Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ futbolininkai dėka keisto teisėjo sprendimo paskutinę rungtynių akimirką realizavo 11 metrų baudinį ir nors pralaimėjo 1 – 3, išvengė fiasko ir bendru rezultatu 4 – 3 įveikę Turino „Juventus“ pateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.


Rungtynės prasidėjo ypač greitu įvarčiu. Jau antrąją minutę greitos atakos metu Sami Khedira atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, kur laisvas likęs Mario Mandžukičius vos iš kelių metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Atlaikę kelias pirmąsias atakas, „Real“ perėmė žaidimo kontrolę ir patys organizavo vieną išpuolį po kito. Atrodė, kad jau bręsta įvartis į „Juventus“ vartus, tačiau galiausiai viskas pakrypo aikštės šeimininkams netinkama linkme.

37-ąją minutę „Juventus“ surengė dar vieną greitą ataką, kuri buvo beveik identiška pirmajam įvarčiui. Po tikslaus aukšto perdavimo į baudos aikštelę, M.Mandžukičius laimėjo oro dvikovą prieš Dani Carvajalį ir antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 0.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Real“ galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau to nepadarė. Pridėto laiko metu Raphaelis Varane kilo aukščiau varžovų ir išnaudojo tikslų komandos draugo perdavimą, tačiau jo galingai galva smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, bet į jų vidų nepateko.

Antrasis kėlinys ir vėl aikštės šeimininkams prasidėjo tragiškai. 60-ąją minutę Keyloras Navasas neleistinai suklydo, kuomet nesugebėjo išlaikyti rankose Douglaso Costos į baudos aikštelę pasiųsto perdavimo, o kamuolį iškrapštęs Blaise‘as Matuidi iškart nubaudė jį ir pasiuntė į vartus – 3 – 0.

Pačioje antrojo kėlinio pabaigoje įvyko tai, ko niekas nesitikėjo. Trečiąją pridėto laiko minutę teisėjas nusprendė skirti Medhi Benatia pražangą prieš Lucasą Vazquezą baudos aikštelėje, o tai reiškė 11 metrų baudinį.

Aikštėje kilo labai didelis nepasitenkinimas, o teisėjui į akis šokęs Gianluigi Buffonas buvo netgi išvarytas iš aikštės. 

Nurimus aistroms Cristiano Ronaldo stojo prie 11 metrų žymos ir užtikrintu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus bei savo komandą į pusfinalį.


Rungtynių eiga

90+7‘ Prie 11 metrų žymos stoja C.Ronaldo, kuris nuginkluoja aikštėje pasirodžiusį pakaitinį vartininką – 1 – 3.

90+3‘ Koks drasus teisėjo sprendimas! Paskutinę akimirką teisėjas skiria M.Benatia pražangą prieš L.Vazquezą baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį, teisėjas taip pat pašalina iš aikštės G.Buffoną.

90‘ „Real“ desperatiškai bando išvengti pratęsimo, tačiau jiems nesiseka smūgiuoti taikliai į vartus. Tuo tarpu M.Benatia griauna ant vejos M.Asensio bei sulaukia geltonos kortelės.

86‘ „Real“ suorganizuoja išpuolį dešiniuoju kraštu, jo metu kamuolys siunčiamas į baudos aikštelę, bet C.Ronaldo smūgis galva yra labai netaiklus.

84‘ Rungtynių tempas gerokai sulėtėja, „Real“ vaikosi kamuolį, tačiau „Juventus“ turi jo kontrolę ir nežada jos paleisti. Visgi nė vienai komandai nepavyksta atlikti smūgio.

79‘ Marcelo greitos atakos metu atlieka perdavimą Isco, šis iškart smūgiuoja, rikošetu atsimušęs kamuolys pakeičia skriejimo trajektoriją, G.Buffonas sugeba blokuoti šūvį. Kitos atakos metu R.Varane atlieka apsisukimą apie savo ašį ir smūgiuoja į vartus iš pavojingos zonos, bet jis yra visiškai netaiklus.

75‘ C.Ronaldo smūgiuotas kamuolys atsitrenkia rikošetu ir pavojingai pakeičia skriejimo trajektoriją, bet tik ištraukia kampinį, kurio metu „Real“ praranda poziciją.

73‘ „Santiago Bernabeu“ ir toliau vyksta geltonų kortelių balius. M.Asensio prasiveržimą sustabdo D.Costa ir prieš save išvysta įspėjimą. „Juventus“ gretose jau penki žaidėjai turi įspėjimus, „Real“ – vienas.

