Sabonis, Bogdanovičius | Scanpix nuotr.

Gan netikėtai lengva pergale NBA atkrintamąsias pradėjo Indianos „Pacers“ komanda, kuri svečiuose rezultatu 98:80 (33:14, 22:24, 18:27, 25:15) neturėjo vargo su Klivlando „Cavaliers“ bei serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Nuo suolo pakilęs Domantas Sabonis žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 5 kartus prasižengė.

Rungtynių pradžia buvo su daug netaiklių metimų, tad sužaidus tris minutes rezultatas buvo tik 4:4. Tada „Cavaliers“ tiesiog įstrigo ir svečiai tuo pasinaudojo bei bandė bėgti – 10:4. Su laiku tragiškas „Cavaliers“ pasirodymas tęsėsi, o „Pacers“ persvara tik didėjo – 20:6. LeBronas Jamesas buvo sukrapštęs tik 2 taškus, o „Cavaliers“ buvo triuškinama rezultatu 14:33.

Antro ketvirčio metu „Cavaliers“ atsigavo, surengė atkarpą 8:1 ir kiek apmažino savo deficitą (23:34), tačiau greitomis atakomis svečiai netrukus atstatė triuškinamą persvarą – 40:23. Per likusias šešias antro ketvirčio minutes svečiai išlaikė dviženklę persvarą bei pirmavo 55:38.

D.Sabonis pirmoje mačo dalyje žaidė 8 minutes, o jo laiką ribojo pražangos, kurių jis gavo trejas. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir blokavo metimą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir toliau solidžiai pirmavo „Pacers“. Visgi vėliau L.Jamesas ėmė tempti Klivlando ekipą, kuri trečią kėlinį užbaigė spurtu 15:5 ir gerokai priartėjo prieš lemiamą ketvirtį – 65:73. Paskutiniame kėlinyje aikštės šeimininkai bandė vytis varžovus (69:76).

Visgi čia pat pirmuosius taškus pelnė D.Sabonis, tritaškį pridėjo Bojanas Bogdanovičius, dar du taškus pelnė Victoras Oladipo ir skirtumas tarp ekipų vėl tapo triuškinantis – 88:71. Likusio rungtynių laiko metu svečiai atsilaikė bei iškovojo pergalę.

Aikštės šeimininkai krepšį atakavo tik 39 procentų taiklumu, o jų deficitas galėjo būti dar didesnis, nes Indianos ekipa prametė 10 baudų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 32 (5/10 dvit., 6/9 trit., 4/8 baud., 6 atk. kam.), Mylesas Turneris 16 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15 (1/6 trit., 6 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 12 (5 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (7/13 dvit., 0/4 trit., 10/14 baud., 10 atk. kam., 12 rez. perd.), J.R. Smithas 15 (3/6 trit.), Larry Nance'as Jr. 10 (5 atk. kam.), Rodney Hoodas ir Kevinas Love'as (3/6 trit., 17 atk. kam.) po 9.

vas
2018-04-16 08:22:00
nera tam cavaliers kam zaisti. love meto plytas, medis tristanas pisasi su visomis. irvingas tempe anksciau.
Ed
2018-04-16 06:55:16
Visa to deka Lue... Kai to neliko, Cavs buvo pradeje laisvai zaisti, tik tas sugryzo prasidejo pavienis zaidimas ir chaosas.. kaip tie Cavs lavonai vadovai to nemato nesuprantu..
hmm
2018-04-16 01:15:03
Ims Paceriai serija pries sita grybu komanda ir nuolat verkianti grybu karaliu:)
darka
2018-04-16 00:48:37
atrodo, kad ponas lebronas vasara begs kitur ir tiek. lavoninis treneris pas juos.
white mamba
2018-04-16 00:44:20
nors cavs ir losia vienas blogiausiu rungtyniu, bet gali laimet dar vistiek ,tai parodo kokia praraja tarp situ komandu
xxxxx
2018-04-16 00:35:03
bek ir mesk, absoliuti nesamone
Realybe
2018-04-15 23:51:25
Bet tai koks bukas nba krepsinis, 90 % ataku trunka 4-5 sekundes ir belekoks metimas, per pirmus 3 kelinius galims net uzmigti