„Trakai“ nesugebėjo įveikti „Palangos“ įvarčių VIDEO

2018.03.13 19:51
Etiennas Mukanya | Organizatorių nuotr.

Antradienį Lietuvos futbolo A lygoje prasidėjo ketvirtojo turo kovos. Pirmose rungtynėse Klaipėdos dirbtinės dangos stadione Palangos „Palanga“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Trakų „Trakais“.

„Palanga“ kiek netikėtai į priekį išsiveržė jau 6-ą minutę. Yveno Moyo iš dešiniojo krašto pažeme atliko puikų perdavimą, kurį „uždarė“ Tomas Dombrauskis. „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta šioje situacijoje buvo bejėgis.

50-ą rungtynių minutę „Trakai“ išlygino rezultatą. Svečiai aikštės viduryje laimėjo kovą dėl kamuolio, Etienne'as Mukanya pabėgo nuo varžovų gynėjų ir nuginklavo Antoną Cvetkovą.

Antrą tašką iškovojusi „Palanga“ A lygos turnyrinės lentelės „dugne“ pavijo rungtynėmis mažiau žaidusius „Stumbrą“ ir „Jonavą“. „Trakai“ su 5 taškais lieka treti, bet greičiausiai praras šią poziciją po kitų ketvirtojo turo mačų.