų nebeišleido, triumfavo rezultatu 68:79 bei atstatė pusiausvyrą serijoje iki trijų pergalių – 1:1.

„Olympiacos“: Jamelas McLeanas 21 (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), Vassilis Spanoulis 17, Ioannis Papapetrou 9, Janis Strelniekis ir Georgios Printezis po 8, Vangelis Mantzaris 6, Kostas Papanikolaou 5.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 20 (7/10 dvit., 6/8 baud.), Vasilje Micičius 13, Artūras Milaknis 11, Antanas Kavaliauskas 7, Aaronas White‘as ir Axelis Toupane‘as po 6, Kevinas Pangosas 5.

Bbd
2018-04-21 06:28:24
As tai niekaip neikertu, kaip galima stumt ant komandos kuri tiek pasieke su tokiu biudzetu ir gali dar daugiau pasiekt ? xd buk tu kieno tik nori fanas, ryto, neptuno, silutes, koks skirtumas, bet pagarbos turetu sulaukt zali. O cia dabar tik ir laukia ir dziaugias pealaimejimu, mazvaikiai, ne daugiau.
Byron
2018-04-21 00:23:41
Kodėl kitų komandų fanai žiūri žalgrybio rungtynes? Atsakymas prieš nosį: niekas taip nepakelia visam savaitgaliui nuotaikos, kaip išrūrintas žalgrybis. Džigi džigi per subinyte. Net ir teisėjų pagalba nepadėjo laimėti ahahaha!
aa
2018-04-21 01:43:40
lol, kvailesnio komentaro negalejai parasyt? :D
minde154
2018-04-21 00:02:09
purtugalai ir eurolyga bybi ciulpiancios zertvos va taip turejo buti ir kodel i zalgirio areana atvaziuoja mazdaug 2 autikai per varzybas? per mazai bybiu ciulpti purtugalijoj kad cia atvaro?
minde154
2018-04-21 00:00:24
purtugalai ir euroluga bybi ciulpiancios ziertvos
LD
2018-04-20 23:58:36
Nemuskit vargso Bybon :D ir taip vaikystej muse tevas su slanga dabar smegenys tiek atvesusios lad nesupranta ka sneka :D
eurolyga, graikai ir purtugalai yra kurv
2018-04-20 23:57:28
visi ciulpedros purtugalai kurie nei europoj nei lkl tik bybi ciulpia kavenskams uzsikruskit zertvos tikiuos kad viena diena ateis teroristai ir i jusu namus ir kurvu miesta issprogdins.o eurolygos teisejai lai bybi ciulpia ir tikiuos kad tiek tas kurvas purtugalus(vilnius) issprogdintu visus nx tiek eurolygos teisejus
To byron
2018-04-20 23:56:02
Ale ryto fanas bet ziuri ZALGiRIO.RUNGTYNES. Tai uz ka sergi loche, juk rytsudziai nezaide :-D vos isnese sveika kaili su siauliais ir jau laimingi
:-)
2018-04-20 23:53:45
Idomiausia jog alerytfaniai ziuri ZALGIRIO rungtynes. No to tik maloniau darosi. Tikri ryto fanai jau miega, nes jiems poxuj, kaip ZALGIRIS zaidzia cha cha cha
er
2018-04-20 23:51:39
ulanovas tai visiškas nulis, kelis kartus sezone suzaide ir pradingo.
Auris
2018-04-20 23:44:23
Byron dv duok adresiuka, norisi pamatyt tavo snuki, nebijok nemusiu, siaip idomu i isgamas paziuret, senai cirke nebuvau.
er
2018-04-20 23:56:03
eik tu adresiuke prisišikęs :D
Byron
2018-04-20 23:39:42
Aišku, kad pasakys, nes nebuvo pralaimėtų rungtynių žalgribiui, kuriose nebūtų per teisėjus pralaimėje. Juk VISADA kaimo lopams teisėjai kalti. Bet jei tik laimi, tai šikną suraukęs tyli. Tada jau zjbs, kad teisėjai už ausų išneša į pergalę. Europos gėda!!!!
Byron
2018-04-20 23:37:03
Gerai kad išrurino Eurolygos gėda!!!!
Masiul25
2018-04-20 23:36:03
Ka ir rasiau ta ir pamatem. Laukiu Saro spaudos konferencijos ir tikiuosi jis pasakys LABAI DAUG apie teiseju darba
portugalas
2018-04-20 23:32:20
axaxaxa, klounams techniniu pridalino ir viskas.
Fanas
2018-04-20 23:23:16
Ryto pi... von is cia;D
Byron
2018-04-20 23:13:05
Prapis žalgribis net su teisėjų pagalba. Teisėjai amžinai traukia kaimo lopus, bet net ir su jų pagalba šį vakarą bus išspardyti :))))))
Byron
2018-04-20 23:12:32
Prapis žalgribis net su teisėjų pagalba. Teisėjai amžinai traukia kaiko lopus, bet net ir su jų pagalba šį vakarą bus išspardyti :))))))