Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 29-erių metų airis Conoras McGregoras šiuo metu vis dar turi UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, bet jau artimiausiu metu turėtų jį prarasti.

Balandžio 7-ą dieną Bruklino „Barclays Center“ arenoje dėl šiuo metu airiui priklausančio diržo kovos amerikietis Tony Fergusonas ir rusas Chabibas Nurmagomedovas. Tai neseniai dar kartą patvirtino UFC prezidentas Dana White‘as.

„Tony ir Chabibo kova bus dėl pagrindinio titulo, tą jau sakiau per spaudos konferenciją. Ar Conoras dėl to nusivylęs? Ne, jis viską supranta. Conoras užsidirbo daug pinigų, nori šiek tiek pailsėti nuo kovinio sporto, bet lengvo svorio kategorija ir visas verslas dėl to negali sustoti. Turime judėti pirmyn. Norėčiau, kad Tony ir Chabibo kovos laimėtojas vėliau susitiktų su Conoru. Kada jis gali sugrįžti? Galbūt rugpjūtį, galbūt rugsėjį. Galiu tik dar kartą pasikartoti, kad Conoras turi tiek pinigų, jog gali nebegrįžti niekada“, - teigė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat papasakojo, kad nuolat kalbasi su amerikiečiu Floydu Mayweatheriu dėl galimo jo debiuto MMA narve. Visgi, kol kas derybos į priekį beveik nepasistūmėjo ir jokio konkretaus susitarimo nėra pasiekta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-22 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-22 Fulham 14 : 30 Watford
Šeš 09-22 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 09-22 Manchester United 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 09-22 Leicester City 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 09-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 09-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 09-22 Cardiff City 17 : 00 Manchester City
Šeš 09-22 Brighton & Hov… 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-21 „Geležinis vilkas“ 21:00 „Hockey Punks“
09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141