Lukas Lekavičius | Fotodiena nuotr.

Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje žaidęs Lukas Lekavičius padėjo Atėnų „Panathinaikos“ (15/11) krepšininkams nutraukti trijų nesėkmių seriją Eurolygoje.

Graikijos čempionai svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) pranoko Malagos „Unicaja“ (10/16) klubą, kuris patyrė jau trečią pralaimėjimą paeiliui.

22 minutes žaidęs L.Lekavičius pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų. Visus 10 taškų lietuvis surinko ketvirtajame kėlinyje.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo didžiausią, 14 taškų, pranašumą (34:48), tačiau greitai jis ėmė tirpti. Svečiai surengė spurtą 8-0 ir sumažino deficitą iki 6 taškų (42:48).

Ketvirtą kėlinį L.Lekavičius pradėjo penkiais pelnytais taškais paeiliui ir persvertu rezultatu (63:60). Graikai toliau tęsė spurtą ir susikrovė 8 taškų persvarą (68:60).

K.C. Riverso tritaškiai mačo pabaigoje galutinai palaužė aikštės šeimininkus, o skirtumas jau išaugo iki 11 taškų – 90:79.

Nugalėtojai pataikė net 77 proc. dvitaškių (30/39).

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 24 (3/3 dvit., 6/10 trit., 5 per. kam., 27 n. b.), Jamesas Gistas 16 (7/8 dvit.), Nickas Calathesas 12 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Chrisas Singletonas, Mike‘as Jamesas ir Lukas Lekavičius po 10.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19 (2/6 dvit., 2/9 trit., 9/9 baud., 7 rez. perd.), Jeffas Brooksas 14, Jamesas Augustine‘as 11 (5 rez. perd.), Draganas Milosavljevičius 8, Ray McCallumas 7, Alberto Diazas 6.