Jaycee Carrollas | Scanpix nuotr.

Ispanijos grandų akistatoje Eurolygoje Madrido „Real“ (14/9) komanda iškovojo įspūdingą pergalę.

Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 101:74 (30:13, 22:22, 31:22, 18:17) įveikė „Barcelona Lassa“ (7/16) krepšininkus.

Jonas Mačiulis nugalėtojų gretose per 11 sekundžių niekuo nepasižymėjo.

Madrido klubas nei karto neatsilikinėjo. Svečiai pirmajame kėlinyje po spurto 10-0 pirmavo 21-5 ir po to didino savo pranašumą. „Real“ klubas 37-ąją žaidimo minutę pirmavo 36 taškų persvara.

„Real“ ekipa dabar turi tiek pat pergalių kiek Kauno „Žalgiris“, Atėnų „Panathinaikos“ ir Maskvos srities „Khimki“ ekipos.

Katalonai po šios nesėkmės turnyre nukrito į priešpaskutinę vietą.

„Real“: Jaycee Carrollas 18 (3/7 dvit., 4/5 trit.), Anthony Randolphas 16, Felipe Reyesas 13, Facundo Campazzo 11, Gustavo Ayonas ir Fabienas Causeuras po 10, Jeffery Tayloras 8.

„Barcelona Lassa“: Thomasas Heurtelis ir Saša Vezenkovas po 11, Adamas Hanga ir Petteri Koponenas po 10, Juanas Carlosas Navarro, Ante Tomičius ir Adrienas Moermanas po 9.