UEFA Čempionų lyga: PSG - Madrido „Real“. Aštuntfinalis (2018.03.06) | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo garsėja savo klaidinančių judesių arsenalu ir gebėjimu išprovokuoti varžovų pražangas, tačiau atsakomosiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse su PSG jis kiek persistengė.

17-ąją žaidimo minutę portugalas bandė veržtis į baudos aikštelę, o būdamas šalia varžovų gynėjo jis užkliuvo už savo kojos ir nusprendė pabandyti kuo daugiau išplėšti iš šios situacijos.

Dramatiškai kritęs futbolininkas iškart atsisuko į rungtynių teisėją su nebyliu prašymu skirti 11 metrų baudinį, tačiau arbitras tokioms provokacijoms nepasidavė.

Galiausiai antrajame kėlinyje C.Ronaldo pavyko pasižymėti įvarčiu, o jo komanda laimėjo rezultatu 2 – 1 ir pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.