Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Lietuvos moterų teniso rinktinė šį savaitgalį išvyks į Juodkalniją, kurioje kovos Federacijos taurės („FedCup“) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybose.

Komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė specialioje spaudos konferencijoje papasakojo apie rinktinės keliamus tikslus, sudėtį ir būsimas varžoves.

„Pirminis tikslas yra sužaisti maksimaliai pagal mūsų galimybes. Jeigu įvardinti aukščiausią tikslą – reikėtų neiškristi iš antros grupės. Šioje grupėje yra labai pajėgios komandos, daugelis turi pirmo šimtuko žaidėjų, todėl bus tikrai nelengva“, - kalbėjo E.Liachovičiūtė.

Kapitonė stipriausią antros grupės komanda įvardino Pietų Afrika, tačiau nenuvertino ir kitų: „ Visos komandos yra geros, nors mes beveik visą laiką esame antroje grupėje, tačiau dažniausia kovojame dėl išlikimo“.

Žurnalistų paklausta, kodėl rinktinėje nėra vienos pajėgiausių Lietuvos tenisininkių Akvilės Paražinskaitės, E.Liahovičiūtė negalėjo įvardinti tikslios priežasties.

„Aš norėjau pakviesti Akvilę, tačiau ji atsisakė atstovauti Lietuvai. Su ja tiesiogiai nebendravau, todėl nežinau kodėl tai padarė, reikėtų jos pačios paklausti. Priversti žmogų mylėti kažką negalima.

Rinktinės sudėtį reikėjo paskelbti keletą savaičių prieš varžybas, todėl pateikiau realią sudėtį, kuri ištikrųjų ir važiuoja“.

E.Liachovičiūtė teigė, kad sportinę formą įvertinti sunku, ją pamatysime vėliau: „Sportinę formą labai sunku įvertinti, nes mes važiuojam žaisti ant grunto. Visos mūsų tenisininkės yra be reitingo, todėl jas galima numeruoti kaip nori – Lina Stančiūtė bus pirma, o dėl kitų žiūrėsim. Justina Mikulskytė yra jauna, o Joana Eidukonytė turi daugiau patirties – šių merginų žaidimo stiliai visiškai skiriasi“.

Komandos kapitonė galėjo užtikrinti tai, kad lemiamame dvejetų susitikime už Lietuvą žais L.Stančiūtė ir J.Mikulskytė: „Man labai patiko praeitų metų dvejetų sudėtis, todėl lemiamam mačui ji išliks tokia pati“.

Antroje Europos-Afrikos zonos „FedCup“ grupėje taip pat rungtyniauja Estija, Suomija, Graikija, Latvija, Tunisas, Pietų Afrika ir Juodkalnija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų