Wissamas Ben Yedderas | Scanpix nuotr.

Wissamas Ben Yedderas | Scanpix nuotr.

Atsakomosiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse „Manchester United“ didžiają mačo dalį spaudė „Sevilla“, tačiau 72-ąją minutę aikštėje pasirodęs Wissamas Ben Yedderas pražudė „raudonuosius velnius“. Jo komanda laimėjo rezultatu 2 – 1 ir pateko į kitą turnyro etapą.Iki 72-osios minutės vaizdas aikštėje buvo gan statiškas: „Manchester United“ stengėsi atakuoti, tačiau jiems tai nesisekė. Gerų progų neišnaudojo Romelu Lukaku bei Marouane Fellaini, varžovai sugebėdavo laiku pakišti koją ir perimti kamuolį, taip neleisdami Jose Mourinho auklėtiniams išsiveržti į priekį.

Aikštėje pasirodžius W.Ben Yedderui žaidimas pasikeitė kardinaliai. 74-ąją minutę jis atsidūrė greitos atakos smaigalyje ir pasinaudojęs tuo tiksliu smūgiu „atidarė“ rezultatą. Vos po trijų minučių jis pasižymėjo dar kartą. Kampinio metu Ericas Bailly vėlavo sugaudyti puolėją, kuris atliko stiprų smūgį galva, o nors Davidas De Gea išmušė kamuolį, jis spėjo kirsti vartų liniją – 2 – 0.

84-ąją minutę R.Lukaku pagaliau pavyko pasižymėti. Kampinio metu jis visiškai laisvas sulaukė kamuolio baudos aikštelėje ir smūgiu iš kelių metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 1.

Iki rungtynių pabaigos „Sevilla“ futbolininkai nebepraleido įvarčių ir laimėję 2 – 1iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.


Rezultatai:

Tre 09-19 Real Madrid 3 - 0 Roma
Tre 09-19 Manchester City 1 - 2 Olympique Lyonnais
Tre 09-19 Viktoria Plzeň 2 - 2 CSKA Moskva
Tre 09-19 Young Boys 0 - 3 Manchester United
Tre 09-19 Valencia 0 - 2 Juventus
Tre 09-19 Benfica 0 - 2 Bayern München
Tre 09-19 Ajax 3 - 0 AEK Athens
Tre 09-19 Shakhtar Donetsk 2 - 2 Hoffenheim
Ant 09-18 Liverpool 3 - 2 PSG
Ant 09-18 Club Brugge 0 - 1 Borussia Dortmund
Ant 09-18 Monaco 1 - 2 Atlético Madrid
Ant 09-18 Crvena Zvezda 0 - 0 Napoli
Ant 09-18 Schalke 04 1 - 1 Porto
Ant 09-18 Galatasaray 3 - 0 Lokomotiv Moskva
Ant 09-18 Barcelona 4 - 0 PSV
Ant 09-18 Internazionale 2 - 1 Tottenham Hotspur

Tvarkaraštis:

Ant 10-02 Hoffenheim 19 : 55 Manchester City
Ant 10-02 Juventus 19 : 55 Young Boys
Ant 10-02 Bayern München 22 : 00 Ajax
Ant 10-02 Manchester United 22 : 00 Valencia
Ant 10-02 CSKA Moskva 22 : 00 Real Madrid
Ant 10-02 AEK Athens 22 : 00 Benfica
Ant 10-02 Olympique Lyonnais 22 : 00 Shakhtar Donetsk
Ant 10-02 Roma 22 : 00 Viktoria Plzeň
Tre 10-03 Lokomotiv Moskva 19 : 55 Schalke 04
Tre 10-03 PSG 19 : 55 Crvena Zvezda
Tre 10-03 Napoli 22 : 00 Liverpool
Tre 10-03 Atlético Madrid 22 : 00 Club Brugge
Tre 10-03 Porto 22 : 00 Galatasaray
Tre 10-03 Tottenham Hotspur 22 : 00 Barcelona
Tre 10-03 PSV 22 : 00 Internazionale
Tre 10-03 Borussia Dortmund 22 : 00 Monaco


Rungtynių eiga

90+4' Rungtynės baigiasi, „Sevilla“ laimi rezultatu 2 - 1 ir patenka į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

90+1‘ Nuošalės išvengęs W.Ben Yefferas atsiduria vienas prieš vartus, tačiau atlieka per silpną smūgį ir neįveikia D.De Gea.

88‘ Žaidimas tampa labai atviras, „Manchester United“ žaidžia rizikingai ir meta visas pajėgas į ataką, taip palikdami neprižiūrimus savo vartus. Visgi J.Correa bandydamas atakuoti prasižengia prieš E.Bailly ir jam rodoma geltona kortelė.

84‘ R.Lukaku naudojasi laisve kampinio metu ir smūgiu iš kelių metrų atstumo švelnina rezultatą iki 2 – 1.

78‘ Dar vienas įvartis! Kampinio metu W.Ben Yedderas smūgiuoja galva ir nors D.De Gea išmuša kamuolį, šis iš pradžių kerta vartų liniją – 2 – 0.

74‘ ĮVARTIS! Ką tik į aikštę žengęs W.Ben Yedderas atsiduria greitos atakos smaigalyje ir tiksliu smūgiu smeigia įvartį „ „Manchester United„ vartus – 1 – 0!

72‘ Vartininko budrumą tolimu smūgiu kaire koja pabando ir P.Pogba, tačiau jam šiek tiek pritrūksta tikslumo – kamuolys praskrieja visiškai šalia virpsto.

67‘ Pranžangą šalia „Sevilla“ vartų išprovokavęs M.Rashfordas nutaria pats smūgiuoti, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

62‘ R.Lukaku ir vėl medžioja laisvus plotus „Sevilla“ baudos aikštelėje, ten sulaukęs perdavimo jis ketina iškart smūgiuoti, tačiau yra blokuojamas. Kampinio metu „Manchester United“ nieko pavojingo suregzti nepavyksta, o kiek vėliau tas pats R.Lukaku pažeidžia taisykles prasižengdamas.

58‘ „Raudoniesiems velniams“ sekasi spausti varžovus, taip M.Fellaini perima kamuolį visiškai šalia baudos aikštelės, tačiau galingai smūgiuotas kamuolys skrieja virš vartų.

57‘ „Manchester United“ ir toliau stengiasi atakuoti. Iš pradžių dėl buvimo nuošalėje bėgti link jam skirto perdavimo nesiryžta M.Rashfordas, kitos atakos metu R.Lukaku įsiveržia į baudos aikštelę ir nori perduoti kamuolį į centrą, bet vartininkas laiku sureaguoja į tai ir atmuša kamuolį. Dar vienos atakos metu baudos aikštelės centre su kamuoliu atsidūręs A.Sanchezas smūgiuoja į varžovą.

52‘ R.Lukaku ir praranda, ir atsiima kamuolį, veržiasi arčiau vartų ir atlieka paslėptą perdavimą J.Lingaardui, kuris smūgiuoja iš aštraus kampo, vartininkas atmuša į jį skriejantį kamuolį.

48‘ J.Correa po E.Bailly neapsižiūrėjimo lieka visiškai vienas baudos aikštelėje, tačiau kol jis susiruošia smūgiuoti, pats E.Bailly ištaiso klaidą ir išmuša kamuolį iš po jo kojų.

46‘ Prasideda antrasis kėlinys.

45‘ S.N‘Zonzi pabando laimę iš tolimos distancijos, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų, teisėjas galiausiai skelbia pirmojo kėlinio pabaigą. Po jo rezultatas lygus – 0 – 0.

