Isco | Scanpix nuotr.

Vėlų sekmadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ čempionate „Malaga“ savo stadione priėmė Madrido „Real“ ekipą, kuri nuostabaus Isco žaidimo dėka nugalėjo šeimininkus rezultatu 2:1.

29‘ dvikovos minutę „Real“ gavo teisę į baudos smūgį. Prie kamuolio stojo Isco, šaunus ispano smūgis, kamuolys perskriejo „Malaga“ futbolininkų sienelę ir įskriejo į tolimą vartų kampą (1:0).

63‘ dvikovos minutę „Real“ padvigubino rezultatą. „Malaga“ futbolininkai prarado kamuolį ir tuo pasinaudojo Karimas Benzema. Prancūzas atliko perdavimą Isco, kuris vienu lietimu perdavė jį laisvam Casemiro. Brazilo smūgis ir svečiai pirmauja 2:0.

93‘ dvikovos minutę „Malaga“ sumažino deficitą. Iš kairiojo krašto įvyko perdavimas, jaunas „Real“ gynėjas Jesusas Vallejo suklydo ir Diego Rolanas pelnė įvartį į „Real“ vartus (2:1).