Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Po pratęsimo laimėjusi Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (47/17) komanda užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose.

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 121:119 (27:23, 18:36, 40:25, 29:30, 7:5) palaužė Detroito „Pistons“ (29/36) krepšininkus.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, tačiau triskart suklydo ir sykį prasižengė.

Aukštaūgis pirmą kartą vienose rungtynėse metė keturis tritaškius. Vieną iš jų jis išmetė pratęsime likus žaisti 50 sekundžių, kai „Raptors“ komanda pirmavo 119:116.

Tačiau metimas buvo netikslus, o kitoje atakoje Blake‘o Griffino tritaškis lygino rezultatą.

Pergalingus „Raptors“ taškus likus žaisti 1,1 sekundei įmetė Fredas VanVleetas.

Toronto komanda antrajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, bet tai nesutrukdė laimėti šeštą kartą iš eilės ir 13 sykį iš paskutinių 14 rungtynių.

Rytų konferencijos lyderiams 42 taškus įmetė DeMaras DeRozanas, o antrajame ketvirtyje iš aikštės buvo išvytas Serge Ibaka.

Pagrindinio laiko pabaigoje B.Griffino dvitaškis su pražanga išvedė „Pistons“ į priekį 112-111. „Raptors“ po to nebeturėjo pertraukėlių, bet D.DeRozanas sugebėjo įkrauti į krepšį su pražanga.

Jis išvedė „Raptors“ į priekį 114-112, bet B.Griffinas likus 0,9 sekundėms išplėšė pratęsimą.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 42 (14/22 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud.), Normanas Powellas 17, Kyle‘as Lowry 15 (15 rez. perd., 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), C.J.Milesas ir Pascalis Siakamas po 8, Fredas VanVleetas 6.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 31 (9/15 dvit., 3/6 trit., 4/8 baud.), Reggie Bullockas 21, Ishas Smithas ir Jamesas Ennisas po 14, Andre Drummondas 10 (21 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 9.

cascxa
2018-03-08 21:47:09
derozanas visiskas dinozauras :D tiek is veido tik is zaidimo ir dejimu:D
Toms
2018-03-08 11:55:13
Ne per daug cia valanciunas pradeda metyti trajaku? Toks ispudis kad jis tik ir stivi prie tritaskio linijos ir laukia kada gales isnesti tritaski o ne stovi baudos aiksteleje kur jam ir yra vieta.