42‘ „Manchester United“ užspaudžia varžovus prie jų vartų, atlieka kelis smūgius, kurie yra blokuojami. Žaidėjai rungtyniauja labai agresyviai ir leidžiasi į fizinę kovą, todėl ataka galiausiai nutrūksta dėl J.Lingaardo grubios pražangos bandant smūgiuoti į kamuolį, bet pataikant varžovui į koją.

38‘ M.Fellaini perima kamuolį pavojingoje zonoje ir žaidžia „siena“ su A.Sanchezu, kuris išveda saugą į baudos aikštelę. Belgas smūgiuoja pavojingai, tačiau tiesiai į vartininką. Vėliau „Manchester United“ atakuoja vėl, tačiau galiausiai praranda kamuolį, kai M.Rashfordas išleidžia jį į užribį.

34‘ „Raudonieji velniai“ surengia kelias greitas atakas, kurios pradedamos iš aikštės gilumos, tačiau V.Montellos auklėtiniai ginasi pavyzdingai ir sugeba „išvalyti“ baudos aikštelę reikiamu metu. 

26‘ „Manchester United“ nepavyksta perimti iniciatyvos ir nors jie priartėja prie varžovų vartų, nesugeba atlikti smūgio. Štai „Sevilla“ stengiasi išnaudoti savo progas, L.Murielis smūgiuoja pavojingai, bet neįveikia D.De Gea gynybos.

19‘ Žaidimo tempas sulėtėja ir kova perauga į pozicinį žaidimą, kamuolį dažnai kontroliuoja aikštės šeimininkai „Manchester United“, tačiau jie tai daro savo aikštės pusėje, o aukšti ir ilgi perdavimai į priekį dažnai baigiasi klaidomis ir prarastu kamuoliu.

13‘ E.Bailly klysta lygioje vietoje ir prie savų vartų atiduoda kamuolį varžovams, J.Correa iškart atlieka perdavimą F.Vazquesui, kuris nedelsdamas smūgiuoja, bet kamuolys skrieja virš vartų.

9‘ Smūgį atlieka ir „Sevilla“, kampinio metu pirmesnis prie kamuolio yra J.Correa, visgi jo šūvis galva skrieja virš vartų.

5‘ „Manchester United“ nuo pat pirmųjų akimirkų spaudžia varžovus ir gausiomis pajėgomis atakuoja jų vartus. Į juos pavojingai smūgiuoja R.Lukaku, atliekamos dar kelios pavojingesnės atakos, tačiau pelnyti įvarčio nepavyksta.

1‘ Prasidėjo pirmasis kėlinys.

Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Trenerių mintys

Jose Mourinho, „Manchester United“: 

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

„Dvikova su „Sevilla“ mums bus svarbesnė už pergalę prieš „Liverpool“. Tai tebuvo kova dėl trijų taškų, „Premier“ lygoje“ dar liko nemažai rungtynių, kad sezoną baigtume ketvirtoje, trečioje, o gal net ir antroje vietoje. Šiose rungtynėse arba laimėsime ir žengsime toliau, arba pralaimėsime ir iškrisime iš turnyro. Nemanau, kad esame viena geriausių šio turnyro komandų, tačiau kai patenki į ketvirtfinalį, viskas tampa įmanoma. 

Manau, kad rungtynės su „Sevilla“ bus labai sudėtingos. Jie nepralaimėjo „Liverpool“ nei namuose, nei išvykoje ir mušė jiems įvarčius. Ne veltui pabrėžiu jų rungtynes su „Liverpool“, tai parodo, kokia gera komanda jie yra. Todėl ir šiose rungtynėse visko gali nutikti. Šiuo metu mes neturime jokio pranašumo. Tačiau stengsimės įrodyti, kad esame geresni, nei pirmajame susitikime, bandysime laimėti. 