69‘ L.Vazquezas išprovokuoja pražangą pavojingoje zonoje, prie kamuolio stoja C.Ronaldo, bet smūgį atlieka M.Asensio. Kamuolys skrieja virš vartų.

67‘ „Juventus„ bando atakuoti didelėmis pajėgomis, bet kamuolį perėmęs C.Ronaldo iškart bėga į kontrataką, ten jis yra stabdomas A.Sando, kuriam rodoma geltona kortelė.

60‘ ĮVARTIS!!! K.Navasas neleistinai klysta, kai nesugauna D.Costos perdavimo ir išleidžia kamuolį iš rankų, o prie jo prišokęs B.Matuidi muša trečią įvartį ir lygina bendrą rezultatą!

59‘ Kitoje aikštės pusėje po B.Matuidi perdavimo G.Higuainas smūgiuoja galingai, bet K.Navasas atmuša kamuolį, o jį sučiupti bandęs B.Matuidi patenka į nuošalę.

58‘ „Real“ greitai pereina į „Juventus“ aikštės pusę ir priartėja prie baudos aikštelės, C.Ronaldo naudojasi L.Vazquezo perdavimu ir iškart smūgiuoja, bet G.Buffonas sučiumpa pažeme riedantį kamuolį.

54‘ „Real“ ir vėl perima iniciatyvą bei surengia kelias pavojingesnes atakas, tačiau jiems labiausiai trūksta smūgių į vartus.

49‘ D.Costa atlieka reidą dešiniuoju aikštės kraštu ir priartėja prie baudos aikštelės, visgi galingas jo smūgis skrieja virš vartų.

46‘ Prasideda antrasis kėlinys.


45+2‘ Kokia proga! Po C.Ronaldo išprovokuotos pražangos ir skerso perdavimo R.Varane smūgiuoja galinga galva, bet kamuolys sudrebina skersinį! Teisėjas skelbia kėlinio pabaigą, po jo „Juventus“ laimi 2 – 0, bet „Real“ laimi bendru rezultatu 3 – 2.

41‘ C.Ronaldo bando atsakyti savo smūgiu, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

37‘ ĮVARTIS! Ir vėl lėtą ataką aikštės kraštu organizavę „Juventus“ perduoda kamuolį į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs M.Mandžukičius siunčia antrąjį įvartį į „Real“ vartus – 2 – 0.

34‘ „Real“ spaudžia varžovus, jie pradeda klysti lygiose vietose. Kamuolį perėmę Madrido futbolininkai iškart skuba į greitą puolimą, bet Isco smūgis skrieja virš vartų. Kitos atakos metu Isco išvengia nuošalės ir atsiduria visiškai vienas prieš vartininką, tačiau jo įveikti ir vėl nesugeba.

32‘ Casemiro atlieka įžvalgų perdavimą į baudos aikštelę, ten kamuolį priima Isco ir jį atiduoda šiek tiek atgal, o T.Krooso smūgis iš baudos aikštelės prieigų yra blokuojamas.

30‘ D.Carvajalis išprovokuoja M.Mandžukičiaus pražangą, už kurią kroatas baudžiamas geltona kortele. T.Kroosas kelia kamuolį į baudos aikštelę, kur smūgį atlieka Marcelo, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

25‘ Po trumpos pauzės, kurios metu M.Mandžukičiui suteikta medicininė pagalba, S.Khedira prisijungia prie greitos atakos ir bando improvizuoti tolimu smūgiu, tačiau kamuolys skrieja gerokai virš vartų.

21‘ „Real“ visiškai užvaldo kamuolį ir ilgesnį laiką neleidžia varžovams net pagalvoti apie savo atakas. Jų pozicinė ataka yra labai ilga, bet galiausiai bevaisė, ispanai neatlieka net smūgio į vartų pusę.

15‘ Pavojingos progos neišnaudoja ir italai. Kampinio metu M.Mandžukičius atsilaisvina visiškai šalia vartų ir smūgiuoja, bet pataiko į vartininką.

14‘ Neįskaitytas įvartis! G.Buffonas atmuša C.Ronaldo smūgiuotą kamuolį, prie jo prišokęs Isco muša į vartus, tačiau teisėjas fiksuoja nuošalę.

10‘ C.Ronaldo kulnu atiduoda kamuolį L.Modričiui, šis iškart atlieka perdavimą į baudos aikštelę, kur pirmasis G.Bale‘o smūgis blokuojamas, o kitas kliudo vartų tinklą, tačiau iš užribio pusės.

7‘ „Juventus“ ir toliau pavojingai atakuoja. D.Costos perdavimą K.Navasas atmuša, bet prie kamuolio suskubęs G.Higuainas bando smūgiuoti į vartus, bet pataiko į vartininką. „Real“ išvengia antrojo įvarčio.

