UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Madrido „Real“ - Turino „Juventus“ (2018.04.11) | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Madrido „Real“ - Turino „Juventus“ (2018.04.11) | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį Madrido „Real“ futbolininkai dėl konstraversiško teisėjo sprendimo paskutinę rungtynių akimirką realizavo 11 metrų baudinį ir nors pralaimėjo 1 – 3, išvengė fiasko ir bendru rezultatu 4 – 3 įveikę Turino „Juventus“ pateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.

Trečiąją pridėto laiko minutę teisėjas nusprendė skirti Medhi Benatia pražangą prieš Lucasą Vazquezą baudos aikštelėje, o tai reiškė 11 metrų baudinį. Aikštėje kilo labai didelis nepasitenkinimas, o teisėjui į akis šokęs Gianluigi Buffonas buvo netgi išvarytas iš aikštės.

G.Buffonas po rungtynių teigė, kad teisėjas Michaelis Oliveris neturėtų skirti 11 m. baudinio pačioje susitikimo pabaigoje, jeigu jis nėra visiškai aiškus.

„Aš žinau, kad teisėjas matė tai, ką matė, tačiau tai tikrai buvo abejotinas sprendimas. Ta situacija nebuvo visiškai aiški“, - sakė G.Buffonas. „Komanda darė viską, tačiau žmogus negali sunaikinti svajonių po to, kai tu neįtikėtinai sugrįžti į kovą dėl kelialapio į pusfinalį ir nutinka tokia abejotina situacija.

Akivaizdu, kad tu negali turėti širdies savo krūtinėje, o ją laikai šiukšlių dėžėje. Jeigu tu neturi charakterio vaikščioti tokioje aikštėje kaip ši, tu gali stovėti su savo žmona, vaikais, gerti „Sprite“ ir valgyti traškučius. Negali gadinti komandos svajonių. Aš tuo metu galėjau pasakyti teisėjui viską, ką galvoju, tačiau jis turi suprasti, kokią tragišką situaciją jis sukūrė. Jeigu negali susidoroti su spaudimu ir neturi drąsos priimti sprendimų, tuomet sėdėk tribūnose ir valgyk traškučius“.

„Juventus“ prezidentas Andrea Agnelli ragino nugalėti UEFA, skiriant teisėjus, kurie yra prieš Italijos klubus bei įdiegti VAR sistemą. Visgi G.Buffonas teigė, kad tai nėra VAR ar „viršūnių“ reika.as, tačiau svarbu tai, kaip teisėjai atpažįsta žaidimo situacijas.

„Tai jausmų problema“, - sakė G.Buffonas. „Tai reiškia, kad tu nežinau, kur tu esi, kokios komandos susitinka, kurie žaidėjai rungtyniauja. Tai reiškia, kad tu supranti visišką mėšlą.

Aš nusivyliau, kai reikėjo palikti vyrukus su 10 žaidėjų aikštelėje, tačiau aš sakau objektyviai, kad „Real“ nusipelnė pergalės, mes paspaudėme rankas ir judame toliau“, - sakė G.Buffonas.

„Juventus“ dabar turės sutelkti dėmesį į Italijos „Serie A“ čempionatą ir išlaikyti pranašumą prieš „Napoli“ ekipą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • „ENEOS 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo greituminis slalomas „ENEOS 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo greituminis slalomas
  • „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą „1000 km Parnu“: techninė komisija pakėlė lenktynių užkardą

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141