Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Užtikrintą pergalę Italijos čempionate iškovojo Milano „AX Armani“ (21/5) krepšininkai su Mindaugu Kuzminskas ir Artūru Gudaičiu.

Madų sostinės klubas svečiuose 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) nugalėjo Kantu „Red October“ (13/13) komandą.

„AX Armani“ priklausantis Mantas Kalnietis, kaip įprasta, rungtynėms registruotas nebuvo.

M.Kuzminskas žaidė 18 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1, prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Tuo tarpu A.Gudaitis per 26 minutes pasižymėjo 16 taškų (7/8 dvit., 2/6 baud.), 6 atkovotais, 2 perimtais, 1 prarastu kamuoliu, blokuotu metimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, 4 asmeninėmis pražangomis ir 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Andrew Goudelockas, surinkęs 22 taškus. Pralaimėjusiems 26 įmetė Jaime‘is Smithas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


xas
2018-04-15 22:36:01
bet tai taas milanas vos ne vos laimi
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

12-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Podgoricos „Budučnost“
12-18 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Maskvos CSKA
12-18 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
12-18 „Barcelona“ 22:00 Pirėjo „Olympiakos“
12-19 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Kauno „Žalgiris“
12-19 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Maskvos srities „Chimki“
12-19 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Miuncheno „Bayern“
12-19 Madrido „Real“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141