2’ ĮVARTIS! Rungtynių pradžioje „Real“ ginasi lyg primigę. S.Khedira greitos atakos metu pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o laisvas prieš vartus likęs M.Mandžukičius iš kelių metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 0.

1‘ Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!

Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Trenerių mintys

Zinedine‘as Zidane‘as:

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Turino „Juventus“ - Madrido „Real“ (2018.04.03) | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Turino „Juventus“ - Madrido „Real“ (2018.04.03) | Scanpix nuotr.

„Trijų įvarčių persvara nieko nekeičia. Tai, kas jau įvyko – įvyko, tai bus kitos rungtynės. Tai buvo tikrai geras rezultatas, bet šioje serijoje sužaista tik 50 procentų. Turėsime sužaisti dar vienas puikias rungtynes, jeigu norime patekti į pusfinalį.

Trečiadienį žaisime finalą, negalime galvoti kitaip. Negalime galvoti apie tolimesnius planus, kol nesužaidėme šių rungtynių. Norime parodyti, kad esame puiki komanda, tačiau mes dar nieko nelaimėjome. Po truputį atstatome savo pasitikėjimą, įvarčius ir tai, kaip žaidžiame rungtynių metu. Turime daug ambicijų ir nusiteikimo kovoti tokio lygio mačuose.

Nemėgstu kalbėti apie favoritus, mieliau tai parodyčiau aikštėje. Turime gerbti kitas komandas. Neketiname silpninti savo sudėties, neketiname rungtyniauti ir be Cristiano Ronaldo. Turime išnaudoti jo sugebėjimus.“

Massimiliano Allegri:

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Turino „Juventus“ - Madrido „Real“ (2018.04.03) | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis: Turino „Juventus“ - Madrido „Real“ (2018.04.03) | Scanpix nuotr.

„Turėsime panaikinti trijų įvarčių deficitą. Tai buvo sunkus rezultatas, bet mes turime jį priimti. Turėsime sužaisti puikias rungtynes prieš nuostabią komandą jų nuostabiame stadione. Neįsivaizduojame, kas nutiks. Turbūt mažai kas galėjo pagalvoti, kad prabėgus trims minutėms savo namuose būsime jau praleidę įvartį. Taip pat gali nutikti ir Madride. 

Svarbiausia, kad išnaudotume savo stiprybes ir nusiteikimą, jog galėtume įeiti ir išeiti iš aikštės pakėlę aukštai galvas. Tai, kaip žaisime šiose rungtynėse, gali mus motyvuoti likusiam sezonui. Juk dar turime rungtyniauti „Serie A“ ir Italijos taurėje.

Komanda treniravosi gerai ir visiškai negalvojo apie tai, ką gali ir ko negali padaryti. Žinome, kad turime tik nedideles galimybes patekti toliau. Bandysime padaryti viską, ką tik galime, bet mums prireiks ir sėkmės.“


Komandų forma

Pirmosios rungtynės UEFA Čempionų lygos ketvirtfianlyje pasibaigė kiek netikėtai triuškinančia „Real“ pergale. Prie jos dviem įvarčiais prisidėjo C.Ronaldo, dar kartą tiksliai smūgiavo Marcelo. „Juventus“ situaciją dar labiau sunkina tai, kad Paulo Dybala prieš save išvydo raudoną kortelę, o tai reiškia, kad jis turės praleisti atsakomąsias rungtynes. Jas turės praleisti ir „Real“ kapitonas Sergio Ramosas, kuris Turine gavo geltoną kortelę, kuri jam buvo jau antroji.

Savaitgalį šios komandos savose lygose pasirodė skirtingai. „Real“ atkakliame Madrido derbyje sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su „Atletico“, o „Juventus“ net 4 – 2 įveikė „Benevento“. Tiesa, šiose rungtynėse geriausiai žaidė tris įvarčius pelnęs P.Dybala, kuris trečiadienį žaisti negalės. 