Jeigu mums pavyks laimėti ir pateksime į ketvirtfinalį, tai bus geras pasiekimas. Šis klubas yra skirtas Čempionų lygai. Praėjusiame sezone laimėtas Europos lygos finalas buvo bene svarbiausios rungtynės per pastaruosius metus, tai mus sugrąžino ten, kur ir turėtume būti. Tačiau dabar mūsų didžiausia problema, apie kurią turime galvoti, yra „Sevilla“. Įveikus juos galėsime galvoti apie kitus etapus.“

Vincenzo Montella, „Sevilla“:

Vincenzo Montella | Scanpix nuotr.

Vincenzo Montella | Scanpix nuotr.

„Tai bus ypatingos rungtynės, kadangi šis klubas iki Čempionų lygos ketvirtfinalio buvo nukeliavęs tik kartą, o tai buvo jau prieš 26-erius metus. Turėsime parodyti gerą žaidimą ir mušti bent vieną įvartį. Žinome, kad „Manchester United“ yra gera komanda, kurioje yra daug aukštos klasės žaidėjų. Jų treneris yra vienas geriausių pasaulyje. Tai yra istorinė komandą, kuriai įveikti prireiks labai daug jėgų. Privalėsime išnaudoti susikurtas progas.

Dažniausiai aukščiausio lygio komandos turi stiprius ir kvalifikuotus futbolininkus, tačiau dėl to visiškai nesijaudinu. Jaudinuosi tik dėl to, kad mano žaidėjai sugebėtų pasiųsti kamuolį į vartus. Turėsime kontroliuoti žaidimą ir atrasti geriausias situacijas, kuomet galėsime pulti arba kuomet reikės gintis.

Nesigailime, kad pirmose rungtynėse nepelnėme įvarčio, sužaidėme išties gerai. Žinome, kad mūsų varžovai dabar mėgaujasi pergalių serija, tačiau mes norėsime ją užbaigti. Jau išanalizavome praėjusias rungtynes ir išsiaiškinome savo klaidas. Dabar ne laikas kritikuoti save, turėsime pasitikėti savo jėgomis.“


Komandų forma

Pirmasis šių komandų susitikimas Ispanijoje buvo ne toks, kokio tikėjosi „raudonieji velniai“. Savoje aikštėje žaidę „Sevilla“ futbolininkai dominavo ir rengė vieną ataką po kitos, jie kontroliavo kamuolį ir atliko 25 bandymus smūgiuoti, tačiau pasiekti įvarčio taip ir nepavyko. Prie to labiausiai prisidėjo Davidas De Gea, kuris atmušė visus aštuonis varžovų smūgius į vartų plotą, kai kurie iš jų buvo išties įspūdingi.

Po šio susitikimo abi komandos sužaidė po kelias rungtynes, tačiau jos joms klostėsi skirtingai. „Sevilla“ „sausais“ rezultatai 1 – 0 ir 2 – 0 įveikė „Malaga“ ir Bilbao „Athletic“, tačiau du kartus pralaimėjo. „Valencia“ juos įveikė 2 – 0, o Madrido „Atletico“ sutriuškino net 5 – 2.

Tris mačus sužaidę „Manchester United“ laimėjo visus kartus. Rezultatu 2 – 1 jie patiesė tiek „Liverpool“, tiek Londono „Chelsea“, o antroje kėlinio pradžioje 0 – 2 atsilikę nuo „Crystal Palace“ iki rungtynių pabaigos sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti susitikimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


vyga
2018-03-14 02:03:44
jatau kaip dziaugiuos
Atsakyti
ffa
2018-03-14 00:01:31
what da loosers.. namie nuo sevilijos sugebejo gaut...
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-22 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-22 Fulham 14 : 30 Watford
Šeš 09-22 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 09-22 Manchester United 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 09-22 Leicester City 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 09-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 09-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 09-22 Cardiff City 17 : 00 Manchester City
Šeš 09-22 Brighton & Hov… 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-21 „Geležinis vilkas“ 21:00 „Hockey Punks“
09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141