Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 29-erių metų airis Conoras McGregoras šiuo metu vis dar turi UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, bet jau artimiausiu metu turėtų jį prarasti.

Balandžio 7-ą dieną Bruklino „Barclays Center“ arenoje dėl šiuo metu airiui priklausančio diržo kovos amerikietis Tony Fergusonas ir rusas Chabibas Nurmagomedovas. Tai neseniai dar kartą patvirtino UFC prezidentas Dana White‘as.

„Tony ir Chabibo kova bus dėl pagrindinio titulo, tą jau sakiau per spaudos konferenciją. Ar Conoras dėl to nusivylęs? Ne, jis viską supranta. Conoras užsidirbo daug pinigų, nori šiek tiek pailsėti nuo kovinio sporto, bet lengvo svorio kategorija ir visas verslas dėl to negali sustoti. Turime judėti pirmyn. Norėčiau, kad Tony ir Chabibo kovos laimėtojas vėliau susitiktų su Conoru. Kada jis gali sugrįžti? Galbūt rugpjūtį, galbūt rugsėjį. Galiu tik dar kartą pasikartoti, kad Conoras turi tiek pinigų, jog gali nebegrįžti niekada“, - teigė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat papasakojo, kad nuolat kalbasi su amerikiečiu Floydu Mayweatheriu dėl galimo jo debiuto MMA narve. Visgi, kol kas derybos į priekį beveik nepasistūmėjo ir jokio konkretaus susitarimo nėra pasiekta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

12-13 Maskvos CSKA 19:00 Maskvos srities „Chimki“
12-13 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Milano „AX Armani Exchange“
12-13 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
12-13 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Vitorijos „Baskonia“
12-13 Madrido „Real“ 22:00 „Barcelona“
12-14 Atėnų Panathinaikos 21:30 Stambulo „Darussafaka“
12-14 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
12-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141