Rezultatai:

Tre 03-13 Bayern München 1 - 3 Liverpool
Tre 03-13 Barcelona 5 - 1 Olympique Lyonnais
Ant 03-12 Manchester City 7 - 0 Schalke 04
Ant 03-12 Juventus 3 - 0 Atlético Madrid

Tvarkaraštis:

Ant 04-09 Liverpool 21 : 00 Porto
Ant 04-09 Tottenham Hotspur 21 : 00 Manchester City
Tre 04-10 Ajax 21 : 00 Juventus
Tre 04-10 Manchester United 21 : 00 Barcelona

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Byron
2018-04-12 16:45:02
Paskaitykite komentarus ir puikiai suprasite, kad didžiausios verkiančios bobos esate visi jūs!!! Negalintys pripažinti, kad baudinys buvo po 100% pražangos. Na ok ok, išsiverkite bobos ;))))))
Atsakyti
arunce
2018-04-12 16:42:17
Vel ''mergaitems'' teisejas padejo
Atsakyti
Demonikas
2018-04-12 13:39:08
Vel prades nagus dazytis pusfinaliui CR7 :D
Atsakyti
Demonikas
2018-04-12 13:34:40
Vel prades nagus dazytis CR7 is dziaugsmo
Atsakyti
Ярослав
2018-04-12 12:24:52
Ne fiasko, o pratesimo isvenge, raso beleka..
Atsakyti
Dejau
2018-04-12 09:36:18
Eilini kart aktoriu komanda "laimi" gal jau laikas skirt oskara ispanu marikonam :D
Atsakyti
Monte cristo
2018-04-12 09:13:38
Lopai aktoriai laimejo rungtynes referis tai turi but susaudytas pasiseke plikam asilui greit jo afera ir haliava baigsis!!
Atsakyti
Lazybininkams
2018-04-12 07:29:39
Nebeverkit jūs bl Realas kovojo iki galo ir pelnytai skirtas 11m tai jeigu visi taip prades spardyt į šonus iš nugaros visi busit patenkinti?
Galvokit galva ne subine
Atsakyti
nnn
2018-04-12 02:03:00
bet juk buvo baudinis tai su pergale real
Atsakyti
www
2018-04-12 00:41:36
paziurekim statistika - didziausi skandalai futbolo istorijoje/istempimai komandu: barsos legendiniai macai pries chelsea ir psg, realo istempimas pries man utd berods 2012, pries atletico 2016 ir po to seke bayern su juve. nebutu jokiu kalbu apie stipriausias komandas pasaulyje reala su barsa, jei ju metai po metu netrauktu uz pakarpos EUFA ir la lygos teisejai
Atsakyti
Byron
2018-04-12 00:13:27
Neveltui Ronaldo visų laikų geriausias futbolininkas. Parodė parazitams jų vietą ahahahahaha
Atsakyti
Ypolis
2018-04-12 03:03:59
Jis tik suknistas pide rastas kaip ir tu
Byrondx
2018-04-12 14:17:17
Kristiną visų laikų geriausias aktorius.
Andrius
2018-04-11 23:57:12
paslemekas teisejas tokias varzybas supi..so
Atsakyti
Modek1s
2018-04-11 23:54:45
Esu tai pat Real fanas... Ir man labai gaila juves fanu atleiskit kad teises supi** tokias varyzbas.. Juve buvo verta pratesimo abi komandos nusipelne zaisti iki galo.. Aciu uz geras emocijas Hala Madrid !!
Atsakyti
Buu
2018-04-11 23:52:25
Supiso teisejas rungtyniu pabaiga... Norejosi pratesimo.
Atsakyti
A
2018-04-11 23:45:33
Esu Real fanas, bet tikrai norėjau kad praspirtų tą vienuolikinį, sugadino rungtynes..
Atsakyti
Byron
2018-04-11 23:44:24
TEISYBĖ NUGALĖJO!!!! JUVENTUS PYZDINKIT LUZERIAI NAMO AHAHAHA!!!!!
Atsakyti
Gry
2018-04-11 22:39:23
Krito barca, atėjo permoketu verksniu eile
Atsakyti
Boxxer
2018-04-11 23:04:53
Permoketu sako :D
Zee
2018-04-11 22:31:41
Va dabar tai realui prasides problemos
Atsakyti
Boxxer
2018-04-11 22:27:31
Nu bus bairis kai ir realas gaus :D
Atsakyti
Byron
2018-04-11 22:05:38
Ir taip, ir ne.
Atsakyti
Lol
2018-04-11 22:39:34
Bybone pasiziurek kaip tavo kristinute nardo aikstelej:DDgraudu ziureti vienas is geriausiu bet verkia kaip vaikas:D
Byron
2018-04-11 22:49:04
Tu geriau patylėk, kol dar sveikas!!!!
Boxxer
2018-04-11 23:04:04
Eik tu kristinute ziek tau ta kristinute taip sikna gerai isspardytu neberasytum nesamoniu visokiu :D

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
03-23 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
03-23 „Skycop“ 18:15 „Rytas“
03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

03-22 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
03-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
03-22 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Madrido „Real“
03-22 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Atėnų Panathinaikos
03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141