LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

Įspūdingos NBA rungtynės vyko Denveryje, kur vietos „Nuggets“ (35/30) rezultatu 108:113 (23:38, 35:32, 29:19, 21:24) turėjo pripažinti Klivlando „Cavaliers“ (38/26) pranašumą.

Neįtikėtinus pasirodymus surengė LeBronas Jamesas ir Nikola Jokičius. Abu jie buvo arti trigubų dublių.

Svečiai iš Klivlando galingai pradėjo rungtynes, susikrovė dviženklę persvarą (18:8) ir po pirmo kėlinio solidžiai pirmavo 38:23. Tvirtai jie jautėsi iki pat trečio kėlinio vidurio, kuriame „Nuggets“ ėmė tirpdyti savo deficitą.

„Cavaliers“ taškų nepelnė paskutines tris trečio kėlinio minutes, o tuo pasinaudojusi „Nuggets“ gerokai priartėjo – 87:89. Lemiamo ketvirčio metu jau užvirė atkakli kova.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei pusantros minutės prabilo L.Jamesas. Jis pelnė dvitaškį, tada pasižymėjo varžovai, bet L.Jamesas smeigė tritaškį. Po dar vieno „Nuggets“ atsako jis vėl pelnė taškus – 111:106.

Kitoje atakoje baudas sumetė N.Jokičius (108:111), tačiau L.Jamesas savo sudėtingu metimu padėjo tašką šiose rungtynėse. NBA žvaigždė pelnė 9 paskutinius savo komandos taškus.

Svečiai triuškinamai pralaimėjo kovą po krepšiais (35 prieš 51), tačiau padarė gerokai mažiau klaidų – 10 prieš 21.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 (10/17 dvit., 5/8 trit., 4/8 baud., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Rodney Hoodas 15, Larry Nance‘as 13 (13 atk kam.), Jeffas Greenas 10, Jordanas Clarksonas 8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (10/11 dvit., 2/3 trit., 10/11 baud., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Gary Harrisas 18 (4/6 trit.), Paulas Millsapas (5 atk. kam.) ir Masonas Plumlee (6/6 dvit.) po 12, Jamalas Murray 11 (7 atk. kam.).

ed
2018-03-08 10:09:53
Vienareikšmiškai MVP turi būti James, tokio amžiaus o varo kaip 24m. !!! Nėra ko lyginti su Hardenu, jo dar laikas ateis.
er
2018-03-08 08:46:52
sick visiskai, bet mane neramina tai, kad lebronui tenka ardytis taip po 40 minuciu, kad istempti komanda. pries PO bus nuvarges. george'o hillo tikejausi tikrai daugiau. labai nestabilus jis, kaip ir clarksonas.
aqua
2018-03-08 14:45:01
Clarksonui netaip ir daug laiko duoda pažaist, 19 minučiu..
Eta
2018-03-08 08:40:29
Nu serbams nuskilo jokičius bus nesustabdomas eu turnyruose.
wow
2018-03-08 08:32:09
Va čia mvp o ne hardenas...
arta
2018-03-08 08:41:06
man irgi, bet žinai kodėl ims hardenas? jo komanda 17 win streak eina, bus pirma arba antra vakaruose, jis renka gera statistika, o cavs auksčiau 3 vietos nepakils jau
lol
2018-03-08 08:45:15
na bet nesąmonė čia irgi...tada..wesbrokas pasiemė mvp pernai dėl trigūbų dublių...na bet vistiek mvp turi imti lebronas 3 vieta gal nėra taip blogai dėl mvp titulo

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris