Jonas Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio ir padėjo Toronto „Raptors“ komandai nutraukti pirmųjų atkrintamųjų serijų rungtynių košmarą.

Dwane‘o Casey auklėtiniai namuose 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) įveikė Vašingtono „Wizards“ ir serijoje pirmauja 1-0.

Toronto klubas iki šių rungtynių net dešimt atkrintamųjų serijų pradėjo pralaimėjimais. Pirmą kartą pirmąsias rungtynes laimėjo ir pats J.Valančiūnas.

„Va koks jausmas laimėti pirmąsias rungtynes“, - po mačo sakė lietuvis.

Jis rungtyniavo 23 minutes, pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

J.Valančiūno blokas M.Gortatui:

Tiesa, J.Valančiūnas paskutiniame kėlinyje nė nežaidė, o „Raptors“ būtent šiame ketvirtyje užsitikrino pergalę.

Likus žaisti 8:39 minutei „Raptors“ komanda turėjo vieno taško deficitą. Tada Delonas Wrightas pelnė penkis taškus iš eilės, tritaškį įmetė C.J.Milesas, iš dviejų taškų zonos pasižymėjo Kyle‘as Lowry ir daugiau nei trijų minučių atkarpą komanda laimėjo 10-0.

Prieš šį spurtą pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų.

Vėliau dar vienas D.Wrighto tritaškis didino šeimininkų persvarą iki 12 taškų ir „Raptors“ pergalės nepaleido.

Per paskutines 12 minučių „Raptors“ į priekį vedė atsarginiai žaidėjai. Jie pelnė 23 taškus iš visų 28.

Vien D.Wrightas pelnė 11 taškų iš 18 ir komanda po 17 metų pertraukos laimėjo pirmąsias rungtynes.

„Mes nesame patenkinti. Norime daugiau“, - sakė „Raptors“ treneris.

Antrosios rungtynės Toronte vyks balandžio 18 dieną.

„Wizards“: Johnas Wallas 23 (3/15 dvit., 3/5 trit., 8/10 baud., 15 rez. perd.), Markieffas Morrisas 22 (11 atk. kam.), Bradley Bealas 19, Mike‘as Scottas 14, Marcinas Gortatas 12, Otto Porteris 9, Kelly Oubre 3.

„Raptors“: Serge Ibaka 23 (5/7 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud., 12 atk. kam.), Delonas Wrightas 18, DeMaras DeRozanas 17, C.J.Milesas ir OG Anunoby po 12, Ky‘e'as Lowry 11, Pascalis Siakamas ir Jonas Valančiūnas po 9.

LUDA
2018-04-15 12:29:10
Ziurejau varzybas valancius pirmam kelini siaute pasodino tada ji caesis (nzn gal pavargo valancius) ir tuo viskas pasibaige daugiau kamuolio negavo palest jis ibaka graziai trajakus imete wrightas su siakem irgi graziai suzaide
Derozenas pirma puse gryba pjove antroj dali atsigavo kazkiek o lowry be gynybos zaide bet ji laike nesupratau kodel bet cia nba amazing happens :)