Diego Costa | Scanpix nuotr.

Diego Costa | Scanpix nuotr.

Ispanijos mokesčių inspekcija pastaruoju metu neduoda ramybės ne vienam garsiam futbolininkui dėl mokesčių vengimo. Dabar į šį sąrašą pateko ir į Madrido „Atletico“ sugrįžęs puolėjas Diego Costa.

Pasak pranešimų Ispanijos žiniasklaidoje, D.Costa yra kaltinamas nesumokėjęs mokesčių dar tuomet, kai „Atletico“ gretose rungtyniavo pirmąjį kartą.

2014-ųjų ispanas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sportinės avalynės ir drabužių gamintojais „Adidas“, kurie tapo pirmaisiais jo rėmėjais šiame klube.

Visgi, tų metų vasarą futbolininkas už 32 mln. svarų persikėlė į Londono „Chelsea“, tad vėliau nematė prasmės deklaruoti Ispanijos valstybinėms institucijoms, jog už sutartį su rėmėjais uždirbo 400 tūkst. eurų.

Pranešama, kad dabar yra vykdomas tyrimas dėl D.Costos veiksmų, kadangi jis turėjo deklaruoti per tą pusmetį uždirbtą sumą, mat minimu laikotarpiu gyveno Ispanijoje.

Ispanijos rinktinės narys nėra pirmasis futbolininkas, kuris yra kaltinamas mokesčių vengimu Ispanijoje. Praėjusiais metais dėl to nukentėjo „Barcelona“ lyderis Lionelis Messi. Jis buvo kaltinamas nusukęs 4,1 mln.  eurų mokesčių. Dėl to jam buvo skirta 21-erių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kurios jam neteks atlikti, bei 252 tūkst. eurų bauda.

Šiuo metu Ispanijos mokesčių inspekcijos kaltinimų yra sulaukęs ir Madrido „Real“ puolėjas Cristiano Ronaldo. Portugalas yra kaltinamas nuslėpęs 14,7 mln. eurų sumą. 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Ko gali siekti komanda, prieš metus finišavusi antra? Ko gali siekti komanda, prieš metus finišavusi antra?
  • „Lada Mustang“ pilotas Aurimas Mištautas: vienas greitesnis ratas nieko nebereikš „Lada Mustang“ pilotas Aurimas Mištautas: vienas greitesnis ratas nieko nebereikš

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141