Prancūzijos lygos taurės finalas: Paryžiaus PSG - „Monaco“ (2018.03.31) | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Prancūzijoje įvyko centrinės „Ligue 1“ turo rungtynės tarp čempionato lyderių - Paryžiaus PSG ir „Monaco“ komandų.

Namuose žaidę PSG futbolininkai nuo pat dvikovos pradžios parodė gražų ir atakuojantį futbolą. „Monaco“ žaidėjai nebuvo pasiruoše tokiam paryžiečių futbolui ir triuškinančiai nusileido rezultatu 1:7 PSG septintą kartą iš eilės tapo Prancūzijos čempionais, o šis „Monaco“ pralaimėjimas išvykoje tapo skaudžiausiu per visą „monegaskų“ klubo istoriją.

14‘ rungtynių minutę paryžiečiai surengė puikią ataką. Giovani Lo Celso pradėjo ataką atlikęs perdavimą Dani Alvesui, kuris gražino kamuolį atgal argentiniečiui. G.Lo Celso be jokių trukdžių pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. (1:0)

Vos trijų minučių prireikė PSG futbolininkams, kad padvigubintų rezultatą. Greita ataka kairiuoju aikštės kraštu ir Edinsonas Cavani tiksliu galvos smūgiu pasiunčia kamuolį į varžovų vartus. (2:0)

19‘ minutę PSG futbolininkai pelnė trečiąjį įvartį į „Monaco“ vartus. Aikštės centre E.Cavani atliko neįtikėtiną perdavimą laisvam Angeliui Di Mariai, „monegaskų“ gynybos linija suklydo, o argentinietis permetė kamuolį per varžovų vartininką. (3:0)

Paryžiečiai nesustojo. Eilinė šeimininkų ataka kairiuoju kraštu privertė dar kartą klysti „Monaco“ gynėjus. Javieras Pastore atliko perdavimą į vartininko baudų aikštelę, kur niekieno neprižiūrimas G.Lo Celso galvos smūgiu pasiunčia savo antrąjį įvartį šiose rungtynėse. (4:0)

38‘ minutę „Monaco“ futbolininkai atkovojo vieną kamuolį. Suklydo paryžiečiai kairiajame gynybos krašte. „Monaco“ atliko puikų perdavimą į kurį atsišaukė Rony Lopesas galva pasiuntęs kamuolį į PSG vartus. (4:1)

57‘ rungtynių minutę PSG futbolininkai pelnė eilinį įvartį į viltį praradusius „Monaco“ futbolininkų vartus. J.Pastore gavo puikų perdavimą iš D.Alveso ir parideno kamuolį E.Cavani, kuris sušaudė „monegaskų“ vartininką. (5:1)

76‘ minutę PSG gavo teisę į kampinį. Paryžiečiai pakėlė kamuolį į „Monaco“ vartininko baudų aikštelę kur „monegaskų“ puolėjas Radamelis Falcao bandydamas išmušti kamuolį nukreipė jį į savus vartus. (6:1)

86‘ dvikovos minutę nusivylę „Monaco“ futbolininkai praleidžia septintąjį įvartį į savo vartus. J.Pastore iš dešiniojo krašto atliko tikslų perdavimą į 11 metrų žymę, kamuolys atsidūrė pas Juliana Draxleri, kuris stipriu smūgių pasiuntė septintą kamuolį į varžovų vartus. Fantastika, tai trečiasis J.Pastore perdavimas rungtynėse. (7:1)